Finn’s Golden Tavern

Dostawca: NetEnt

Ulubiony krasnoludek wszystkich  graczy powrócił! Finn’s Golden Tavern to bezpośrednia kontynuacja gry NetEnt z  2017 roku – Finn And The…

Finn’s Golden Tavern

67
67
Ocena
5 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
- Linia wypłaty
5 Koła

21%

Szansa by wygrać

96.1%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Finn’s Golden Tavern
Wydany
2019-12-17
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.1%
Szansa by wygrać
21%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1000
Zmienność
Med-High

Stawka

Maksymalna stawka
500
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Finn’s Golden Tavern

Ulubiony krasnoludek wszystkich  graczy powrócił! Finn’s Golden Tavern to bezpośrednia kontynuacja gry NetEnt z  2017 roku – Finn And The Swirly Spin, która okazała się dużym sukcesem dla firmy i wprowadziła nowy dynamiczny styl gry o nazwie Spiral Spin, który również pojawił się w najnowszej przygodzie Finna. Przeczytaj pełną recenzje slotu Finn’s Golden Tavern, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 4 grudnia 2019 roku! 

Finn’s Golden Tavern nowy automat NetEnt

Finn’s Golden Tavern funkcje slotu

Niewątpliwie Finn jest facetem, który lubi wypić, a wszystkie symbole o wyższej wartości to kufle  i dzbanki z napojami alkoholowymi różnych rodzajów i mocy. Wszystkie płacą tyle samo z jakiegoś powodu, a następnie masz złote monety z różnymi wartościami. Aby wygrać, potrzebujesz 3 do 5 pasujących symboli w klastrze, a oto tabela wypłat dla automatu Finn’s Golden Tavern:

  • Kufle i dzbany – symbole o wysokiej wartości, które wszystkie płacą 5x stawkę za 5 w klastrze
  • Złote monety (o wartościach 5, 10, 20 lub 50) – wypłacają sumę wartości monet zawartych w zwycięskiej kombinacji, jeśli trafisz na co najmniej 3 w klastrze

Ponieważ ta gra działa na silniku Spiral Spin (podobnym do Cluster Pays), musisz wygrać pionowe lub poziome linie co najmniej 3 pasujących symboli. Ten automat jest również wyposażony w klasyczną funkcję Avalanche (funkcja lawiny), co oznacza, że ​​wygrywające symbole są usuwane, aby zrobić miejsce na nowe symbole i kombinacje.

Finn’s Golden Tavern nowy automat NetEnt symbole

Za każdym razem, gdy trafisz zwycięską kombinację bez symbolu wild, zobaczysz gwiazdę wild stworzoną w miejscu zajmowanym przez jeden z usuniętych symboli. Jeśli stworzysz zwycięską kombinację z symbolem wild, ten symbol eksploduje i zniszczy wszystkie sąsiednie symbole zarówno w pionie, jak i poziomie.

Jeśli zdobędziesz symbol darmowych obrotów Treasure Chest (skrzynia skarbów) w bezpośredniej pętli wokół środkowej pozycji, aktywujesz funkcję bonusową Random Coin. Spowoduje to, że wszystkie symbole o niskiej wartości zamieniają się w złote symbole monet, a następnie wartości monet są łączone, aby zapewnić Ci dobrą wygraną.

Finn zwykle nie jest zrzędliwym pijakiem, ale może uderzyć pięścią, gdy żadna zwycięska kombinacja nie wyląduje. Jest to znane jako funkcja Fist Slam i przesunie złotą monetę w pozycję, która zapewni Ci gwarantowaną wygraną.

Finn’s Golden Tavern slot darmowe spiny

Funkcja darmowych spinów zostaje aktywowana, gdy symbol skrzyni skarbów znajdzie się na samym środku spiralnych rolek. To daje 5 darmowych spinów, a kompas w lewym rogu jest teraz zamieniany na licznik mnożnika. Mnożnik zaczyna się od 1x, oraz aby przejść do następnego poziomu x2, musisz trafić na kolejne 5 symboli wild i tak dalej. Można pomyśleć, że nie jest to takie proste z zaledwie 5 darmowymi spinami, ale pamiętaj, że tutaj również działa funkcja lawiny, co powinno ułatwić sprawę.

Automat Finn’s Golden Tavern darmowe spiny

Finn’s Golden Tavern slot bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot Finn’s Golden Tavern za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry NetEnt i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na Finn’s Golden Tavern lub innym slocie w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot Finn’s Golden Tavern slot

Finn’s Golden Tavern slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Możesz już zagrać w slot Finn’s Golden Tavern zaczynając od 0.10 groszy do maksymalnie 500 zł za spin. Na automacie Finn’s Golden Tavern nie znajdziesz żadnego jackpota, ale nadal możesz tutaj wygrać przyzwoite wypłaty. Maksymalna wygrana zależy od mnożnika, który możesz uzyskać podczas funkcji darmowych spinów, ale szacujemy, że jest to około 1000 razy stawka. Slot Finn’s Golden Tavern ma przyzwoite RTP na poziomie 96.1%. Nieźle jak na grę o niskiej do średniej wariancji i warto zauważyć, że jest to dokładnie 2 razy więcej niż potencjał oryginalnej gry Finn.

Finn’s Golden Tavern slot grafika i dźwięki

Ta gra jest naprawdę pięknie zaprojektowana, z wysokiej jakości interaktywną grafiką i fantastycznym wykończeniem. Ścieżka dźwiękowa i efekty dźwiękowe również są świetne. W tle można usłyszeć spadające monety, tłuczone szkło i rozmowy. Muzyka to bardzo tradycyjne melodie z XVII i XVIII wieku, z lekkim współczesnym akcentem nadającym grze nową formę życia.

Finn’s Golden Tavern nowy automat od NetEnt

Finn’s Golden Tavern slot – nasza opinia

Automat online Finn’s Golden Tavern jest lepszy niż jego poprzednik – co najmniej oryginał był nieco dziwny. W automacie Finn i Swirly Spin możesz wygrać nawet 500-krotność stawki za każdy obrót – w nowej wersji Finn’s Golden Tavern, stawka podwoiła się do 1000-krotności za darmowy obrót (z rosnącym mnożnikiem).

Finn’s Golden Tavern jest automatem o niskiej do średniej wariancji,  jednak naszym skromnym zdanie NetEnt w przeszłości stworzył znacznie lepsze automaty. Jeśli chcesz wypróbować automat z funkcją Avalanche Reels, który oferuje znacznie większe potencjalne wypłaty, polecamy slot Gonzo’s Quest – kultowy faworyt.

Finn’s Golden Tavern
67
Ocena

21%

Szansa by wygrać

96.1%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?