Ocena: 5.0 / 5

Motörhead

Trzymaj się mocno, NetEnt wydał swój najnowszy i ostatni slot z serii „NetEnt Rocks” pod tytułem Motörhead! Podążając śladami automatów Gun’s N’ Roses i Jimi Hendrix, zapowiada się on wielkim sukcesem. Można śmiało powiedzieć, że Motörhead jest jednym z najlepiej wyglądających slotów od NetEnt . Zespół, który sprzedał ponad 30 milionów płyt został uwieczniony na tym wspaniałym automacie. Nie tylko dla fanów Rock and Rolla, zagraj, a sam się przekonasz. Kasyna w którym możesz grać na Motörhead za darmo lub za prawdziwe pieniądze:


€ 1 250 bonus i 125 darmowe spiny.

€ 3 500 bonus i 50 darmowe spiny.

Motörhead Dowiedz się Więcej

Automat Motörhead składa się z 5 bębnów i 76 linii wygrywających. Jest on dostępny na wszystkich urządzeniach. Od razu zauważysz niekonwencjonalny układ bębnów w porównaniu do innych slotów od NetEnt. Tło w tej grze jest bardzo rockowe. Bębny ustawione są na scenie obok głośników i wzmacniaczy. Ciekawą funkcją jest tutaj możliwość włączenia trybu „Rock”, który podkręca muzykę Motörhead podczas kręcenia się bębnów. Ważnym symbolem jest tutaj symbol Wild – Ace of Spades, który może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter aby pomóc utworzyć zwycięskie kombinacje.

Motörhead Video Slot™ - NetEnt
 

Motörhead Darmowe Spiny

Jeśli gdziekolwiek na bębnach 3,4 i 5 pojawi się 3, lub więcej symboli Scatter w głównej grze, to zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami.

Motörhead Funkcja Mystery Reels

Przy każdym spinie w grze głównej i podczas darmowych spinów ( chyba, że jest aktywna funkcja Bomber) 1 lub więcej bębnów jest „Mystery Reels” Oznacza to, że przestają się one obracać i jeśli tajemnicze symbole pojawią się na bębnach, to zamienią się one w symbol losowo wybrany(z wyjątkiem Scatter) aby pomóc stworzyć większą wygraną.

Motörhead Funkcja Bomber

Funkcja Bomber może być włączona przez gracza przed każdym spinem w głównej grze. Każda bomba składa się z klastra tajemniczych symboli i bomby, które pojawią się na bębnach utworzą przynajmniej 10 tajemniczych symboli co pomaga w zdobyciu większych wygranych.3 000 zł bonus.