Zagraj na automacie When Pigs Fly!

When Pigs Fly

Najnowszy slot od Netent pod tytułem When Pigs Fly pozwoli nam nie tylko uwierzyć, że świnie latają, ale również da nam aż 3125 sposobów na wygraną, dzięki futurystycznemu układowi bębnów! Nasza wygrana będzie rosła tak długo, dopóki będą się pojawiały kolejne wygrane. Zagraj na automacie When Pigs fly, który jest dostępny w kasynach poniżej:


Casumo Casumo € 1 200 bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

Slot When Pigs Fly składa się z 5 rzędów, 3 bębnów i oferuje aż do 3125 sposobów na wygraną. Slot ten został zaprojektowany w stylu animowanej amerykańskiej kreskówki z lat 90tych, a jego tematem są świnie w kosmosie. Symbolami są tutaj kolorowe ikony świń, statki kosmiczne, kaski i symbole kart. Efekty dźwiękowe są w stylu techno, co dodaje graczom energii w trakcie spinowania.

When Pigs Fly Gra When Pigs Fly - darmowe spiny When Pigs Fly - gra

When Pigs Fly Symbol Wild

Jeśli trafisz symbol Wild, gdziekolwiek na bębnach 2, 3, 4 i 5 w trybie normalnym lub w trybie darmowych spinów, to wszystkie symbole mogą zamienić się w Wild aby utworzyć zwycięskie kombinacje.

When Pigs Fly - symbol Wild

When Pigs Fly Re Spin Bonus

Podczas funkcji re-spinów(powtórnych obrotłów), możemy wygrać maksymalnie 5 free spinów, a przy każdym ponownym re-spinie, kształt bębnów będzie się zmieniał, aby utworzyć jeszcze większe zwycięskie kombinacje

When Pigs Fly Darmowe Spiny

Po zdobyciu zwycięskiej kombinacji przy 5 re-spinie, dostaniesz 8 darmowych spinów. Po czym bębny i rzędy rozwiną się i runda darmowych spinów będzie się toczyć na pełnej planszy, co zwiększa możliwość wielkich wygranych i daje nam aż do 3125 sposobów na wygraną!

When Pigs Fly - darmowe spiny

When Pigs Fly Wersja Mobilna

Na automacie When Pigs fly możemy również grać na smartfonie lub tablecie. Wybór należy do ciebie, gdzie i kiedy chcesz grać. Wszystkie cechy gry są takie same w kasynie mobilnym. Efekty dźwiękowe i wysoka jakość grafiki jest nie tknięta w kasynie mobilnym. Jest to wspaniała gra na komórkę, którą możesz się cieszyć nie ważne gdzie jesteś i o jakiej porze.


Spinson Spinson 999 darmowych spinów Graj Teraz

When Pigs Fly Touch™ - NetEnt