Producent gier : Yggdrasil
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.01
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Super Heroes Slot Recenzja

W końcu doczekaliśmy się premiery najnowszego slotu od producenta Yggdrasil, pod tytułem Super Heroes. Yggdrasil Gaming jest dostawcą wiodących na rynku gier w kasynach online i mobilnych i także loterii na żywo. Firma powstała na początku 2013 roku i od tego czasu zasłużyła sobie na bardzo dobrą reputację.  Każda gra od tego producenta oferuje coś wyjątkowego, jednocześnie dostarczając spektakularnych efektów na froncie graficznym. W przypadku slota Super Hereos Yggdrasil również nas nie zawiódł.

Super Bohaterowie powracają do życia w tym wspaniałym, animowanym i naładowanym interesującymi funkcjami slocie. Gra Super Heroes przedstawia 6 wszystkim znanych Super Bohaterów, którzy pojawiają się w grze głównej, jak i również podczas darmowych spinów. Automat ten jest już dostępny, za darmo lub za prawdziwe pieniądze. Możesz go wypróbować w kasynach przez nas polecanych.


300 darmowe spiny.

500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

Super Heroes Dowiedz się Więcej

Automat Super Heroes składa się z 5 bębnów , 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Gra posiada 8 stałych symboli. Aby wygrać, będziesz potrzebował 3 lub więcej z nich ułożonych w kolejności na linii wypłat(zaczynając od lewej). Symbol Wild może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu „Free Spin”. Najbardziej wartościowymi symbolami są tutaj postacie przedstawiające „czarny charakter”, a najniższą wartość mają tutaj symbole kart.

Super Heroes Darmowe Spiny

Darmowe spiny to najpopularniejsza oferta jaką możesz tylko znaleźć w kasynach online. Konkurencja wśród kasyn staje się coraz większa i operatorzy kasyn, jak i również producenci gier zdają sobie sprawę z tego, że fani gry na automatach bardzo sobie cenią bonusy w postaci darmowych spinów. Grając na automatach typu" jednoręki bandyta” zdajemy sobie sprawę, że każdy dodatkowy spin zwiększa szansę na ogromną wygraną. Producenci gier dla kasyn internetowych oferują darmowe spiny w większości swoich gier slotowych, jako rundy bonusowe.

Jeśli wylosujesz 3 lub więcej symboli Free Spin, to uaktywni się runda darmowych spinów:

- Jeśli wylosujesz 3 symbole Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 4 darmowymi spinami.

- Jeśli wylosujesz 4 symbole Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 5 darmowymi spinami.

-Jeśli wylosujesz 5 symboli Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 7 darmowymi spinami.

Super Heroes Funkcje Bonusowe

Slot Super Heroes jest wypchany po brzegi funkcjami Bonusowymi. Oprócz darmowych spinów, znajdziesz w nim: Mystery Win, Wild Reel, Random Wilds, Random Symbols, Multiplier i Extra free Spins.


200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Super Heroes / Video Slot / Intro Video

2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

€ 50 bonus.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.