Super Sumo

Dostawca: Fantasma

Debiutowy slot pod tytułem Super Sumo od nowego, bardzo ekscytującego producenta o nazwie Fantasma.  Super Sumo jest ich pierwszym slotem,…

Super Sumo

65
65
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

95.2%

RTP

Ogólnie

Imie
Super Sumo
Wydany
2017-06-10
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.2%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x500
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
25
Minimalna stawka
0.25

Recenzja Super Sumo

Debiutowy slot pod tytułem Super Sumo od nowego, bardzo ekscytującego producenta o nazwie Fantasma. 

Super Sumo jest ich pierwszym slotem, ale już jesteśmy przekonani, że ten nowy producent gier osiągnie wielki sukces.

Jest to niesamowicie śmieszna a za razem urocza gra, oparta na legendarnych japońskich wrestlerach w akcji. Gorąco polecamy jej wypróbowania w kasynach poniżej:

Super Sumo Dowiedz się Więcej

Super Sumo jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii płatniczych. Tło tego slotu jest zaprojektowane w typowo japońskim stylu, a symbolami jest pięciu różnych zawodników sumo.

Innymi mniej wartościowymi symbolami są symbole kart. Gra posiada również symbol Wild i Bonus. Gra na tym slocie gwarantuje niesamowitą huśtawkę emocji – najprawdopodobniej doświadczysz takich samych emocji jak symbole zawodników sumo!

Podczas gry będą oni się śmiali, płakali, denerwowali i tańczyli ze szczęścia.

Zagraj na automacie Super Sumo!

Super Sumo Bonusy

Na początek, jeśli uda ci się dopasować przynajmniej 3 pasujące symbole, jest to wystarczająco aby coś wygrać. Gra posiada również funkcje bonusowe takie jak: darmowe spiny, sticky wilds, symbole bonus scatter i re- spiny.

Super Sumo Gdzie Grać

Producent Fantsma współpracuje z firmą Microgaming, więc gra jest dostępna w kasynach o dobrej reputacji, które posiadają korzystne bonusy powitalne i organizują wiele promocji.

Super Sumo Wersja Mobilna

Producent Fantasma skupia się głównie na tworzeniu gier dostępnych na platformach mobilnych. Zdają sobie oni sprawę, że w dzisiejszych czasach większość graczy używa telefonów do gry w kasynie. Do produkcji swoich gier używają oni najnowszych technologii aby być do przodu z konkurencją.

Zagraj na automacie Super Sumo!

Super Sumo Nasz Werdykt

Jesteśmy zawsze bardzo podekscytowani odnalezieniem nowego dostawcy gier dla kasyn internetowych i musimy przyznać, że producent Fantasma bardzo się postarał aby ich pierwszy slot był nie tylko o ciekawej tematyce ale za razem bardzo śmieszny i uroczy, a co najważniejsze z dużą możliwością wygranych, co dzięki funkcjom bonusowym jest w nim bardzo możliwe.

W grę można grać na wszelkich przenośnych urządzeniach mobilnych, Androidach, iPhonach i tabletach wszelkiego typu. Z pewnością czeka Cię dużo wrażeń i emocji.  Życzymy wspaniałej zabawy i satysfakcjonujących wygranych!

Super Sumo
65
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.2%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?