Producent gier : Elk Studios
Ilość rzędów : 4
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 178
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Wild Seas

Nowa piracka gra od producenta Elk Studios z niespodzianką dla wszystkich tych, którzy odważą się wypłynąć na pełne morze! Gracze zchwycą się odkryciem innowacyjnej funkcji darmowych spinów, która pomoże wam ruszyć naprzód w swojej przygodzie, aby zdobyć skarb od trzech kapitanów! Dowiedz się więcej na temat tej ekscytującej nowej gry z naszej recenzji poniżej i wypróbuj ją za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:


Ta marka operatora przestała istnieć

1 000 zł bonus.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Wild Seas Dowiedz się więcej

Automat Wild Seas składa się z 5 bębnów, 4 rzędów i 178 kombinacji wygranyc. Inspiracją stworzenia tej gry, jest opowieść o Anne Bonny, piratki, której ojciec został zdradzony przez 3 kapitanów co zdeterminowało go aby pomścić się na nich, atakując konwoje kupieckie piratów. Symbolami mniej wartościowymi na bębnach są złote, srebrne i brązowe monety , a tymi bardziej wartościowymi są symbole kapitana w zielonym, niebieskim lub czerwonym kapeluszu, oraz postać samej Anne Bonny, która jest kapitanem statku. Znajdziesz tu również symbol flagi, który będzie mógł się pojawić na bębnach 2 i 4, prowadząc do ekscytującej funkcji darmowych spinów.

Wild Seas slot

Wild Seas Darmowe Spiny

Po wylosowaniu symboli Wild i uruchomieniu funkcji darmowych spinów, losowo zostanie wybrany jeden symbol, który zastąpi pozostałych kapitanów, na czas trwania tej funkcji. Teraz twoja misja polega na rozbiciu konwojów, które zaczną się przesuwać przy każdym nowym obrocie. Jeśli wylosujesz symbol armaty na 5 bębnie, to zacznie ona strzelać do statku znajdującego się w tym rzędzie, aby powstrzymać go przed poruszaniem się do przodu na czas jednego spinu. Trzykrotne uderzenie statku spowoduje jego zatopienie, po czym pojawi się skrzynia skarbów, która będzie nam potrzebna do dalszej gry. Runda darmowych spinów dobiegnie końca, gdy wszystkie statki przepłyną nienaruszone poza pierwszy bęben.


2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Wild Seas Loot the Treasure bonus

Ta funkcja bonusowa, następuje po rundzie darmowych spinów, wszystkie zebrane skrzynie skarbów zamieniają się w przylepiające się symbole Wild, a dodatkowe skrzynie skarbów wypełnią 3 środkowe rzędy, aby pomóc zdobyć więcej symboli Wild. Kolejne żaglowce zostaną dodane do piątego bębna w trakcie trwania tej funkcji, aby zapewnić jeszcze więcej wygranych. Wylosowanie bomby na pierwszym bębnie spowoduje eksplozję po której runda dobiegnie końca.

Wild Seas runda bonusowa

Gdzie grać w automacie Wild Seas


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 1 000 bonus i 33 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Wild Seas Min/max zakładu, RTP, zmienność i maksymalna wygrana

Podczas gry na automacie Wild Seas będziesz mógł zmieniać wartość monety, od €0,01 do €5, a stawka wynosi 20 monet za spin. Dlatego minimalny zakład może wynosić 20 centów, a maksymalna możliwa stawka za spin może wynosić €100. RTP tej gry wynosi 96,3% i może prowadzić do maksymalnej wypłaty aż do 178 000 monet, które można zdobyć przy pomocy funkcji bonusowych.

Wild Seas Grafika i dźwięk

Elk Studios stworzyło doskonałą grafikę do slotu Wild Seas. Bębny są ustawione na mapie Morza Karaibskiego, a symbole składają się z żywych animacji. Zobaczysz strzelający statek piracki i statki handlowe poruszające się po bębnach, które sprawiają, że gra jest pełna akcji i wrażeń. Świetnie dopasowana ścieżka dźwiękowa również dodaje emocji i ogólnie rzecz biorąc, zarówno grafika, jak i dźwięk spodoba się wszystkim, którzy zawsze byli zafascynowani motywem pirackim.


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

Wild Seas Nasza Opinia

Wild Seas jest pięknie zaprojektowanym slotem, które pogrąży Cię w misji Anny Bonny i sprawi, że będziesz zdeterminowany, aby pomóc jej w zemście i zdobyć szansę na pozyskania własnego udziału w znalezieniu skarbu! Automat ten na pewno zaspokoi Twój apetyt na przygodę. Zarówno grafika, jak i rozgrywka zapewniają świetną zabawę. Zagraj na automacie Wild Seas, poprzez kliknięcie na jeden z linków w tej recenzji, które zabiorą cię do kasyn ze wspaniałymi bonusami i szansą wypróbowania gry Wild Seas za darmo lub za prawdziwe pieniądze. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych! 


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.

2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

€ 300 bonus i 200 darmowe spiny.