Mystic Wheel

Dostawca: Red Tiger

Plotka głosi, że Mystic Wheel (Mistyczne Koło) ukryte jest w jednej z jaskiń głęboko w dżungli, a jeśli będziesz miał…

Mystic Wheel

84
84
Ocena
4 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
30 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

95.1%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Mystic Wheel
Wydany
2019-09-16
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.1%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x10194
Zmienność
High
Linia wypłaty
30

Stawka

Maksymalna stawka
10
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Mystic Wheel

Plotka głosi, że Mystic Wheel (Mistyczne Koło) ukryte jest w jednej z jaskiń głęboko w dżungli, a jeśli będziesz miał szczęście go odkryć, możesz otrzymać 77 spinów na kole i największą wygraną do 10,000 razy większą od zakładu. Mystic Wheel to pięciobębnowy automat wideo z 30 liniami wypłaty, który oferuje tylko jedną dodatkową funkcję, w postaci Mystic Wheel, uruchamianą przez trzy symbole scatter na bębnach. Znajdź swoje Mystic Wheel Scatters, a możesz odejść z 10,000-krotnością zakładu w kieszeni. Przeczytaj pełną recenzje slotu Mystic Wheel od Red Tiger Gaming, aby dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 16 sierpnia 2019 roku!

Mystic Wheel nowy automat video od Red Tiger Gaming

Mystic Wheel funkcje slotu

Szpule są osadzone głęboko w jaskini, a tutaj możesz odkryć niektóre z najcenniejszych artefaktów z historii starożytnej. Diament prowadzi grupę symboli o wysokiej wartości, a następnie mamy Medalion, Pierścień i Klucz. Wygląda na to, że przedmioty te należały do jakiegoś starożytnego władcy lub czegoś podobnego. Cztery kolory kart reprezentują nisko płatne symbole i spodziewaliśmy się, że na rolkach pojawią się inne symbole tematyczne, lecz niestety to by było na tyle. Logo gry to Symbol Scatter, który uruchamia Mystic Wheel Free Spins. Niestety w tym slocie od Red Tiger Gaming nie ma symboli Wilds. Slot Mystic Wheel nie oferuje żadnych dodatkowych funkcji oprócz  funkcji Mystic Wheel Free Spins o której wspomnimy niżej.

Mystic Wheel nowy slot Red Tiger Gaming symbole

Mystic Wheel slot funkcja bonusowa

Traf na co najmniej trzy symbole Scatter na bębnach, aby uruchomić funkcję Mystic Wheel. W zależności od liczby Scatterów które się pojawią na szpulach, gracze mogą uzyskać 3-5 obrotów na kole. Zauważysz różne pola na kole, oferujące mnożnik wygranych, dodatkowe spiny i wzmacniacze mnożnika. Gracze mogą jednocześnie uruchomić do 77 obrotów Mystic Wheel. Umieść wskaźnik na polu, które zwiększa mnożniki, aby zwiększyć mnożniki wygranej o +3, +4 itd. Po wykonaniu wszystkich spinów otrzymasz łączny mnożnik wygranej, który zostanie zastosowany do zakładu który uruchomił tą funkcje.

Mystery Wheel od Red Tiger Gaming funkcja bonusowa

Mystic Wheel slot bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot Mystic Wheel za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry Red Tiger Gaming i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na Mystic Wheel lub inny slot w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot Mystic Wheel

Mystic Wheel slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Możesz już zagrać w slot Mystic Wheel na wszystkich urządzeniach, zaczynając od 0.10 centów do 10 euro za spin. Jest to gra o dużej zmienności i jeśli dojdziesz do rundy darmowych spinów, może wygrać nawet 10,000 x całkowitą stawkę, co w tym przypadku może oznaczać 100,000 euro w gotówce. RTP ogłoszono na poziomie 96,16%, co jest nieco powyżej średniej.

Mystic Wheel slot grafika i dźwięki

Wizualnie Mystic Wheel wygląda znakomicie z niemal namacalnym poczuciem tajemniczości i odkrycia. Ustawione w jaskini oświetlonej zorzą polarną, z podejrzaną muzyką, kołowrotki są mocno ustawione przed magicznym nadprzyrodzonym kołem, które powoli wiruje w tle.

Mystic Wheel slot – nasza opinia

Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiemy, co sądzić o najnowszym tytule Red Tiger Gaming. Automat wideo Mystic Wheel oferuje doskonałą grafikę i dopasowaną ścieżkę dźwiękową, a także oferuje dodatkową, naprawdę satysfakcjonującą funkcję. Gracze mogą uruchomić do 77 spinów w slocie Mystic Wheel i wygrać nawet 10,000 razy stawkę. Z drugiej strony uważamy, że w wydaniu 2019 brakuje akcji, bez darmowych spinów (prócz funkcji Mystic Wheel Free Spins gdzie można wygrać tylko maksymalnie 3 spiny na kole) i Wilds, które pomogą Ci łatwiej wygrywać. Mystic Wheel jest warte Twojej uwagi, ale od Ciebie zależy, jak długo pozostaniesz w jaskini. Uważamy, że jest to gra warta wypróbowania i z pewnością spodoba się wszystkim graczom którzy wolą mniej skomplikowane automaty. Zapraszamy do wypróbowania  w jednym z renomowanych kasyn online które znajdziecie na tej stronie. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Mystic Wheel
84
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.1%

RTP