Bloopers Slot

Bloopers to zabawny slot, stworzony przez producenta ELK Studios Ten automat zabierze cię prosto za kulisy Hollywood. Tytuł gry odnosi się do członków załogi za kulisami, którymi są między innymi – realizator dźwięku, makijażystka, montażysta, technik i nawet kaskader. W tym slocie to oni (zamiast gwiazd filmu) grają tu ważną rolę. Podczas gry doświadczysz dobrej grafiki, a efekty dźwiękowe pomogą ci poczuć się jak na prawdziwym planie filmu.


Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Bloopers Dowiedz się Więcej

Slot Bloopers składa się z 5 bębnów i 243 sposobów na wygraną. Warto również wiedzieć, że możesz tu wygrać aż do 185.000 monet! Animowane postacie, które grają rolę tych za kulisami produkcji filmu Hollywood pomogą nam uaktywnić funkcje bonusową i funkcję darmowych spinów.

Bloopers Bonus Bloopers symbol Wild Bloopers tabela płac

Bloopers Bonus

Jeśli wylosujesz przynajmniej 3 symbole gwiazd na bębnach, to uaktywnisz grę bonusową wraz z darmowymi spinami. Usiądź wygodnie i ciesz się tą rundą, ponieważ możesz tu znacznie powiększyć swoje konto.

Bloopers Darmowe Spiny

Darmowe spiny, są tu częścią gry bonusowej. Z pewnością w trakcie gry będziesz miał szansę zapoznać się z jej charakterami, które będą ci pomagały uaktywnić rundę free spins. Na przykład kaskader rozszerza symbole Wild, a montażysta dostarcza symbole w pionie, które pomogą stworzyć zwycięską kombinację. Cała reszta tych zabawnych postaci, za kulisami filmu ciężko pracuje, aby dostarczyć ci jak najwięcej satysfakcji, wielkich wygranych i ogromnej ilości darmowych spinów.

Bloopers Strategie Zakładów

ELK Studios wprowadzili coś bardzo oryginalnego, jeśli chodzi o gry tego typu. A więc w tym automacie możesz wybrać jedną opracowanych przez nich strategii, która kontroluje twoje udziały. Do wyboru masz następujące: Optimizer, Leveller, Booster i Jumper.

Bloopers Wersja Mobilna

Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, nie masz się czym martwić, bo producenci tego automatu, zadbali o to aby gra była dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych, podobnie jak DJ Wild, możesz cieszyć się gra i wygrywać nie ważne gdzie jesteś i o jakiej porze.


Casumo Casumo € 1 200 bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

Bloopers by ELK Studios