Wild North

Dostawcy: Play'n GO

Udaj się na północny kontynent ze slotem od Playn’Go – Wild North. Ten slot doskonale przedstawia nienaruszoną przyrodę w której…

Wild North

85
85
Ocena
4 Liczba rzędów
0.4 Minimalna stawka
40 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Wild North
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x2500
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
40

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.4

Wild North opinia

Udaj się na północny kontynent ze slotem od Playn’Go – Wild North. Ten slot doskonale przedstawia nienaruszoną przyrodę w której zapoznasz się z niesamowitymi zwierzętami. Od delikatnych płatków śniegu, które płyną łagodnie wokół ekranu na lśniącej zorzy polarnej i malowniczych zwierząt, udaj się na wspaniałą przygodę i przejmij rolę odkrywcy dzikiej północy, którego zadaniem jest znalezienie jak wiele gatunków zwierząt, jak to możliwe, z każdym z nich poprawiając swoja szansę na wygraną.

Wild North Dowiedz się Więcej

Wild North slot jest zbudowany z 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Jak w przypadku innych slotów od Playn’Go, możesz grać na nim również na tablecie lub telefonie. Symbolami w tej grze są zwierzęta, takie jak niedźwiedź brunatny, wilk, sowa, renifer, ryś, jak i również symbole kart.

Northen Lights ( Polarna Zorza) Bonus

W tej grze symbolem Wild jest ryś, a symbol northen lights(zorzy polarnej) to Scatter . Jeśli wylosujesz trzy z nich, to zaktywujesz funkcję Northen Lights bonus, w której pojawi się koło, gdzie można wygrać 1 z 7 ciekawych funkcji bonusowych. Bonus jest wybierany losowo:

Funkcja The grat wilderness, w której przyznawane są 3 darmowe spiny.

Funkcja Wild Lynx, w której również przyznawane są 3 darmowe spiny, ale 1 lub 2 bębny zostaną zastąpione przez symbole Wild.

Funkcja Running Reindeer, w której otrzymasz 1 free spin. Symbol renifera pojawi się na 3 środkowych bębnach. Gdy symbole renifera pokryją bębny 2, 3 i 4, to dostaniesz dodatkowy free spin.

Pozostałymi funkcjami w bonusie Polarnej Zorzy są;

Funkcja Savage Bear, Funkcja Wolf Pack, Eyes of the Owl i Wild North Explorer.

Najbardziej opłacalna funkcją jest Wild Lynx, dzięki której możesz wygrać, aż do 2,500 razy sumy którą obstawiłeś.

Play'n GO Wild North 

 

Wild North
85
Ocena

-

Szansa by wygrać

96%

RTP