Ocena: 1.0 / 5
Graj teraz w

The Rift

Jeśli jesteś fanem tematów tajemniczości i fantastyki i masz ochotę na podróżowanie w swojej wyobraźni, to przy wyborze automatu miej na myśli slot pod tytułem The Rift od producenta Thunderkick. Jest on pełen ciekawych efektów wizualnych, połączonych szczegółowo z wysoką jakością grafiki 3D. Wybierz się na przygodę inspirowaną horrorem w kasynach poniżej.
500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

The Rift Dowiedz się więcej

The Rift jest zbudowany z 5 bębnów , 3 rzędów i 17 linii płatniczych. Posiada on funkcje darmowych spinów, re-spinów, jak i również przylepiające się symbole Wild. Wszystkie symbole w tym slocie wyglądają bardzo realnie, co daje nam wrażenie rzeczywistej możliwości chwytania ich w trakcie gry. Tematyką jest tutaj czarna magia i bardzo dobrze ją tu odzwierciedlają wszystkie symbole, tło i ścieżka dźwiękowa.

The Rift - podczas gry The Rift - darmowe spiny The Rift - wielka wygrana

The Rift Darmowe Spiny

Symbolem Scatter w tej grze jest symbol Rift. Jeśli wylosujesz dwa symbole Rift to zostaniesz nagrodzony spinem Rift. Rift spin jest re-spinem z 1-3 losowo dodanym Przylepiającym się Wildem. Przylepiający się Wild(inaczej Sticky Wild), to symbol, który przylepia się do tej samej pozycji, dopóki zostanie częścią aktywnej linii płatniczej lub gdy runda bonusowa czy Rift spin się skończy.

The Rift Runda Bonusowa

Im więcej symboli Scatter pojawi się podczas rundy bonusowej, zostaniesz nagrodzony większą ilością przylepiających się Wilds. Każdy symbol Wild odblokowuje 1 z 9 kroków na kole widocznym w tle bębnów i przy każdym spinie przynajmniej jeden przylepiający się Wild pojawi się na bębnach.

The Rift wersja mobilna

Po 18 miesiącach milczenia, producent Thundrkick powrócił z hukiem. Firma ta została założona przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwoju gier. Każdy z ich automatów posiada wersje mobilną. Możesz grać w swoje ulubione gry od Thunderkick na swoim smartfonie, nie ważne gdzie się znajdujesz i o jakiej porze.

The Rift - Thunderkick