Branża zakładów i gier online łączy siły, w celu kontynuacji sukcesu jaki przyniósł ubiegłoroczny Tydzień Bezpieczniejszego Hazardu
Tydzień bezpieczniejszego hazardu

Planowanie Europejskiego Tygodnia Bezpieczniejszego Hazardu 2022 już w toku — ma trwać od 17 do 23 października!

Europejski Tydzień Bezpieczniejszego Hazardu (European Safer Gambling Week) został stworzony w celu podniesienia świadomości na temat odpowiedzialnego hazardu, a także zachęcenia graczy do bezpieczniejszej gry poprzez zapoznanie ich z pomocnymi narzędziami.

Wydarzenie jest organizowana przez trzynaście europejskich stowarzyszeń hazardowych online, w tym EGBA (European Gambling & Betting Association).

Nieustanne promowanie polityki odpowiedzialnego hazardu

Większość witryn kasyn online w Polsce dokłada wszelkich starań, aby zapewnić graczom bezpieczeństwo korzystania z ich serwisu. 

Na platformach kasyn znajdziemy zakładki dedykowane odpowiedzialnej grze, które mają za zadanie zapewnić graczom pomoc, w przypadku, gdy ich gra wymyka się spod kontroli. 

Gracze mogą tam znaleźć narzędzia, takie jak limity wpłat, czasowe samowykluczenie z gry, a także kontakty do organizacji wspierających graczy z uzależnieniem od hazardu. 

Pozytywne opinie w mediach społecznościowych

Zeszłoroczny Tydzień Bezpieczniejszego Hazardu przyniósł wysoki poziom zaangażowania w mediach społecznościowych, gdzie relacje z wydarzenia miały aż 24,5 miliona wyświetleń online.

Był to wzrost o 16% w porównaniu do roku poprzedniego. Betting and Gaming Council (BACTA) ma nadzieję, że tegoroczna impreza będzie jeszcze większym sukcesem.

Autor
Specjalista Pokera Online
Judyta to copywriter w polskiekasyno.com, a przez ostatnie 8 lat specjalizuje się w tworzeniu treści związanych z pokerem online. Jest ekspertem w dziedzinie hazardu online i pasjonatką tej branży. W swojej pracy pisze recenzje, przewodniki i wiele innych materiałów związanych z pokerem online.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?