Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.15
Ilość linii płatniczych : 30
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Warlords: Crystals of Power

Czas na polowanie szlachetnych kryształów i przyłączenia się do bitwy Warlords aby podbić świat. Najnowszy automaty od NetEnt pod tytułem Warlords: Crystals of Power” jest dostępny w kasynach poniżej:


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.


Warlords: Crystals of Power Dowiedz się Więcej

Automat Warlords: Crystals of Power składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 30 linii wypłat. Niesamowicie wspaniała średniowieczna grafika przedstawiająca starożytne pole bitwy z oszałamiającymi symbolami na bębnach, takimi jak: czarna pantera, wilk, guziec jak i również barbarzyńca, kapłanka i samuraje. Symbolem Wild są tutaj kryształy mocy, a symbolami Scatter są młotek, strzała i miecz. Warto również wspomnieć, że nie znajdziesz w tym automacie żadnych symboli kart, co sprawia, że gra bardzo różni się od pozostałych slotów od tego producenta. Grafika 3D i ścieżka dźwiękowa jest jak przystało na NetEnt na najwyższym poziomie. Poczujesz się jak w prawdziwym kinie. Dołącz do samurajów i stań się władcą.

Oprócz regularnego symbolu Wild w tej grze istnieją również dodatkowe Wildy, które mogą się zaktywować po każdym spinie w sposób losowy dzięki czemu szanse na wygranie pokaźnej sumy znacznie wzrosną.

Warlords: Crystals of Power Darmowe Spiny

Ta gra posiada 3 różne rundy darmowych spinów, które są reprezentowane przez każdego z trzech wojowników. Jeśli wylosujesz 3 czerwone symbole Scatter, to zostanie zaktywowana funkcja – Darmowe Spiny Samuraja. 3 zielone symbole Scatter nagrodzą cię funkcją Darmowych Spinów Kapłanki, a trzy niebieskie Scattery to darmowe Spiny Barbarzyńca.

Zagraj na automacie Warlords: Crystals of Power!

Kapłanka oferuje 7 darmowych spinów z dodatkiem symboli scatter, które zwiększają mnożnik wypłat x1, dzięki czemu do zgarnięcia jest możliwe aż do 6,666 monet.

Barbarzyńca nagrodzi cię 9 darmowymi spinami podczas których symbol Scatter może również dodać następne 3 spiny, co daje możliwość gry aż x600 twojego zakładu.

Samurai daje nam 5 darmowych spinów, które zostaną przyznane wraz z symbolami Scatter – działającymi jako przylepiające się scatter, tworząc wysokie wygrane w wysokości aż do x600 twojego zakładu.

Warlords: Crystals of Power Podsumowanie

Automat Warlords: Crystals of Power zapowiada się ogromnym sukcesem. Grafika i bonusy w tej grze są na zupełnie innym poziomie w porównaniu do większości slotów od tego producenta. Możliwość wielkich wygranych jest tutaj jednak główną zachętą. Zagraj na tym automacie i wielu innych od NetEnt w kasynach poniżej:


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.


Warlords: Crystals of Power™ - NetEnt