Jimi Hendrix Online Slot

Dostawca: NetEnt

Najnowszy automat od NetEnt “Jimi Hendrix,” jest nareszcie dostępny w kasynach online. Gra jest pełna wspaniałej muzyki i oferuje ogromne…

Jimi Hendrix Online Slot

68
68
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.9%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Jimi Hendrix Online Slot
Wydany
2016-04-14
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.9%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x400
Zmienność
Low
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Jimi Hendrix Online Slot

Najnowszy automat od NetEnt “Jimi Hendrix,” jest nareszcie dostępny w kasynach online. Gra jest pełna wspaniałej muzyki i oferuje ogromne możliwości wygrania.

Jimi Hendix uznawany za maestro gitary i jednego z najlepszych muzyków, który przyczynił się do wydania wybitnych albumów, takich jak: „Crosstown Traffic”, „Purple Haze”, Foxy Lady”, został uwieczniony przez NetEnt w ich najnowszej grze.

Już teraz możemy grać na tym kultowym slocie w kasynach poniżej. Warto również zapoznać się z automatem, również od NetEnt, z serii Rocks, pod tytułem Gun’s N Roses.

Jimi Hendrix Dowiedz się Więcej

Jimi Hendrix slot składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płacących. Automat ten jest wypełniony bonusami, między innymi: symbol Wild, Scatter, coin win, crosstown traffic free spin, purple haze free spins i little wing free spins.

Grając na tym automacie masz gwarancje poczuć się jak na festiwalu Woodstock. Symbolami są tutaj kwiatki, serca, gitary i płyty winylowe.

NetEnt stworzył świetną ścieżkę dźwiękową do tej gry, która składa się z największych i najbardziej ulubionych hitów Jimiego Hendrixa, którymi są: Foxy Lady, Purple Haze, Crosstown Traffic, Little Wing, The Wind Cries Mary.

Jimi Hendrix Symbol Wild

Symbolem Wild jest tu Jimi Henrinx na fioletowym tle. Jeśli pojawi się na bębnach, to zamieni wszystkie inne symbole(z wyjątkiem Scatter) aby utworzyć wygraną.

Jimi Hendrix Symbol Scatter

Symbolem Scatter jest Jimi Hendrix ubrany na biało i grający na białej gitarze. Ten symbol pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Jimi Hendrix Czerwona Gitara Re-spin

Jeśli na bębnach pojawi się 4, lub więcej symboli czerwonej gitary, to włączy się funkcja re-spin. Jeśli podczas funkcji re-spin pojawi się następna czerwona gitara, to dostaniesz następny re-spin, i tak dalej…

Jimi Hendrix Coin Win

Jeśli zdobędziesz 3 symbole monety, to wartość twojego zakładu zostanie pomnożona, pomiędzy x8 i x30.

Jimi Hendrix Rundy Bonusowe

Purple Haze feature

Jeśli zdobędziesz 3 symbole free spinów Purple Haze, pomiędzy 6, a 12 spinem zostaniesz nagrodzony. W trakcie free spinów symbole: 10, J, Q, K i A zamienią się w symbole Wild

Pick and Click Feature

Jeśli na bębnach pojawią się 3 symbole Scatteer, to funkcja pick and click zostanie uruchomiona. Wtedy będziesz musiał wybrać jeden z głośników, aby odebrać jedną z następujących nagród: Coin Win, Crosstown traffic Free Spins, Purple Haze Free Spins, Little Wing Free Spins.

Jimi Hendrix Darmowe Spiny

W tej grze istnieją aż 3 różne rundy bonusowe darmowych spinów:

1. Crosstown Traffic Free Spins – Jeśli zdobędziesz 3 symbole białej gitary z czerwonym płomieniem (Crosstown Traffic Free Spins), to dostaniesz 6 darmowych spinów.

2. Purple Haze Free Spins – Jeśli zdobędziesz 3 symbole Purple Haze Free Spins, którymi jest Jimi Hendrix ubrany na czerwono, to dostaniesz pomiędzy 6 a 12 darmowych spinów.

3. Little Wing Free Spins – Jeśli wylosujesz 3 symbole białej gitary z której kapie woda, to zostaniesz nagrodzony pomiędzy 6 a 12 darmowymi spinami.

Jimi Hendrix Online Slot
68
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.9%

RTP