Power Plant

Najnowszy automat od Yggdrasil pod tytułem Power Plant, będzie miał swoją premierę w kasynach już 24 kwietnia! Tematyką tego slotu…

Power Plant

86
86
Ocena
8 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
82 Linia wypłaty
5 Koła

29%

Szansa by wygrać

96.4%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Power Plant
Wydany
2017-04-18
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.4%
Szansa by wygrać
29
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1100
Zmienność
Low
Linia wypłaty
82

Stawka

Maksymalna stawka
125
Minimalna stawka
0.25

Recenzja Power Plant

Najnowszy automat od Yggdrasil pod tytułem Power Plant, będzie miał swoją premierę w kasynach już 24 kwietnia! Tematyką tego slotu jest futurystyczna elektrownia. Jego grafika, sposób w jaki został on zaprojektowany i ścieżka dźwiękowa, z pewnością zadowoli nie tylko fanów automatów online, ale również hardkorowych graczy video games! Przeczytaj więcej na temat tego ekscytującego slotu z 82 liniami płatniczymi, który będzie dostępny do gry za darmo lub za prawdziwe pieniądze już od 24 kwietnia 2017 w kasynach poniżej:

Power Plant Dowiedz się Więcej

Jednym z najbardziej oryginalnych funkcji tego slotu jest fakt, że może on się przekształcać z 5 bębnów i 4 rzędów, do 5 bębnów i 8 rzędów, co oznacza również możliwość gry w trybie portretowym na urządzeniach mobilnych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii iSENSE 2.0 w trakcie tworzenia tego slotu. Aby zaktywować  8 rzędów, gracz będzie musiał wybrać opcje Golden Bet, która powiększa ilość rzędów z 4 do 8, co daje nam aż 82 linie płatnicze.

Zagraj na automacie Power Plant

Automat ten posiada 6 regularnych symboli, które tworzą wygraną kombinację od lewej strony, zaczynając od 3 pasujących do siebie symboli. Gra posiada również symbol Wild, który może zastąpić wszystkie inne symbole na bębnach.

Cała gra jest stworzona na podstawie nakładających się na siebie symboli (stacked symbols)

Power Plant Funkcje Bonusowe

Jeśli uda ci się wylosować 8 stacked Wild, to zamieni on się w sticky Wild, po czym uaktywni się bonus Reaspin, który losowo da ci od 2 do 4 ekstra rund bonusowych, którymi są:

Bonus Super Stack Symbol 

Jeden symbol staced zostanie dobrany, aby powiększyć możliwość wygranej

Reel Nudge Bonus

Bębny zamienią swoją pozycję, tworząc najlepszą możliwą kombinację w której symbole Wild pozostaną do siebie przyklejone.

Bonus Random Winning Symbols 

Od 3 do 8 lowo wybranych symboli, zastąpi  inne symbole, aby pomóc utworzyć jak największą możliwą wygraną.

Bonus Extra Wild Symbol

Jeden z symboli na bębnach zostanie losowo wybrany, aby zastąpić symbol Wild podczas re-spinu.

Zagraj na automacie Power Plant

Power Plant Darmowe Spiny

Gra sama w sobie nie posiada funkcji darmowych spinów, ale nie ma czym się martwić, ponieważ wszystke inne bonusy w tej grze mogą okazać się wyjątkowo lukratywne. W kasynach poniżej znajdziesz slot Power Plant, jak również wiele innych automatów posiadających rundy darmowych spinów od producenta Yggdrasil.

Gdzie Grać na automacie Power Plant

Power Plant Nasz Werdykt

Nie mieliśmy jeszcze okazji zagrać na tym automacie za prawdziwe pieniądze, ale odliczmy dni do jego premiery i z pewnością będziemy na nim grać, jak tylko to stanie się możliwe. Posiada on tak wiele bonusów jak i również 82 linii płacących, dzięki czemu jego potencjał jest bardzo obiecujący.

Power Plant będzie dostępny w kasynach poniżej już 24 Kwietnia 2017. Będziesz mógł go wypróbować za darmo lub zagrać z prawdziwe pieniądze.

Power Plant
86
Ocena

29%

Szansa by wygrać

96.4%

RTP