Leprechaun goes to Hell
Producent gier : Play'n GO
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : n/a
Ilość linii płatniczych : 25
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Leprechaun Goes to Hell

Leprechaun Goes to Hell to nowa gra stworzona przez Play’N Go przy współpracy z Unibet. Jest to ekskluzywny slot z jackpotem o diabelskim temacie, na którym można grać tylko w kasynie Unibet. Wesoły i złośliwy Leprechaun wyrusza w piekło, gdzie spotyka się z uwodzicielską diablicą o imieniu Evilene. To gorące gniazdo rozgrzewa twoją szansę uruchomienia jednego z 4 jackpotów. Dowiedz się więcej o funkcjach gry i możliwościach wygrania w naszej pełnej recenzji poniżej.


1 000 zł bonus.

Leprechaun Goes to Hell  dowiedz się więcej

Leprechaun Goes to Hell jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów 25 linii płatniczych. Mniej wartościowymi symbolami są ikony kart wykonane z ciemnego metalu. Więcej wartościowymi symbolami są tutaj potężne eliksiry, pentagramy, czarne kapelusze z czaszkami, złote trójzęby, a symbolem Scatter jest topniejące złoto.

Leprechaun Goes to Hell slot

W tym slocie znajdziesz dwa symbole Wild- pierwszym jest Leprechaun we własnej osobie, a drugim jest Evilene. Obydwoje mogą zastąpić wszystkie inne symbole na bębnach, aby wygenerować zwycięską kombinację.


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

Leprechaun Goes to Hell Infernal Bonus

Infernal Bonus zostanie uruchomiony poprzez wylosowanie trzech symboli Evilene na bębnach. Początkowo dostajesz 10 Infernal free spinów, ale w przypadku wylosowania symbolu serca po środku trzeciego bębna, to w sumie będziesz mógł zdobyć 50 darmowych spinów.

Kiedy rozpoczną się bójki Infernela, bębny przekształcają się w 3 bębny, 3 rzędy i 5 linii wypłat. To Twoja szansa, aby zdobyć te 4 jackpoty. Zwróć uwagę na termometr z czterema poziomami po lewej stronie ekranu. Podczas każdej wygranej kombinacji temperatura wzrasta, a wraz z nią jackpot. Szanse na wygranie większej puli rosną również w zależności od poziomu stawek.

Drugą szansą na zdobycie tego bonusu, jest pojawienie się dwóch symboli Evlene na trzecim bębnie.

Leprechaun Goes to Hell slot

3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

Leprechaun Goes to Hell Darmowe Spiny

Główna funkcja darmowych spinów uaktywni się po wylosowaniu trzech symboli Scatter w postaci garnków wypełnionych złotem. Da ci to 10 darmowych spinów z mnożnikiem x2. Będziesz mógł zdobyć dodatkowo 10 darmowych spinów, poprzez wylosowanie trzech lub więcej symboli Scatter. W tym przypadku mnożnik wzrośnie również do x4. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia to może to trwać, dopóki nie osiągniesz łącznie 50 darmowych spinów i mnożnika x10.

Leprechaun Goes to Hell Bonus

Ponieważ ta gra została stworzona wyłącznie ze współpracą Unibet, będziesz mógł na niej grać tylko u nich. Kliknij na jeden z linków umieszczonych w tej recenzji, aby zagrać na tym slocie i aby otrzymać bonus powitalny w kasynie Unibet.


1 000 zł bonus.

Leprechaun Goes to Hell Grafika i dźwięk

Jeśli nie masz nic przeciwko zabawy rodem z piekła, to slot ten może być czystym zachwytem. Ciesz się energiczną irlandzką ścieżką dźwiękową, demonicznymi symbolami, seksowną Evilene i pełną gamą ognistych kolorów od pomarańczowego do upalającej czerwieni. Uważamy, że wygląd tej gry bardzo ostry z unikalnym, zabawnym i nieco złym motywem.

Leprechaun Goes to Hell Nasza Opinia

W grze Leprechaun Goes to Hell dzieje się dużo i oferuje ona sporo okazji do godnych wygranych. Do zdobycia jest aż 50 darmowych spinów i mnożnik x10 plus jackpoty. Jest to druga współpraca Play'N Go i Unibet,  po pierwszym udanym Leprechaun Goes to Egipt. Jesteśmy pewni, że ta nowa gra zdobędzie również całą armię oddanych fanów.


1 000 zł bonus.

Możesz zagrać w tę grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych! 


€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.

3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.