Producent gier : Elk Studios
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.50
Ilość linii płatniczych : 99
Liczba kół : 5
Ocena: 4.3 / 5

Ho Ho Tower

Nowy automat od Elk Studios pod tytułem Ho Ho Tower, jest świąteczna wersją automatu Hong Kong Tower (z kilkoma różnicami). Automat ten jest zbudowany z 5 bębnów i 99 linii wygrywających i możesz na nim grać za zaledwie 10 centów za spin, na wszystkich urządzeniach. Wybierz się na Boże Narodzenie do Hongkongu i poczuj świąteczną atmosferę podczas gry na tym imponującym automacie.


1 000 zł bonus.

Ho Ho Tower Slot

Ho Ho Tower dowiedz się więcej

Automat Ho Ho Tower składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 99 linii płatniczych. Gra jest ustawiano na świątecznym tle Hongkongu i jest wyposażona w funkcję mystery, w której tajemniczy symbol zamienia się w inny symbol, powiększający potencjał wygranej. Główną atrakcją tego slotu jest funkcja „Wheels of the Sky”, w której możesz wygrać nagrody pieniężne. Pod względem wizualnym, automat ten wygląda dość imponująco. Bębny są ustawione na tle panoramy miasta, a promienie laserowe i fajerwerki rozświetlają budynki. Symbolami na bębnach są świąteczne drzewka bonsai, kwiaty lotosu, świąteczne słodycze i złote siódemki.


2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

€ 200 bonus i 20 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Ho Ho Tower Mystery Symbol

Zwróć uwagę na symbol logo Ho Ho Tower, który reprezentuje tajemniczy symbol. Gdy pojawi się on na bębnach, to uruchomi się funkcja Mystery, po czym symbol ten zamienia się w inny losowo wybrany symbol, dający dodatkowe szanse na wygraną kombinację. Ponadto, Mystery symbol może również ujawnić niebieski symbol premii Ying Yang, który uruchomi następna funkcję bonusową - „Wheels of the Sky”, wraz z dwoma dodatkowymi życiami.

Ho Ho Tower Mystery Symbol

1 500 zł bonus i 100 darmowe spiny.

Ho Ho Tower Wheels of the Sky bonus

Funkcja Wheels of the Sky, uruchomi się po wylosowaniu trzech lub więcej czerwonych symboli Ying Yang, lub niebieskiego symbolu Ying Yang, po czym będziesz mógł wybrać jedno z trzech kuł fortuny. Pierwsze z nich, daje bonus gotówkowy. Będziesz miał opcje przeniesienia się na wyższy poziom , który przeniesie cie do następnego koła, aby uzyskać jeszcze większe wygrane. Głównym celem w tej funkcji jest dotarcie do trzeciego koła, gzie wygrane będą jeszcze większe.

Ho Ho Tower - Wheels of the Sky bonus

Ho Ho Tower gdzie grać

Automat Ho Ho Tower jest dostępny od 1 listopada 2017 w kasynach do których linki znajdują się w tej recenzji. Jeśli nie założyłeś jeszcze u nich konta, to warto jest wiedzieć, że wszystkie z nich akceptują graczy z Polski, jak i również oferują wysokie bonusy powitalne, częste promocje i dużą ilość darmowych spinów.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 

Ho Ho Tower nasza opinia

Ho Ho Tower jest idealnym slotem, który wprowadzi cię w świąteczny nastrój. Potencjał na wygraną jest dość wysoki, a rundy bonusowe są ciekawe i oryginalne. Kto wie, może uda ci się wygrać ekstra gotówkę, którą będziesz mógł wykorzystać na świąteczne prezenty! 


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny.