Zagraj w Caribbean Stud Poker

Poker Karaibski

Chyba nie ma kasyna, w którym nie moglibyśmy rozegrać kilku partii znanej odmiany pokera jaką jest Poker Karaibski( inaczej Caribbean Stud Poker). To gra ciesząca się niesłychanie dużą popularnością, dzięki prostym, ale ciekawym zasadom rozgrywki, a także szansy na duże wygrane, które są o wiele większe niż w przypadku innych odmian pokera.

Kasyna internetowe, które dają nam możliwość zagrania w tą odmianę pokera to następujące:


500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.


Poker Karaibski zasady gry

Poker Karaibski daje nam możliwość zagrania w grupie od 3 do 5 osób. Gracze zasiadają naprzeciw krupiera, który również bierze udział w rozgrywce. Gra jest rozgrywana standardową talią 52 kart. Naszym celem nie będzie pokonanie innych graczy, a krupiera, co sprawia że gra daje naprawdę spore szanse na zarobek. Zwłaszcza, że w jej przypadku krupier nie będzie posiadał nad nami specjalnej przewagi. Wiele kasyn używa tak zwanego jackpota, by dodatkowo urozmaicić rozgrywkę. Jackpotem jest bonusowa i skumulowana pula, o którą również będziemy mogli zagrać. Chcąc zagrać o skumulowaną pulę, jaka uzbierała się w czasie naszej rozgrywki będziemy musieli wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy i postawić ją na pole Jackpot. W przypadku większości kasyn zarówno sama pula jackpota, jak również koszt jej obstawienia jest ustalany i sztywno się go trzymamy w czasie rozgrywki. Przed rozdaniem kart obstawiamy obowiązkowe pole „Ante” – to pole zakładu obowiązkowego. Robimy to nie widząc jeszcze swoich kart. Następnie decydujemy o obstawieniu Jackpota i rozpoczyna się zabawa. Każdy gracz na kolejnym etapie otrzymuje zakryte karty dla siebie, a krupier odsłania dla wszystkich jedną ze swoich.

Poker Karaibski Wypłaty

Wypłaty są zawsze zgodne z tabelą zysków konkretnego kasyna. Zazwyczaj kasyna ich nie zmieniają zbyt często, a więc grając w jednym z nich szybko nauczymy się, ile możemy zarobić na poszczególnych kombinacjach kart wyższych niż kombinacja krupiera. W każdym przypadku jednak wypłata jest ściśle określana przez tabelę i niezmienna w trakcie rozgrywki. Przykładowa struktura wypłat z jednego z kasyn internetowych:

Nic - 1 do 1
Jedna para - 1 do 1
Dwie pary - 2 do 1
Trójka - 3 do 1
Strit - 4 do 1
Kolor - 5 do 1
Full - 7 do 1
Kareta - 20 do 1
Poker - 50 do 1
Poker Królewski - 100 do 1

Poker Karaibski Wypłaty Jackpota

Kolor (niższe układy nie płacą z puli jackpota) - 50 x zakład Jackpot
Full - 100 do 150 x zakład Jackpot
Kareta - 500 x zakład Jackpot
Poker - 10% sumy jackpota lub stała kwota
Poker Królewski - 100% jackpota

Przykłady powyżej różnią się w zależności od kasyna i radzimy je sprawdzić indywidualnie przed rozpoczęciem gry.

Poniżej dorzucamy filmik w którym są wyjaśnione zasady gry w Pokara Karaibskiego. Warto obejrzeć aby bliżej się zapoznać

 


https://www.polskiekasyno.com