Psycho

Psycho slot został stworzony przez NextGen Gaming przy współpracy z Universal Studios. Gra powstała na podstawie filmu Alfreda Hitchcocka z 1960 roku. Jest to amerykański thriller/horror, który zdobył status kultowego. Slot „Psycho” niesamowicie dobrze oddaje klimat tego filmu.


Redbet Redbet € 1 000 bonus
250 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

Psycho Dowiedz się Więcej

Psycho składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii stałych. Bębny obracają się na kultowej zasłonie do prysznica w tle migoczących świateł motelu Bates i upiornego drewnianego domu. Muzyka do tego slotu jest wspaniale dobrana i z pewnością podczas gry poczujesz napiętą atmosferę. Gra posiada symbole Wild i Scatter, a symbolami wysokiej wartości są klucz, koperta z pieniędzmi i dwóch głównych bohaterów filmu. Symbolami niższych wartości są symbole kart.

"Psycho" runda darmowych spinów "Psycho" slot "Psycho"- duża wygrana

Psycho Symbol Wild i Scatter

Symbolem Wild w tym slocie jest duży czerwony napis „Wild”, a symbolem Scatter jest stary, drewniany dom, który pamiętamy z filmu.

symbol Wild w slocie" Psycho" symbol Scatter w slocie "Psycho"

Psycho Darmowe Spiny

Darmowe spiny aktywują się jeżeli wylosujesz 3, lub więcej symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach:

3 symbole Scatter = 10 darmowych spinów

4 symbole Scatter= 15 darmowych spinów

5 symboli Scatter= 20 darmowych spinów

Podczas rundy darmowych spinów, każda wygrana w której znajduje się symbol Wild zostanie pomnożona, aż do x40. Ta runda odbywa się podczas słynnej sceny z prysznicem w której pojawia się tajemnicza postać siekająca nożem bębny, dodając szereg symboli Wild.


Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

Universal Psycho™ Online Slot