Goldwyn’s Fairies

Dostawca: Just For The Win

Nowy automat od producenta Just For The Win, przy współpracy z firmą Microgaming, pod tytułem Goldwyn’s Fairies, będzie dostępny w…

Goldwyn’s Fairies

86
86
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Ogólnie

Imie
Goldwyn’s Fairies
Wydany
2017-05-17

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x633
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
250
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Goldwyn’s Fairies

Nowy automat od producenta Just For The Win, przy współpracy z firmą Microgaming, pod tytułem Goldwyn’s Fairies, będzie dostępny w kasynach od 17 maja 2017. Odwiedź ten uroczy las w którym będziesz polować na kolorowe klejnoty i cztery wróżki, które reprezentują cztery pory roku: wiosnę, lato, jesień i zimę. Posiada on funkcje bonusowe, lubiane przez wszystkich graczy, takie jak bonus Wild, darmowe spiny, re-spiny i powracające Wildy.

Goldwyn’s Fairies Dowiedz się Więcej

Automat Goldwyn’s Fairies składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii płatniczych.  Symbolami na bębnach są kolorowe klejnoty i bajkowe latające wróżki, reprezentujące pory roku. Posiada on również 3 różne symbole Wild: klasyczny Wild, Re-Spin Wild i Free Spin Wild, które mogą zastąpić wszystkie inne symbole, aby pomóc utworzyć zwycięską kombinację. Bębny są osadzone na tle magicznego lasu. Procent zwrotu dla gracza wynosi 96.28% i będziesz mógł obstawiać minimum €0.50 do €250.

Zagraj na automacie Goldwyn's Fairies

Goldwyn’s Fairies Darmowe Spiny

Jeśli wylosujesz symbol darmowych spinów gdziekolwiek na bębnie 1, 3 i 5, to zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami. 9 z nich będzie spinami z powracającymi Wildami, a ten ostatni regularnym darmowym spinem.

Goldwyn's Fairies funkcja darmowych spinów!

Goldwyn’s Fairies Gdzie Grać

Przy wyborze kasyna w którym będziesz mógł zagrać na tym slocie warto wziąć pod uwagę nie tylko grę na której chcesz zagrać, ale również bonusy i ilość darmowych spinów w ich ofercie. Polecamy te poniżej, które są przyjazne dla graczy z Polski, jak i również nagradzają nowych klientów hojnymi bonusami, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Kasyna wymienione poniżej dają również możliwość wypróbowania jakiejkolwiek gry za darmo.

Goldwyn’s Fairies Szata Graficzna

Automat ten jest zaprojektowany w stylu pasującym do jego tematyki, więc przygotuj się na wiele magicznych i uroczych symboli, które zostały dobrze dopasowane do jego tematyki.

Goldwyn’s Fairies Nasza Opinia

Producent „Just for the Win” jest nowicjuszem na tym rynku i automat Goldwyn Fairies jest ich pierwszym. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostanie wydanych kilka następnych. Jego premiera odbędzie się 17 maja w kasynach poniżej i nie możemy się doczekać jego wypróbowania za prawdziwe pieniądze. Podoba nam się pomysł z trzema różnymi funkcjami Wild i mamy nadzieję, że bajkowe wróżki przyniosą nam szczęście.

 

Goldwyn’s Fairies
86
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?