Mega Fortune

Dostawcy: NetEnt

Doświadcz życia bogatych ludzi, grając w Mega Fortune, pięciobębnowy, trzyrzędowy automat NetEnt, który korzysta z 25 stałych linii wypłat. Zrelaksuj…

Mega Fortune

94
94
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

53%

Szansa by wygrać

96.6%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Mega Fortune
Dostawca

Informacje o zyskach

Jackpot
1
RTP
96.6
Szansa by wygrać
53
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x2162
Zmienność
Low
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
50
Minimalna stawka
0.1

Mega Fortune opinia

Doświadcz życia bogatych ludzi, grając w Mega Fortune, pięciobębnowy, trzyrzędowy automat NetEnt, który korzysta z 25 stałych linii wypłat. Zrelaksuj się na jachcie, popijając szampana, drogi koniak i paląc kubańskie cygara. Będziesz także mieć szansę na wygranie niesamowitych nagród pieniężnych, w tym odmieniającego życie Mega Jackpota, którego największa łączna wygrana wyniosła aż €16,8 miliona w styczniu 2013 roku! Przeczytaj pełny przegląd automatu Mega Fortune, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już dziś! 

Mega Fortune funkcje slotu

Największą zaletą tego automatu jest niewątpliwie funkcja bonusu Mega Fortune – musisz trafić na 3 symbole koła na sąsiadujących bębnach (na przykład bębny od 3 do 5). Wtedy zobaczysz duże błyszczące koło z 2 wewnętrznymi kołami. Kliknij przycisk „Obróć”, aby rozpocząć obracanie kół i losowanie nagród. 

W zewnętrznym kole masz gwarantowane nagrody pieniężne i strzały. Zdobycie strzał przeniesie Cię na drugie koło, które ma większe nagrody pieniężne i możliwość przejścia do trzeciego koła bonusowego. Jeśli dojdziesz do wewnętrznego i trzeciego koła, zwróć uwagę na bogatą w diamenty strzałkę, która zaprowadzi Cię do Mega Jackpota. Obecny Mega Jackpot gwarantuje za każdym razem ponad 1 milion euro! Jeśli uda Ci się go trafić, możesz rzucić pracę i rozpocząć swoje nowe, bogate życie! 

Mega Fortune slot NetEnt

Mega Fortune slot darmowe spiny

Mega Fortune ma również funkcję Free Spins, która jest uruchamiana przez uzyskanie 3 lub więcej symboli szampana w dowolnym miejscu na bębnach. Wybierz 1 z symboli szampana, które zapewnią Ci darmowe spiny i mnożnik. Maksymalna oferowana nagroda to 10 darmowych spinów z imponującym 5-krotnym mnożnikiem. Możesz także aktywować więcej darmowych spinów i wejść do gry Mega Fortune Bonus, podczas tej rundy. 

Mega Fortune slot i zmieniające życie jackpoty

Mówiąc o jackpotach, musimy wspomnieć o bardzo dużych zwycięzcach Mega Fortune – jednym z nich był fiński gracz który wygrał 6,9 miliona euro w styczniu 2012 roku. Kolejny to norweski student który zgarnął 11,7 miliona euro we wrześniu 2010 roku. Jednak 1 z największych wygranych online w tej grze to aż 16,8 miliona euro w styczniu 2013 roku, o czym wspomnieliśmy już wcześniej. Nie zapominając o niedawnych wygranych w tym jednej w 2018 roku. Gracz ze Szwecji spróbował szczęścia na automacie i postawił zakłady równe 4,80€, zanim zgarnął ogromną progresywną wygraną w wysokości 3,773,845 euro. W lipcu 2016 roku inny gracz wygrał ogromną wypłatę w wysokości 2,971,469! Wielu szczęściarzy udało się wzbogacić dzięki grze Mega Fortune. Jeśli lubisz automaty z jackpotami, NetEnt’s Hall of Gods także oferuje kwoty zmieniające życie. 

Mega Fortune slot bonus 

Szukasz bonusu do wykorzystania na automatach od NetEnt? Sprawdź naszą listę kasyn online, które oferują gry tego dewelopera i odbierz swój bonus powitalny, jeśli zarejestrujesz się jako nowy gracz. Będziesz mógł wtedy wykorzystać ten bonus na slot Mega Fortune lub inny dowolny slot w kolekcji kasyna. Zapraszamy do wypróbowania jednego lub wielu renomowanych kasyn które znajdziesz poniżej.

Gdzie zagrać w slot Mega Fortune 

Mega Fortune slot slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Sam automat składa się z 5 rolek i 3 rzędów, co jest dość standardowym projektem automatu wideo. W ramach tej konfiguracji Netent postanowił dodać zestaw 25 linii wypłat. Wszystkie te linie są ustawione w pozycji, więc nie będzie można ich dostosować w taki czy inny sposób. 

Jedną z części Mega Fortune, którą możesz zmienić, jest wartość zakładu, dzięki czemu będziesz mógł wybrać zakład pomiędzy 0,25 groszy a 50 zł za obrót. Dostępny jest także przycisk maksymalnego zakładu, który umożliwia natychmiastowe osiągnięcie tej wartości. Wskazówka: gra została zaprojektowana w taki sposób, że zwiększenie wielkości zakładu oznacza większe prawdopodobieństwo wygrania głównej wygranej, lecz to prawdopodobieństwo nie jest o dużo większe. 

Gra ma przyzwoite RTP na poziomie 96.6% oraz zmienność jest niska. Jak już wspomnieliśmy, największy Mega Jackpot wygrany w tytule NetEnt to 16,8 miliona euro. Ponadto Rapid Jackpot i Major Jackpot mogą również  zapewnić Ci atrakcyjne wypłaty. Funkcja Free Spins zapewnia smaczne wygrane dzięki mnożnikom. Limuzyna to symbol, który płaci najwięcej, oferując 1000 monet za 5 w swoim rodzaju, podobnie jak Yacht Wild. Ogólnie rzecz biorąc wygrane w automacie Mega Fortune są imponujące! 

Mega Fortune slot grafika i ścieżka dźwiękowa

Cały motyw gry Mega Fortune celebruje najpiękniejsze rzeczy w życiu, a gra osadzona jest na rygorystycznym hollywoodzkim tle z jachtem i panoramą miasta na tle nocnego nieba, oświetlonego światłem reflektorów. Numery linii wypłat są ustalane na wielkich pojedynczych diamentach, a nawet przycisk wirowania wydaje się być otoczony złotem wysadzanym diamentami. W tle nieustannie pojawia się funkowa ścieżka dźwiękowa w stylu disco z lat 70, która eskaluje, gry trafisz na zwycięskie kombinacje.

 

Mega Fortune slot – nasza opinia 

Mega Fortune to bardzo dobry automat, jeden z najpopularniejszych tytułów od NetEnt. Wydanie z 2009 roku oferuje wyraźne efekty wizualne i pasującą ścieżkę dźwiękową. Jeśli chodzi o funkcje specjalne, naszym osobistym faworytem jest Mega Fortune Bonus, w którym gracze mają szansę wygrać ogromne nagrody pieniężne, jeśli akurat dopisze im szczęście! Funkcja Free Spins jest również bardzo dobra i tutaj otrzymasz wypłaty z mnożnikami wygranych. Podsumowując, Mega Fortune jest zdecydowanie warty uwagi i powinien się znaleźć na Twojej liście automatów do wypróbowania! Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych! 

Mega Fortune
94
Ocena

53%

Szansa by wygrać

96.6%

RTP