Temple of Luxor

Dostawcy: Microgaming

Zagraj na automacie od Genesis ze wspópracą z Microgaming pod tytułem Temple of Luxor, który zabierze cię w tajemnicze ruiny starożytnego…

Temple of Luxor

69
69
Ocena
4 Liczba rzędów
1 Minimalna stawka
100 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

97.1%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Temple of Luxor
Uruchomione
2015-04-14
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
97.1%
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x25
Zmienność
Low
Linia wypłaty
100

Stawka

Maksymalna stawka
1000
Minimalna stawka
1

Temple of Luxor opinia

Zagraj na automacie od Genesis ze wspópracą z Microgaming pod tytułem Temple of Luxor, który zabierze cię w tajemnicze ruiny starożytnego Egiptu, gdzie są ukryte niesamowite skarby. Temple of Luxor slot jest bardzo innowacyjnym, ponieważ jego producenci Genesis(Microgaming) zaprojektowali go na kompletnie innej zasadzie. Posiada on aż 100 linii płatniczych i w sumie 10 bębnów. Wypróbuj go za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

Temple of Luxor Dowiedz się Więcej

Temple of Luxor slot posiada dwa zestawy bębnów, co daje nam w sumie 10 bębnów, 4 rzędy i aż 100 linii płatniczych. Bębny są osadzone na typowym krajobrazie starożytnego Egiptu. Więcej wartościowymi symbolami są Egipscy Bogowie: Anabius, Horus i Thoth. Symbolami o niższej wartości są symbole kart.

Symbolem Wild jest złoty monument z napisem wild i może on zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Bonus.

Zagraj na automacie Temple of Luxor !

Temple of Luxor Darmowe Spiny

Darmowe spiny uruchomią się po wylosowaniu na lewej stronie bębnów przynajmniej dwóch symboli Bonus w postaci krzyża egipskiego, co da ci 10 darmowych spinów. Podczas rundy darmowych spinów , słup znajdujący się po środku zamieni się w Wild, dzięki czemu będziesz miał 11 bębnów i aż 100 linii płacących. Jeśli w trakcie wylosujesz więcej symboli Bonus, to zostaniesz ponownie nagrodzony darmowymi spinami.

Temple of Luxor Darmowe Spiny

Temple of Luxor Gdzie  Grać

Przy wyborze kasyna w którym będziesz mógł zagrać na tym slocie, warto wziąć pod uwagę nie tylko grę na której chcesz zagrać, ale również bonusy i ilość darmowych spinów w ich ofercie. Polecamy te poniżej, które są przyjazna dla graczy z Polski, jak i również nagradzają nowych klientów hojnymi bonusami, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Kasyna wymienione poniżej dają również możliwość wypróbowania jakiejkolwiek gry za darmo.

Temple of Luxor Nasza Opinia

Zmiana struktury bębnów nie zawsze popłaca, ale w tym przypadku z pewnością się to opłaciło. Gra jest bardzo ciekawa i zawsze się coś dzieję. Oprócz tego, procent zwrotu dla gracza wynosi 97.10%. 

Temple of Luxor
69
Ocena

-

Szansa by wygrać

97.1%

RTP