Zagraj w Stereo Miami tutaj

Winota

Winota

Przejdź do Winota Opinia
Obowiązuje regulamin kasyna T&C Apply Info Icon
18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org | Oferta powitalna tylko dla nowo zarejestrowanych graczy.Minimalna wpłata wynosi 90 zł. Wymóg obrotu 35x dla bonusu gotówkowego i 40 dla darmowych spinów.

Ogólnie

Imie
Stereo Miami
Dostawca
OdoboOdobo

Informacje o zyskach

RTP
96%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1000
Zmienność
Średnia
Linia wypłaty
18

Stawka

Maksymalna stawka
36
Minimalna stawka
0.18

Recenzja Stereo Miami

Masz ochotę na imprezę z dobra muzyką? Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na częste nocne szaleństwa, ale nie masz co się martwić, ponieważ automat Stereo Miami z pewnością umili wam wieczory.

Stereo Miami, od tego niesamowicie wyjątkowego producenta – Odobo, tematycznie bardzo nam przypomina slot, o którym wspomnieliśmy wcześniej – DJ Wild.

Stereo Miami Dowiedz się Więcej

Automat Stero Miami jest zbudowany z 6 bębnów i 18 linii wygrywających. Wygląda on jak dwie maszyny stojące obok siebie, które znajdują się w klubie nocnym w Miami.

Stereo Miami posiada 3 różne bonusy; Bonus VIP, Powerbeats Bonus i darmowe spiny.

Stereo Miami Bonus Room VIP

Funkcja Bonus VIP, uruchomi się gdy pojawi się na bębnach 3 lub więcej symboli Bonus. Po czym zostaniesz przeniesiony do pokoju VIP w którym dostaniesz do wyboru trzy opcje – wybierz jedną, aby ujawnić premię pieniężną w wysokości od 1 do 20 razy całkowitego zakładu.

Liczba wyborów zależy od liczby symboli bonusowych, które pojawiły się na bębnach.

Stereo Miami Powerbeats Bonus

Za każdym razem gdy wylosujesz na bębnach symbol pioruna, to będzie on pokazany na liczniku znajdującym się nad bębnami. Jeśli zbierzesz 10, to funkcja Powerbeats Bonus uruchomi się automatycznie.

Po lewej stronie ekranu ukarzą się cyfry, które zostaną dołączone do głośników po prawej stronie. Ostani numer pomnoży twoja wygraną o 5,10 lub 20 razy.

Stereo Miami Darmowe Spiny – Beach Free Spins

Beach party zaczyna się, gdy pojawią się na bębnach różowe flamingi, które aktywują funkcję Beach Free Spins. Każda połówka różowego flaminga liczy się jako Scatter. Jeśli zbierzesz od 6-do 12 przy jednym spinie, to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami.

Każdy wygrany darmowy spin podczas tej funkcji, daje ci możliwość pomnożenia wygranej do x5.

Stereo Miami Slot Nasza Opinia

Według nas jest to świetna gra zdecydowanie godna polecenia. Oferuje ona nie tylko wspaniałą zabawę, ale i szanse na uzyskanie przyzwoitych wygranych i dostarczy Ci ona z pewnością niesłychanych emocji!

W połączeniu z klasycznym wyglądem i ścieżką dźwiękową,  automat ten dostarcza wspaniałą rozrywkę oraz możliwość wzbogacenia się. Bardzo polecamy Ci jego wypróbowanie. 

Możesz zagrać w tę grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać.

Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy!

Stereo Miami
66
Ocena

x1000

Maksymalny zysk (x Twoja stawka)

96%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?