EmotiCoins

Dostawca: Microgaming

EmotiCoins to nowy automat od producenta Microgaming, stworzony ze współpracą z Slingshot Studios. Microgaming jest pionierem oprogramowania kasyn online od…

EmotiCoins

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
30 Minimalna stawka
30 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.5%

RTP

Ogólnie

Imie
EmotiCoins
Wydany
2017-08-02
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.5%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x92000
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
30

Stawka

Maksymalna stawka
1500
Minimalna stawka
30

Recenzja EmotiCoins

EmotiCoins to nowy automat od producenta Microgaming, stworzony ze współpracą z Slingshot Studios. Microgaming jest pionierem oprogramowania kasyn online od 1994 roku i do dziś jest uważany za jeden z liderów. Jej wynikiem powstała przyjemna gra o tematyce, którą większość z nas zna bardzo dobrze.  Automat ten jest już dostępny we wszystkich kasynach współpracujących z firmą Microgaming. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej na jego temat, to przeczytaj naszą recenzję poniżej:

EmotiCoins Dowiedz się Więcej

EmotiCoins składa się z 5 bębnów i 3 rzędów i jest dostępny do gry na telefonie, tablecie, i innych urządzeniach przenośnych. Jeśli chodzi o liczbę linii płatniczych, to wynosi ona 30. Stawka minimalnego i maksymalnego zakładu wynosi od 0,30 do 300, w zależności od waluty, a wartość monety mieści się w przedziale od 0,01 do 10. Tematem tego slotu są popularne emoji, których używają chyba wszyscy. Cała gra jest bardzo kolorowa z wesołą ścieżką dźwiękową. Symbolami na bębnach są wszystkie typy emoji, a tłem jest psychodeliczny niebieski kolor.

Symbolami o wyższej wartości są buźki emoji, takie jak: uśmiechnięte, mrugające, z okularami słonecznymi itp. Symbole kart do gry 10, J, Q, K i A  są tymi o mniejszej wartości. Symbolem Scatter jest „LOL”, a symbolem Wild jest logo gry, które może zastąpić wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem Scatter.

EmotiCoins slot

EmotiCoins Bonus Wild Blast

Ta funkcja jest wywoływana losowo podczas gry podstawowej. Kiedy to nastąpi, to 5 symboli Wild pojawi się w różnych pozycjach na bębnach podczas spinu, co zwiększy szanse na wygrane.

EmotiCoins Bonus Wild Blast

EmotiCoins Darmowe Spiny

Czym są darmowe spiny? Darmowe obroty są rodzajem bonusa oferowanego przez internetowe kasyna, tak zwane free spiny. Darmowe spiny to po prostu możliwość zakręcenia na wybranym slocie w internetowym kasynie bez konieczności płacenia za te zakręcenia. Free spiny, w zależności od danej promocji, mają różną wartość, zazwyczaj jest to od jednego do kilku euro. Darmowe spiny to najpopularniejsza oferta jaką możesz tylko znaleźć w kasynach online. Konkurencja wśród kasyn staje się coraz większa i operatorzy kasyn, jak i również producenci gier zdają sobie sprawę z tego, że fani gry na automatach bardzo sobie cenią bonusy w postaci darmowych spinów. Grając na automatach typu” jednoręki bandyta” zdajemy sobie sprawę, że każdy dodatkowy spin zwiększa szansę na ogromną wygraną. 

Funkcja darmowych spinów uruchomi się po wylosowaniu 3 lub więcej symboli Scatter, jednocześnie, gdziekolwiek na bębnach, co nagrodzi cię 10 darmowymi spinami. Nie będziesz miał możliwości ponownego uruchomienia tej funkcji lub uzyskania dodatkowych obrotów. Jednak co sprawia, że jest ona opłacalną, to naklejki Wild. Ta funkcja aktywuje się na początku rundy darmowych spinów i dodaje 1 przylepiający się Wild na bębny. Ten symbol Wild pozostanie w tej samej pozycji, podczas spinu. Ponadto, podczas trzeciego, piątego, siódmego i dziewiątego darmowego obrotu, na ekranie pojawi się dodatkowy przylepiający się Wild . Oznacza to, że podczas ostatniego darmowego spinu, na ekranie pojawi się 5 przylepiających się Wildów.

EmotiCoins Darmowe Spiny

Emoticoins Nasza Opinia

Wartość RTP automatu EmotiCoins wynosi 96,5%. Maksymalna wygrana może dojść do x300 twojej stawki, zwłaszcza podczas funkcji darmowych spinów, gdzie dobre pozycjonowanie przylepiających się wildów powoduje, że gracz dostaje rząd wypełniony symbolami Wild, podczas ostatnich dwóch obrotów. Automat ten jest bardzo prosty w obsłudze, z dwoma ciekawymi funkcjami i o powszechnie znanej tematyce. Zdecydowanie polecamy wypróbowania tego slotu.

Oglądnij oficjalny promocyjny film, aby dowiedzieć się więcej

Możesz zagrać w tę grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych! 

 

EmotiCoins
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.5%

RTP