Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.50
Ilość linii płatniczych : 10
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Arabian Nights

Arabian Nights, to jedna z klasycznych gier slotowych od producenta NetEnt, która rozgrywa się dawno, dawno temu pośród ruchomych piasków pustyni Bliskiego Wschodu, co możesz od razu zauważyć, dzięki znakom graficznym jak: sułtan w turbanie, dżiny, złote lampy, złote wielbłądy itp. Pojawiają się również w tej grze symbole kart do gry.

Arabian Nights jest zbudowany z 5 bębnów i 10 linii. Charakter progresywny tego slotu oznacza, że nie masz w nim możliwości ustawienia różnej stawki za daną linię, każda linia jest zawsze liczona za 50 centów i maksymalną stawką którą możesz postawić jest 5euro.

Slot Arabian Nights
 
Slot Arabian Nights
 Arabian Nights - Darmowe spiny

Arabian Nights Darmowe spiny

Jeśli jesteś fanem free spinów, to z pewnością polubisz tą grę. Aby zdobyć rundę 15tu darmowych spinów to musisz trafić na trzy symbole złotej lampy, gdziekolwiek na bębnach.Powodem popularności tego slotu jest to, że możliwość trafienia wielkiego jackpota progresywnego, sięgającego aż kilku milionów euro jest bardzo duża!

Arabian Nights Jackpot Progresywny

Arabian Nights, podobnie jak Mega Fortune slot oferuje jeden z największych jackpotów progresywnych, często w wysokości setek tysięcy euro. Pamiętaj jednak, aby mieć szanse na wielką wygraną, będziesz musiał grać na maksymalnej wartości monety.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.
 
Zagraj na Automacie Arabian Nights!
500 zł bonus i 200 darmowe spiny.
1 500 zł bonus i 100 darmowe spiny.
€ 50 bonus.
€ 200 bonus i 20 darmowe spiny.
€ 1 500 bonus i 350 darmowe spiny.