Phoenix Reborn
Producent gier : Play'n GO
Ilość rzędów : 6
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 40
Liczba kół : 5
Ocena: 3.3 / 5

Phoenix Reborn - recenzja nowego slotu

Mityczny feniks jest wielką inspiracją dla różnych gatunków artystycznych; jego zdolność do regeneracji reprezentuje nadzieję i nowe początki. W nowym slocie, Phoenix Reborn, Play N Go dało feniksowi ciekawą funkcję Aztec, ustawiając bębny przeciwko starożytnej świątyni. Ale czy feniks nagrodzi Cię nowym strumieniem wygranych, gdy zakręcisz bębnami? Przyjrzyjmy się funkcjom i nagrodą, których można się spodziewać, przedstawiając pełną recenzję slotu Phoenix Reborn, który zawita w kasynach online od 16 kwietnia 2019 roku.

Phoenix Reborn slot

400 zł bonus i 100 darmowe spiny.

Phoenix Reborn funkcje slotu

Phoenix Reborn to 5-bębnowy automat z 6 rzędami i 40 liniami wygranej. Symbole obejmują 5 symboli Azteków, a symbole o wyższej wartości to węże, tukany i pantery, a także męski i żeński wojownik, który również może wylądować na bębnach. Symbol wojowniczki jest najwyżej płatnym symbolem, który wypłaca 10-krotność stawki za 5 w linii wypłaty. Jest też symbol wild, którym jest sam feniks, i który rozszerzy się, by wypełnić cały bęben, za każdym razem kiedy akurat na niego trafisz.

Phoenix Reborn funkcje slotu

Phoenix Reborn darmowe spiny

Aby aktywować darmowe spiny w slocie Phoenix Reborn, Twoim celem jest trafienie na co najmniej 3 symbole scatter którym są Maski Azteków. 3, 4 i 5 z tych masek wywoła odpowiednio 7, 12 i 20 darmowych spinów. Podczas rundy darmowych spinów Phoenix Reborn możesz uzyskać dodatkowe obroty, lądując na 2 lub więcej masek Azteków - do 20 dodatkowych obrotów na 5 dodatkowych masek. Oznacza to, że w sumie możesz uzyskać 40 darmowych spinów, jeśli akurat Ci się poszczęści w rundzie bonusowej!

Aby jeszcze bardziej wzmocnić rozgrywkę, podczas każdego darmowego obrotu rozszerzony symbol wild Feniks ma gwarancję pokrycia 1 bębna, podczas gdy więcej symboli wild może wylądować na pozostałych 4 bębnach, co daje większą możliwość uzyskania 5 pełnych symboli na bębnach i wygrania maksymalnej wygranej w grze.

Phoenix Reborn slot bonus

Phoenix Reborn to automat o bardzo wysokiej zmienności, i z tego powodu może minąć trochę czasu, zanim trafisz na największe nagrody w grze. Bonus w kasynie może pomóc Ci zdecydować, czy gra jest dla Ciebie czy nie, ponieważ pozwoli Ci grać w Phoenix Reborn za środki bonusowe, zanim zaryzykujesz własne. Pozwoli Ci to uzyskać dobry obraz struktury wypłat w grze i częstotliwość trafień. Aby uzyskać najlepsze bonusy, dokonaj pierwszej wpłaty w jednym z poniższych kasyn, a dostaniesz bonus do 200% na dowolne sloty w kolekcji gier kasyna.


Gdzie zagrać w slot Phoenix Reborn


2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 100 darmowe spiny.

1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 100 darmowe spiny.

Phoenix Reborn slot min/max, stawki, RTP, zmienność i max wygrana

Od 16 kwietnia 2019 roku, możesz zagrać w slot Phoenix Reborn, stawiając zaledwie 20 centów do 100 euro przy każdym spinie. RTP tej gry jest ustawione na 96,50%, a jak już wspomnieliśmy, zmienność jest bardzo wysoka! Jeśli jednak masz szczęście, możesz wygrać do 5000x stawki lub 500,000 euro w tej grze!

Phoenix Reborn slot funkcja bonusowa

Phoenix Reborn grafika i ścieżka dźwiękowa

Phoenix Reborn jest wyposażony w dobrej jakości grafikę. Najbardziej podoba nam się wykonanie motywu Aztec, a także efekty wizualne, gdy symbole wild lądują na bębnach, a feniks wpada w płomienie. Ścieżka dźwiękowa jest chwytliwa i zabawna, i daje grze lekkie uczucie, które doskonale pasuje do tematu gry.

Phoenix Reborn slot - nasza opinia

Phoenix Reborn to prosty automat z jedną kluczową funkcją - the wild reels. Zmienność jest dla nas zbyt wysoka; uruchomienie rundy bonusowej może zająć trochę czasu, a nie ma wielu podstawowych funkcji do uzupełnienia obrotów które nie przyniosły nam szczęścia. Jednak dobrze jest mieć przynajmniej jeden bęben wild podczas rundy darmowych spinów. Jeśli szukasz prostoty, dużej zmienności i świetnej grafiki, warto spróbować slot Phoenix Reborn. Lecz jeśli okaże się że to nie jest to, czego szukasz, sprawdź najlepsze sloty od Play N Go i innych programistów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!


20 zł bonus bez depozytu + 2 000 zł bonus.