Astro Cat 

Jeśli lubisz oryginalne, nietypowe sloty to mamy coś dla ciebie. Nowy automat od Nyx pod tytułem Astro Cat. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się, że różni się ona od innych slotów o chińskiej tematyce, ale posiada on niesamowite efekty specjalne i ustawienie bębnów jest niezwykle oryginalne. Przeczytaj więcej poniżej na temat tej nowej gry, która będzie dostępna w kasynach poniżej już od 14 czerwca 2017.


Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

OPERATOR: Redbet Casino

Astro Cat Dowiedz się Więcej

Astro Cat jest zbudowany zupełnie inaczej niż standardowe sloty. Na pierwszy rzut oka, widzimy 8 bębnów i 1,296 kombinacji wygranych. Jeśli przyjrzymy się głębiej strukturze bębnów to są one zbudowane na tej zasadzie: 3x3x4x4x4x4x3x3 ze środkowym kwadratem 4x4. Będziesz mógł zdobyć zwycięską kombinację ze wszystkich 16 symboli, ale każdy z nich może być użyty tylko jeden raz. Mniej wartościowymi symbolami w tej grze są symbole kart, a bardziej wartościowymi są tradycyjne chińskie symbole przynoszące szczęście.

Symbolem Wild jest Astro Cat, który może zastąpić wszystkie inne symbole.

Astro Cat slot

22BET 22BET € 50 bonus Graj Teraz

]Astro Cat Darmowe Spiny

Rundą bonusową, która może pomóc w wygraniu wysokiej sumy, jest tutaj runda darmowych spinów, która uruchomi się poprzez wylosowanie na bębnach 5 symboli scatter  po czym dostaniesz 12 darmowych spinów i twoim zadaniem będzie wypełnienie środka bębnów symbolami Astro Cat. Każdy ekstra Wild Cat da ci dodatkowe spiny, a reszta symboli Wild zostanie w tym samym miejscu.

Astro Cat darmowe spiny

Astro Cat Gdzie Grać

Dość ciężkie jest znalezienie tej gry w kasynach dostępnych dla graczy z Polski, ale udało nam się znaleźć dla was kasyna w których gra Astro Cat będzie dostępna już od daty jej wydania – 14/6/17. Oprócz możliwości gry za darmo lub za prawdziwe pieniądze na tym slocie, będziesz również mógł zgarnąć wysoki bonus powitalny(jeśli nie masz u nich jeszcze konta).


Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Astro Cat Nasz Werdykt

Polecamy wypróbowanie tej gry, chociażby żeby zobaczyć jej bardzo nietypowy sposób w jakim została on zaprojektowana. Proponujemy aby na początek zagrać za mniejszą sumę, aby się do niej przyzwyczaić i zrozumieć do końca o co w niej chodzi. Najlepszą zabawą w tym slocie jest z pewnością runda darmowych spinów w której możesz wygrać grubą gotówkę. Więc jeśli jesteś trochę znudzony slotami w standardowej wersji, Astro Cat jest świetną alternatywą. Według nas Astro Cat jest fajną grą z dużym potencjałem na wygrane i z dużą ilością darmowych spinów. Grafika tego slotu jest dość nie skomplikowana, ale z pewnością ma swój urok. Jeśli szukasz więc slota o troche innej tematyce, to powinieneś wypróbować ten automat. Astro Cat można znaleźć w wielu kasynach online. Życzymy Ci wysokich wygranych i świetnej zabawy!


Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

Oglądnij zapowiedź Astro Cat poniżej

Lightning Box Games - Astro Cat 

Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz