Phoenix Reborn

Dostawcy: Play'n GO

Mityczny feniks jest wielką inspiracją dla różnych gatunków artystycznych; jego zdolność do regeneracji reprezentuje nadzieję i nowe początki. W nowym…

Phoenix Reborn

85
85
Ocena
6 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
40 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Phoenix Reborn
Uruchomione
2019-04-15
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x5000
Zmienność
High
Linia wypłaty
40

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.2

Phoenix Reborn opinia

Mityczny feniks jest wielką inspiracją dla różnych gatunków artystycznych; jego zdolność do regeneracji reprezentuje nadzieję i nowe początki. W nowym slocie, Phoenix Reborn, Play N Go dało feniksowi ciekawą funkcję Aztec, ustawiając bębny przeciwko starożytnej świątyni. Ale czy feniks nagrodzi Cię nowym strumieniem wygranych, gdy zakręcisz bębnami? Przyjrzyjmy się funkcjom i nagrodą, których można się spodziewać, przedstawiając pełną recenzję slotu Phoenix Reborn, który zawita w kasynach online od 16 kwietnia 2019 roku.

Phoenix Reborn slot

Phoenix Reborn funkcje slotu

Phoenix Reborn to 5-bębnowy automat z 6 rzędami i 40 liniami wygranej. Symbole obejmują 5 symboli Azteków, a symbole o wyższej wartości to węże, tukany i pantery, a także męski i żeński wojownik, który również może wylądować na bębnach. Symbol wojowniczki jest najwyżej płatnym symbolem, który wypłaca 10-krotność stawki za 5 w linii wypłaty. Jest też symbol wild, którym jest sam feniks, i który rozszerzy się, by wypełnić cały bęben, za każdym razem kiedy akurat na niego trafisz.

Phoenix Reborn funkcje slotu

Phoenix Reborn darmowe spiny

Aby aktywować darmowe spiny w slocie Phoenix Reborn, Twoim celem jest trafienie na co najmniej 3 symbole scatter którym są Maski Azteków. 3, 4 i 5 z tych masek wywoła odpowiednio 7, 12 i 20 darmowych spinów. Podczas rundy darmowych spinów Phoenix Reborn możesz uzyskać dodatkowe obroty, lądując na 2 lub więcej masek Azteków – do 20 dodatkowych obrotów na 5 dodatkowych masek. Oznacza to, że w sumie możesz uzyskać 40 darmowych spinów, jeśli akurat Ci się poszczęści w rundzie bonusowej!

Aby jeszcze bardziej wzmocnić rozgrywkę, podczas każdego darmowego obrotu rozszerzony symbol wild Feniks ma gwarancję pokrycia 1 bębna, podczas gdy więcej symboli wild może wylądować na pozostałych 4 bębnach, co daje większą możliwość uzyskania 5 pełnych symboli na bębnach i wygrania maksymalnej wygranej w grze.

Phoenix Reborn slot bonus

Phoenix Reborn to automat o bardzo wysokiej zmienności, i z tego powodu może minąć trochę czasu, zanim trafisz na największe nagrody w grze. Bonus w kasynie może pomóc Ci zdecydować, czy gra jest dla Ciebie czy nie, ponieważ pozwoli Ci grać w Phoenix Reborn za środki bonusowe, zanim zaryzykujesz własne. Pozwoli Ci to uzyskać dobry obraz struktury wypłat w grze i częstotliwość trafień. Aby uzyskać najlepsze bonusy, dokonaj pierwszej wpłaty w jednym z poniższych kasyn, a dostaniesz bonus do 200% na dowolne sloty w kolekcji gier kasyna.

Gdzie zagrać w slot Phoenix Reborn

Phoenix Reborn slot min/max, stawki, RTP, zmienność i max wygrana

Od 16 kwietnia 2019 roku, możesz zagrać w slot Phoenix Reborn, stawiając zaledwie 20 centów do 100 euro przy każdym spinie. RTP tej gry jest ustawione na 96,50%, a jak już wspomnieliśmy, zmienność jest bardzo wysoka! Jeśli jednak masz szczęście, możesz wygrać do 5000x stawki lub 500,000 euro w tej grze!

Phoenix Reborn slot funkcja bonusowa

Phoenix Reborn grafika i ścieżka dźwiękowa

Phoenix Reborn jest wyposażony w dobrej jakości grafikę. Najbardziej podoba nam się wykonanie motywu Aztec, a także efekty wizualne, gdy symbole wild lądują na bębnach, a feniks wpada w płomienie. Ścieżka dźwiękowa jest chwytliwa i zabawna, i daje grze lekkie uczucie, które doskonale pasuje do tematu gry.

Phoenix Reborn slot – nasza opinia

Phoenix Reborn to prosty automat z jedną kluczową funkcją – the wild reels. Zmienność jest dla nas zbyt wysoka; uruchomienie rundy bonusowej może zająć trochę czasu, a nie ma wielu podstawowych funkcji do uzupełnienia obrotów które nie przyniosły nam szczęścia. Jednak dobrze jest mieć przynajmniej jeden bęben wild podczas rundy darmowych spinów. Jeśli szukasz prostoty, dużej zmienności i świetnej grafiki, warto spróbować slot Phoenix Reborn. Lecz jeśli okaże się że to nie jest to, czego szukasz, sprawdź najlepsze sloty od Play N Go i innych programistów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

Phoenix Reborn
85
Ocena

-

Szansa by wygrać

96%

RTP