Mega Fortune

Dostawca: NetEnt

Doświadcz życia bogatych ludzi, grając w Mega Fortune, pięciobębnowy, trzyrzędowy automat NetEnt, który korzysta z 25 stałych linii wypłat. Zrelaksuj…

Mega Fortune

94
94
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

53%

Szansa by wygrać

96.6%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Mega Fortune
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.6%
Szansa by wygrać
53
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x2162
Zmienność
Low
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
50
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Mega Fortune

Doświadcz życia bogatych ludzi, grając w Mega Fortune, pięciobębnowy, trzyrzędowy automat NetEnt, który korzysta z 25 stałych linii wypłat. Zrelaksuj się na jachcie, popijając szampana, drogi koniak i paląc kubańskie cygara. Będziesz także mieć szansę na wygranie niesamowitych nagród pieniężnych, w tym odmieniającego życie Mega Jackpota, którego największa łączna wygrana wyniosła aż €16,8 miliona w styczniu 2013 roku! Przeczytaj pełny przegląd automatu Mega Fortune, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już dziś! 

Mega Fortune funkcje slotu

Największą zaletą tego automatu jest niewątpliwie funkcja bonusu Mega Fortune – musisz trafić na 3 symbole koła na sąsiadujących bębnach (na przykład bębny od 3 do 5). Wtedy zobaczysz duże błyszczące koło z 2 wewnętrznymi kołami. Kliknij przycisk „Obróć”, aby rozpocząć obracanie kół i losowanie nagród.

W zewnętrznym kole masz gwarantowane nagrody pieniężne i strzały. Zdobycie strzał przeniesie Cię na drugie koło, które ma większe nagrody pieniężne i możliwość przejścia do trzeciego koła bonusowego. Jeśli dojdziesz do wewnętrznego i trzeciego koła, zwróć uwagę na bogatą w diamenty strzałkę, która zaprowadzi Cię do Mega Jackpota. Obecny Mega Jackpot gwarantuje za każdym razem ponad 1 milion euro! Jeśli uda Ci się go trafić, możesz rzucić pracę i rozpocząć swoje nowe, bogate życie!

Mega Fortune slot NetEnt

Mega Fortune slot darmowe spiny

Mega Fortune ma również funkcję Free Spins, która jest uruchamiana przez uzyskanie 3 lub więcej symboli szampana w dowolnym miejscu na bębnach. Wybierz 1 z symboli szampana, które zapewnią Ci darmowe spiny i mnożnik. Maksymalna oferowana nagroda to 10 darmowych spinów z imponującym 5-krotnym mnożnikiem. Możesz także aktywować więcej darmowych spinów i wejść do gry Mega Fortune Bonus, podczas tej rundy.

Mega Fortune slot i zmieniające życie jackpoty

Mówiąc o jackpotach, musimy wspomnieć o bardzo dużych zwycięzcach Mega Fortune – jednym z nich był fiński gracz który wygrał 6,9 miliona euro w styczniu 2012 roku. Kolejny to norweski student który zgarnął 11,7 miliona euro we wrześniu 2010 roku. Jednak 1 z największych wygranych online w tej grze to aż 16,8 miliona euro w styczniu 2013 roku, o czym wspomnieliśmy już wcześniej. Nie zapominając o niedawnych wygranych w tym jednej w 2018 roku. Gracz ze Szwecji spróbował szczęścia na automacie i postawił zakłady równe 4,80€, zanim zgarnął ogromną progresywną wygraną w wysokości 3,773,845 euro. W lipcu 2016 roku inny gracz wygrał ogromną wypłatę w wysokości 2,971,469! Wielu szczęściarzy udało się wzbogacić dzięki grze Mega Fortune. Jeśli lubisz automaty z jackpotami, NetEnt’s Hall of Gods także oferuje kwoty zmieniające życie.

Mega Fortune slot bonus

Szukasz bonusu do wykorzystania na automatach od NetEnt? Sprawdź naszą listę kasyn online, które oferują gry tego dewelopera i odbierz swój bonus powitalny, jeśli zarejestrujesz się jako nowy gracz. Będziesz mógł wtedy wykorzystać ten bonus na slot Mega Fortune lub inny dowolny slot w kolekcji kasyna. Zapraszamy do wypróbowania jednego lub wielu renomowanych kasyn które znajdziesz poniżej.

Gdzie zagrać w slot Mega Fortune

Mega Fortune slot slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Sam automat składa się z 5 rolek i 3 rzędów, co jest dość standardowym projektem automatu wideo. W ramach tej konfiguracji Netent postanowił dodać zestaw 25 linii wypłat. Wszystkie te linie są ustawione w pozycji, więc nie będzie można ich dostosować w taki czy inny sposób.

Jedną z części Mega Fortune, którą możesz zmienić, jest wartość zakładu, dzięki czemu będziesz mógł wybrać zakład pomiędzy 0,25 groszy a 50 zł za obrót. Dostępny jest także przycisk maksymalnego zakładu, który umożliwia natychmiastowe osiągnięcie tej wartości. Wskazówka: gra została zaprojektowana w taki sposób, że zwiększenie wielkości zakładu oznacza większe prawdopodobieństwo wygrania głównej wygranej, lecz to prawdopodobieństwo nie jest o dużo większe.

Gra ma przyzwoite RTP na poziomie 96.6% oraz zmienność jest niska. Jak już wspomnieliśmy, największy Mega Jackpot wygrany w tytule NetEnt to 16,8 miliona euro. Ponadto Rapid Jackpot i Major Jackpot mogą również  zapewnić Ci atrakcyjne wypłaty. Funkcja Free Spins zapewnia smaczne wygrane dzięki mnożnikom. Limuzyna to symbol, który płaci najwięcej, oferując 1000 monet za 5 w swoim rodzaju, podobnie jak Yacht Wild. Ogólnie rzecz biorąc wygrane w automacie Mega Fortune są imponujące!

Mega Fortune slot grafika i ścieżka dźwiękowa

Cały motyw gry Mega Fortune celebruje najpiękniejsze rzeczy w życiu, a gra osadzona jest na rygorystycznym hollywoodzkim tle z jachtem i panoramą miasta na tle nocnego nieba, oświetlonego światłem reflektorów. Numery linii wypłat są ustalane na wielkich pojedynczych diamentach, a nawet przycisk wirowania wydaje się być otoczony złotem wysadzanym diamentami. W tle nieustannie pojawia się funkowa ścieżka dźwiękowa w stylu disco z lat 70, która eskaluje, gry trafisz na zwycięskie kombinacje.

Mega Fortune slot – nasza opinia

Mega Fortune to bardzo dobry automat, jeden z najpopularniejszych tytułów od NetEnt. Wydanie z 2009 roku oferuje wyraźne efekty wizualne i pasującą ścieżkę dźwiękową. Jeśli chodzi o funkcje specjalne, naszym osobistym faworytem jest Mega Fortune Bonus, w którym gracze mają szansę wygrać ogromne nagrody pieniężne, jeśli akurat dopisze im szczęście! Funkcja Free Spins jest również bardzo dobra i tutaj otrzymasz wypłaty z mnożnikami wygranych. Podsumowując, Mega Fortune jest zdecydowanie warty uwagi i powinien się znaleźć na Twojej liście automatów do wypróbowania! Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Mega Fortune
94
Ocena

53%

Szansa by wygrać

96.6%

RTP