Sporty na które najlepiej postawić

Sporty na które najlepiej postawić

Zakłady sportowe są coraz bardziej popularne i coraz więcej graczy postanawia spróbować szczęścia w obstawianiu sportów. Nie ma cos się dziwić, obstawianie sportów może być bardzo korzystne, jeśli dany gracz posiada odpowiednią wiedzę. W tym artykule dowiecie się które sporty są najczęściej obstawiane, jaki jest tego powód oraz u których bukmacherów online najlepiej postawić swoje zakłady.


€ 50 bonus.
1.40

Najlepsze sporty do obstawiania

Każdy, kto chce postawić na sport, będzie musiał podjąć trudne decyzje. Oto dwie najważniejsze które trzeba wziąć pod uwagę:


 1. Na jakie sporty powinieneś postawić.
 2. Na ile sportów powinieneś postawić.

Te decyzje będą łatwe do wykonania dla tych, którzy w pierwszej kolejności są kibicami sportowymi, a w drugiej graczami. Zazwyczaj wybierają oni po prostu wszystkie sporty, które już śledzą i lubią oglądać. Takie podejście jest całkowicie logiczne, ponieważ są to sporty, które znają i rozumieją najlepiej. Są bardziej skłonni do obstawiania w tych sportach, a ich wiedza na temat tych sportów da im większą szansę na wygranie pieniędzy.

Jednak dla wielu ludzi decyzje te NIE są łatwe. Niektórzy ludzie śledzą wiele sportów i nie są pewni, czy chcą obstawiać wszystkie. Inni podążają tylko za jednym sportem i nie są pewni, czy chcą ograniczyć się tylko do tego sportu. Są też tacy, którzy chcą spróbować zakładów sportowych, ale tak naprawdę nie podążają za sportem.

Wszyscy Ci ludzie muszą zastanowić się, na jakie sporty postawić i ile. Nawet jeśli decyzja wydaje się łatwa, będzie to coś, co naprawdę będą musieli przemyśleć. Logiczne jest, że obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych, które już obserwują, może wydawać się niekoniecznie właściwym podejściem.

Czym zatem jest właściwe podejście? Jakie są najlepsze sporty dla zakładów? I na ile sportów należy postawić? Niestety, nie ma jednej właściwej odpowiedzi na te pytania.


najbardziej obstawiane sporty w zakładach sportowych online

Widzisz, chociaż ten artykuł nosi nazwę „Sporty na które najlepiej postawić”, tak naprawdę nie ma czegoś takiego. Zdecydowanie są sporty, które uważamy za lepsze, ale nie każdy będzie miał takie same opinie. Najlepszy sport dla jednej osoby może być okropnym sportem dla kogoś innego. To zależy od kilku różnych czynników. Podobna zasada dotyczy tego, czy najlepiej jest obstawiać jeden sport, kilka dyscyplin sportowych lub różne sporty. Nie ma tu „optymalnej” liczby sportów. Ponownie istnieje wiele czynników, które wchodzą w grę.

Najważniejsze jest znalezienie tego, co jest dla Ciebie najlepsze. Nie możemy Ci tego powiedzieć bez znajomości Twojej sytuacji i osobistych preferencji. Możemy jednak dać Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby to odkryć samodzielnie. Taki jest cel tego artykułu.

Zaczynamy od spojrzenia na najpopularniejsze sporty, na które można postawić. Przyznajemy, że istnieją uzasadnione powody, dla których są one tak popularne, a istnieją również dobre powody, dla których nie są koniecznie najlepszą opcją. Wyjaśniamy wady i zalety obstawiania tych sportów później.

Następnie przyglądamy się zaletom i wadom zakładów na pojedynczy sport, a nie na wiele. Skończymy na radach dotyczących podejmowania decyzji, które zakłady sportowe i ile na nie postawić.Jakie są najbardziej popularne sporty na zakłady?

Odpowiedź na to pytanie zależy w pewnym stopniu od tego, o której części świata mówimy. Istnieją pewne sporty, które są popularne w niektórych regionach, ale nie tak popularne w innych. Istnieje jednak kilka sportów, które są popularne wśród graczy na całym świecie. Jeśli chodzi o całkowitą liczbę osób, które na nie obstawiają, następujące sporty zdecydowanie zajmują najwyższe miejsca.


najbardziej popularne sporty do obstawiania zakładow

Wszystkie z tych sportów są bardzo popularne w Polsce, zwłaszcza piłka nożna, tennis, boks i formuła 1. Kolejne sporty które są popularne w Polsce a nie ma ich na ilustracji wyżej to żużel i skoki narciarskie.

Wątpimy, czy którykolwiek ze sportów na tej liście był dla Ciebie zaskoczeniem. W końcu są to sporty, które regularnie przyciągają dużą widownię. Jest rzeczą oczywistą, że najbardziej oglądane sporty na świecie to także te, które ludzie obstawiają najbardziej.

Pomijając oczywistą logikę, istnieją cztery inne dobre powody, dla których sporty te są tak popularne wśród graczy:


 1. Zapewniają wiele okazji do obstawiania.
 2. Są szeroko pokazywane w telewizji i / lub Internecie.
 3. Informacje o tych sportach są powszechnie dostępne.
 4. Bukmacherzy zazwyczaj oferują wiele opcji zakładów na te sporty.

Należy pamiętać, że każdy z tych powodów może być zastosowany do praktycznie każdego sportu, a nie tylko do tych które wymieniliśmy. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.


20 zł ZA DARMO
200% BONUS NA START

Możliwości obstawiania

Sporty mainstreamowe zazwyczaj oferują wiele okazji do obstawiania. Istnieją gry i imprezy odbywające się regularnie, a w niektórych przypadkach przez cały rok. To przemawia do wielu ludzi, ponieważ wielu z nich lubi obstawiać wiele zakładów oraz uwielbiają mieć mnóstwo okazji, aby zdobyć pieniądze.

Większość graczy stawia wiele zakładów, ponieważ uważa, że zwiększy to ich szanse na zarobienie pieniędzy. Widzimy logikę w myśleniu w ten sposób, ale prawda jest odwrotna. To JAKOŚĆ naszych zakładów zwiększa nasze szanse na zarobienie pieniędzy, a nie ich ilość. A im więcej zakładów postawimy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że postawimy dobre zakłady.


Zasięg telewizyjny / online

Każdy, kto chce oglądać dowolny z popularnych sportów, które wymieniliśmy, może to łatwo zrobić, ponieważ są one szeroko rozpowszechniane w telewizji lub internecie. Oglądanie sportu staje się jeszcze bardziej ekscytujące, gdy postawiłeś na niego trochę pieniędzy, dlatego tak wiele osób decyduje się obstawić sport, który już ogląda.

Powszechne rozpowszechnianie sportu online i w telewizji daje nam także wyraźną przewagę w podejmowaniu dobrych decyzji. Właściwie oglądanie gier i wydarzeń zapewnia nam dodatkowy wgląd, którego po prostu nie możemy uzyskać w żaden inny sposób. Sporty zespołowe są tego najlepszym przykładem.

Rozważ sport, na przykład piłkę nożną. Możemy czytać raporty z gier i analizować różne statystyki, a na pewno dowiemy się czegoś o mocnych i słabych stronach różnych zespołów i graczy. Ale oglądanie gier mówi nam o wiele więcej i pomaga nam tworzyć solidne opinie o tym, jak te zespoły i gracze grają. Opinie te są cenne, jeśli chodzi o przewidywanie przyszłych gier.


200 zł bonus.

Dostępność informacji

W przypadku większości dyscyplin sportowych dostępnych jest wiele informacji. Niektóre sporty mają kanały telewizyjne poświęcone wyłącznie nadawaniu wszystkich najnowszych wiadomości, a większość gazet obejmuje informacje o popularnych sportach. A potem jest internet. Internet jest pełen przydatnych zasobów sportowych, z których możemy dowiedzieć się prawie wszystkiego, co chcielibyśmy wiedzieć o najważniejszych sportach.

Najnowsze wyniki, wiadomości o obrażeniach, raporty z gier, opinie ekspertów, różne statystyki i wiele innych są dostępne online. Przy tak dużej ilości informacji, łatwo zrozumieć dlaczego tak wiele osób woli postawić na sport mainstreamowy. Im więcej informacji mamy do dyspozycji, tym większe są nasze szanse na podjęcie trafnych decyzji.


Różnorodność opcji zakładów

Nie jest zaskoczeniem, że sporty które cieszą się największym zainteresowaniem graczy, również cieszą się największym zainteresowaniem bukmacherów. Muszą oni dać swoim klientom to czego chcą, aby byli szczęśliwi. Klienci oczekują dobrej różnorodności opcji zakładów. Dlatego bukmacherzy zazwyczaj oferują tak niewiarygodną gamę różnych opcji w głównych sportach.

Biorąc wszystko pod uwagę, jasne jest, dlaczego tak wiele osób decyduje się na obstawianie głównego nurtu sportu. Istnieją znaczące zalety. Istnieją jednak dwie główne wady tych zakładów sportowych:


 1. Szanse i linie w popularnych sportach są zazwyczaj bardzo napięte.
 2. Każda wartość na rynkach zazwyczaj znika dość szybko.

Wspomnieliśmy wcześniej, jak popularne sporty zyskują większą uwagę bukmacherów. Chociaż może to być dobre, ma też swoje wady. Ponieważ bukmacherzy podejmują tak wiele działań w tych sportach, poświęcając DUŻO zasobów, aby upewnić się, że nie zdradzą żadnej wartości łatwo. Zatrudniają oni prawdziwych ekspertów, którzy są wyjątkowo wykwalifikowani w ustalaniu cen na rynkach zakładów. To sprawia, że bardzo trudno jest nam znaleźć jakąkolwiek wartość w kursach i liniach, które mają do zaoferowania, co oznacza, że na dłuższą metę trudno jest zarobić pieniądze.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Tak więc jedną z pierwszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o tym, jakie sporty postawić, jest to, czy chcesz obstawiać zakłady sportowe głównego nurtu czy te mniejsze. Jak już wyjaśniliśmy, w każdym razie są plusy i minusy. Musisz także wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy, a do tego dojdziemy później. Wcześniej przyjrzyjmy się, jak zakłady na jeden sport porównują się do obstawiania wielu.


najbardziej obstawiane sporty w zakładach sportowych online

Zakłady na jeden sport vs zakłady na wiele sportow

Aby zdecydować, ile zakładów sportowych powinieneś postawić, najpierw musisz zdawać sobie sprawę z zalet i wad zakładów na jeden sport w porównaniu do zakładów na wiele. Zaczniemy od trzech głównych zalet:


 1. Możesz zostać prawdziwym ekspertem.
 2. Możesz poświęcić więcej czasu na znalezienie wartości.
 3. Możesz pracować z mniejszym budżetem i / lub być bardziej agresywny.

Pierwsza zaleta jest tutaj znacząca. Jeśli poświęcisz cały swój czas jednemu sportowi, jest całkiem możliwe, że staniesz się prawdziwym ekspertem. To znacznie zwiększy Twoje szanse na pokonanie bukmacherów. Pamiętaj, że pracują dla nich eksperci. Musisz dopasować swoją wiedzę do wiedzy ekspertów, aby móc konsekwentnie wygrywać pieniądze. Jeśli rzeczywiście możesz dowiedzieć się więcej niż oni, będziesz w stanie ich pokonać.

Skoncentrowanie się na jednym sporcie pozwala również poświęcić więcej czasu na znalezienie wartości na rynkach. Możesz szczegółowo przeanalizować każdą okazję, co daje większą szansę na określenie, gdzie leży najlepsza wartość. Jest to o wiele trudniejsze, gdy stawiasz na kilka dyscyplin sportowych, ponieważ masz o wiele więcej okazji. Po prostu nie jest możliwe przeanalizowanie ich wszystkich na tym samym poziomie szczegółowości.

Trzecia zaleta może nie jest tak znacząca jak dwie poprzednie, ale mimo to jest zaletą. Obstawiając kilka dyscyplin sportowych potrzebujesz dość sporego budżetu. To dlatego, że prawdopodobnie będziesz obstawiał więcej zakładów. Możesz użyć znacznie mniejszy budżet, jeśli obstawiasz tylko jeden sport. Dodatkowo możesz być bardziej agresywny z tym budżetem, ponieważ jakość Twoich zakładów będzie zazwyczaj wyższa. Może to potencjalnie zwiększyć tempo wygrywania pieniędzy.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Istnieją dwie istotne wady skupienia się na jednym sporcie:


 1. Mniej możliwości obstawiania.
 2. Możliwość obstawiania tylko w określonych porach roku.

Pierwsza wada jest dość oczywista. Kiedy obstawiasz tylko jeden sport, nie ma tylu okazji do obstawiania zakładów, jak przy obstawianiu kilku. Chociaż będziesz mieć więcej czasu na znalezienie dobrych możliwości, będzie mniej dobrych okazji do znalezienia. Może to potencjalnie zaszkodzić szansom na zidentyfikowanie wartości.

Druga wada dotyczy tylko kilku dyscyplin sportowych, więc może nie być dla Ciebie odpowiednia. Warto jednak pamiętać, jeśli planujesz obstawiać sport, np. Piłkę nożną lub koszykówkę. Sezon piłkarski jest wyjątkowo krótki i trwa od października do lutego.

Należy zauważyć, że żadna z tych wad nie jest na tyle znacząca, że ​​zdecydowanie NIE należy skupiać się na jednym sporcie. Na pewno warto o tym pamiętać.

Powinniśmy również podkreślić, że Twoje wybory nie ograniczają się do obstawiania jednego sportu lub obstawiania wielu. Jest też środek, taki jak obstawianie dwóch lub trzech. Jest to dobra opcja dla wielu osób, ale jeszcze nie decyduj. Mamy więcej rad do zaoferowania przy podejmowaniu decyzji o tym, ile sportów postawić i jakie.


Porady dotyczące podejmowania decyzji

Jeśli zarabianie pieniędzy jest dla ciebie ważniejsze niż zabawa, oto dwa pytania, które musisz sobie zadać:


 1. Ile czasu mogę przeznaczyć na moje zakłady?
 2. Co da mi największą szansę na zarobienie pieniędzy?

Aby regularnie i konsekwentnie osiągać zyski, będziesz musiał poświęcić dużo czasu na zakłady sportowe. Możesz zarabiać pieniądze bez pracy w pełnym wymiarze godzin, ale nie spodziewaj się, że odniesiesz sukces jeśli po prostu poświęcisz na to kilka minut. Jeśli Twój czas jest ograniczony, powinieneś prawdopodobnie skupić się na jednym lub dwóch sportach. Trzymaj się sportu głównego nurtu, gdy jest to możliwe, ponieważ nie zajmuje to  tak dużo czasu na badanie i analizę niezbędnych informacji.

Jeśli masz bardziej elastyczny harmonogram, możesz pomyśleć o obstawianiu kilku dyscyplin sportowych. Nie musisz tego robić, ale jest to przynajmniej realistyczna opcja. Możesz także rozważyć zakłady na mniej popularne sporty, w których badania i analizy prawdopodobnie potrwają dłużej.

Drugie pytanie jest jednak ostatecznie najważniejsze. Łatwiej jest teraz zarabiać pieniądze z zakładów sportowych, które już znasz, ale musisz dokładnie przemyśleć, czy inne sporty mogą oferować lepsze możliwości na dłuższą metę. Na początku najlepiej skupić się na jednym lub dwóch sportach, ale możesz zacząć obstawiać więcej, gdy uzyskasz niezmiennie dobre wyniki.

To tylko kilka ogólnych porad i nie musisz śledzić tego co do słowa. Pamiętaj, że nie możemy Ci dokładnie powiedzieć, co powinieneś zrobić. Nie ma dobrej lub złej decyzji, ponieważ właśnie Ty musisz rozważyć, co jest dla Ciebie najlepsze. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas informacje i porady pomogą. Jeśli nadal nie masz pewności, co robić, po prostu poświęć trochę czasu na eksperymentowanie z różnymi podejściami. Ostatecznie znajdziesz taki, który działa dla Ciebie. Dla tych ktorzy podjeli już decyzje, poniżej przygotowaliśmy listę najlepszych bukmacherów online u których możesz postawić swoje zakłady.

Gdzie obstawiać sporty online1 000 zł bonus.

150 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com