Wyzwania Polski w Mundialu 2018

Wyzwania Polskiej drużyny w przygotowaniach do Mundialu

Ekscytacja sięga zenitu w drużynie Nawałki! Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej już za rogiem! W powietrzu wręcz da sie wyczuć zapach rywalizacji. Po wielu latach Polakom wreszcie udało się wziąć udział w tym największym na świecie w tym roku wydarzeniu sportowym, i trener reprezentacji na pewno nie zamierza przegapić tej szansy, dając naszym piłkarzom w kość, aby jak najlepiej przygotować ich na to wyzwanie.


€ 100 bonus.

Kontuzje

Przygotowywania w ostatnich dniach do Pucharu nie obyły się bez wyzwań. Trzech spośród naszych silnych zawodników doznało kontuzji. Jakub Błaszczykowski doznał urazu kolana i z tego względu nie był w stanie uczestniczyć w treningach w stu procentach w tym mijającym tygodniu. W dniu wczorajszym, czyli w czwartek, Błaszczykowski dołączył do reszty drużyny później i nie brał udziału w zajęciach, lecz trenował indywidualnie. 

Kontuzja nie oszczędziła również piłkarza Kamila Glika, serwując mu stan zapalny w stawie skokowym. Spowodowało to również, że i on nie był w stanie trenować z całą drużyną pełną parą. Piłkarz pojawił się jednak na boisku. Kontuzje zawodników nie są jednak na tyle poważne, aby mogły mieć wpływ na ich występ w Mistrzostwach.


€ 50 bonus.
1.40

Sytuacja jest bardziej skomplikowana jeśli chodzi o Łukasza Skorupskiego. U niego również nie obyło się bez urazów. Podczas treningu bardzo mocno uszkodził biodro. Piłkarz zwijał się z bólu i został zabrany do kliniki w Krakowie, gdzie zbadano go rezonansem magnetycznym. Na szczęście nie wykryto nic na tyle poważnego, aby mogło to zadecydować o karierze piłkarskiej zawodnika. Nie wiadomo jednak jeszcze czy zostanie on powołany do występu w Mistrzostwach.


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com