Biało-Czerwoni MŚ 2018

Szanse Polski w Mistrzostwach Świata 2018. Co nowego?

XXI Puchar Świata już tuż, tuż. Oczekiwanie na to ogromne wydarzenie sportowe jest już prawie za nami. Cały Świat, a zwłaszcza obywatele tych 32 krajów, które biorą udział w tegorocznym Mundialu, w napięciu czekają na jego  rozpoczęcie.


€ 100 bonus.

Powrót Polski na mundialową scenę

Polska ekipa znajduje się w grupie H, wraz z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Drużyna Nawałki wygrała aż osiem z dziesięciu meczów, dzięki czemu zakwalifikowała się do tegorocznych Mistrzostw. Kapitan drużyny, niemalże bohater narodowy, czyli Robert Lewandowski, strzelił aż 16 goli podczas eliminacji i to właśnie dzięki niemu będziemy uczestniczyć w tym roku w Pucharze w Rosji. Będzie to z pewnością bardzo emocjonujący dla nas wszystkich moment, zobaczyć Polskę w rozgrywkach, zwłaszcza  po 12 latach przerwy na mundialowej scenie.

Robert Lewandowski

Co z defensywą?

Dzięki niesamowitemu talentowi  Lewandowskiego, nie martwimy się zbytnio ilością goli jakie uda sie nam zdobyć w Pucharze. Naszym problemem zdecydowanie jest jednak defensywa. Podczas eliminacji oponentom udało się strzelić nam aż 14 goli, najwięcej spośród wszystkich innych drużyn, ktorym udalo sie zakwalifikowac do Pucharu. Jest to zdecydowanie dość niepokojące.


150 zł bonus bez warunku obrotu.

Obecne szanse naszych na wygraną

Z pewnością nikogo nie zaskoczy, że nie jesteśmy obecnie mundialowym faworytem. Dobre wieści są jednak takie, że nie jesteśmy również najsłabszą drużyną tegorocznego Mundialu. Aktualnie nasze szanse na wygraną w Mistrzostwach szacowane są przez bukmacherów pomiędzy 40 do 1 a 80 do 1, w zależności od bukmachera. Unibet obecnie daje nam szanse 70/1 (uprzednio 50 do 1).


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com