Unibet Open

Unibet Open w Dublinie

Festival Unibet Open powraca do Dublina po siedmiu latach przerwy! Jest to pełen zabawy, wrażeń i emocji 5-cio dniowy festiwal, który rozpocznie się 21 Listopada. Podczas festiwalu uczestnicy i gracze będą się świetnie bawić i będą mieli wiele okazji na wygraną. Unibet Open jest wyjątkowo ekscytującym festiwalem pokerowym w Europie, a liczba graczy biorących w nim udział wciąż rośnie - od amatorów pokera do profesjonalistów. Walka będzie się toczyć o sześciocyfrową część puli. Dodatkowo festiwal oferuje również wspaniałą atmosferę. Jeśli chciałbyś wziąć udział w tym fantastycznym wydarzeniu pokerowym lub dowiedzieć się szczegółów na jego temat, to zapraszamy na kliknięcie na poniższy link, gdzie dowiesz się więcej i będziesz mógł się zapisać.


Unibet Unibet 400 zł bonus
i 20 darmowych spinów
Graj Teraz

Unibet Open Dublin będzie transmitowany na żywo na twitch.tv/unibetpoker przez cały czas trwania festiwalu dzięki Ambasadorowi Unibet i ekspertowi, komentatorowi Davidowi Vanderheydenowi, do którego dołączą goście specjalni, aby śledzić wszystkie poczynania i cały przebieg akcji przy stołach.

Unibet Open spodziewa się sporego ruchu podczas tego listopadowego wydarzenia. Poker jest niezwykle popularny w Irlandii, a Dublin posiada bogate dziedzictwo, jeśli chodzi o organizowanie tego typu turniejów światowej klasy. Po raz kolejny do wydarzenia przystąpi znany pokerzysta Niner Kenny Hallaert. Hallaert zdobył zdumiewające aż cztery nagrody na tegorocznych Belgian Poker Awards, w tym Performance Roku i People's Champion.


Unibet Unibet 400 zł bonus
i 20 darmowych spinów
Graj Teraz

Dublin jest tylko jedną z lokalizacji Unibet Open. W skład tego wydarzenia w 2018 roku wchodzą również takie miejsca jak: Bukarest, Malta (czyli Europejska stolica hazardu online) oraz Londyn.

Wydarzenie Unibet Open w Belgii zostało już zakończone, a zwycięzcą tego turnieju został Christophe De Meulder zdobywając łącznie 42,020 Euro za  zajęcie pierwszego miejsca.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Unibet Open, to zapraszamy na kliknięcie na jednego z linków znajdujących sie w tekście tego artykułu, który przeniesie Cię do kasyna Unibet.


Unibet Unibet 400 zł bonus
i 20 darmowych spinów
Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com