Ghost Pirates

Dostawca: NetEnt

Automat Ghost Pirates od producenta NetEnt z pewnością dostarczy wam niezapomnianych wrażeń. Ghost Pirates jest opowieścią o poszukiwaniu zaginionych skarbów…

Ghost Pirates

68
68
Ocena
3 Liczba rzędów
0.01 Minimalna stawka
243 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.9%

RTP

Ogólnie

Imie
Ghost Pirates
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.9%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x180
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
243

Stawka

Maksymalna stawka
62
Minimalna stawka
0.01

Recenzja Ghost Pirates

Automat Ghost Pirates od producenta NetEnt z pewnością dostarczy wam niezapomnianych wrażeń. Ghost Pirates jest opowieścią o poszukiwaniu zaginionych skarbów i bogactw. Na pokładzie statku z kapitanem Peggy Rotten, Jednookim Edem, Szaloną Małpką i papugą Polly, rozwija się przygoda szukania łupu. Grając na tym automacie dołączysz do pirackiej przygody! Graj w Ghost Pirates za darmo lub na prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

Ghost Pirates Dowiedz się Więcej

Automat Ghost Pirates składa się z 5 bębnów, 3 rzędów , 243 sposobów na wygraną, 5 poziomów gry i wartości zakładu od 1 do 50 monet. W tle znajdziemy palące się pochodnie, kościotrupy oraz niesamowitą grafikę 3D. Ścieżką dźwiękową jest szum wiatru oraz inne dźwięki żeglarskiego świata, którym inspirowana jest ta gra. Symbolami na bębnach są pistolety, mapy skarbów, manierki, kotwice oraz skrzynie skarbów. Gdy trafimy wygraną kombinację, to symbole ożywiają się, co dodaje więcej emocji podczas gry. Każda zmiana linii powoduje wybuch dynamitu, a przy zmianie stawki towarzyszy otwieranie i zamykanie skarbca pełnego monet. Podczas gry towarzyszy nam w dolnym rogu pirat, który przygląda się naszej grze.

Ghost Pirates - w trakcie gry Ghost Pirates - tabela Ghost Pirates - darmowe spiny

Symbolem Wild w tej grze jest czaszka i może on zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter. Symbolem Scatter jest skrzynia ze skarbami i jeśli wylosujesz 3 lub więcej symboli Scatter, to zostaniesz nagrodzony rundą darmowych spinów. Podczas rundy darmowych spinów, masz również szansę na zdobycie dodatkowych obrotów.

3 symbole Scatter = 10 darmowych spinów

4 symbole Scatter = 15 darmowych spinów

5 symbole Scatter = 20 darmowych spinów

Ghost Pirates Bonus

Orzeł czy Reszka

Jeśli wylosujesz 3 symbole monety na bębnach, to uruchomi się gra bonusowa „Orzeł czy Reszka”. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie, która strona monety będzie u góry.

Blades and Daggers

Blades and Daggers to kolejna gra bonusowa, która zostanie uruchomiona jeśli na bębnach pojawią się 3 symbole tarczy. Gra ta polega na rzucaniu nożem. Zadaniem gracza jest tu trafienie do celu na beczce bliżej niż twój przeciwnik.

Sczęśliwe drzwi

Aby dostać szansę w grze bonusowej „Szczęśliwe drzwi”, musimy zebrać 5 złotych kluczy, poprzez wykręcenie symbolu klucza na kole. Po zdobyciu 5 kluczy, będziesz musiał wybrać spośród 5 drzwi, aby znaleźć pokój ze skrzynią.

Tryb Ducha

Jeśli wylosujesz 3 symbole ducha gdziekolwiek na bębnach, to twoje wygrane będą podwojone za każdą wygrywającą kombinację z symbolem Tryb Ducha. Jeśli w trybie ducha pojawią się na bębnach trzy symbole pirata, to powracasz wtedy do normalnego trybu gry.

Zagraj w piracki automat - Ghost Pirates!

 

 

 

Ghost Pirates
68
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.9%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?