Queen of the Crystal Rays

Dostawca: Microgaming

Queen of the Crystal Rays to najnowszy automat wideo, który został opracowany przez Crazy Tooth Studio, jako ekskluzywny tytuł, który…

Queen of the Crystal Rays

68
68
Ocena
4 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
50 Linia wypłaty
6 Koła

-

Szansa by wygrać

96.7%

RTP

Ogólnie

Imie
Queen of the Crystal Rays
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.7%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x2597
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
50

Stawka

Maksymalna stawka
50
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Queen of the Crystal Rays

Queen of the Crystal Rays to najnowszy automat wideo, który został opracowany przez Crazy Tooth Studio, jako ekskluzywny tytuł, który będzie dostępny w kasynach Microgaming. Gra ma nietypową konfigurację i kilka dobrych funkcji, więc z pewnością wystarczy, aby zainteresować gracza. Przeczytaj naszą pełną recenzje slotu Queen of the Crystal Rays, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 31 lipca 2019 roku!

Queen of the Crystal Rays funkcje slotu

Queen of the Crystal Rays to gra z 6 bębnami oraz 4 wysoko wartościowymi symbolami. Gra wykorzystuje 25 linii wygrywających podczas gry podstawowej. Linie wygrywające tworzą zwycięskie kombinacje na sąsiednich liniach, co oznacza, że wygrane rozpoczynają się po lewej stronie bębnów. Gdy funkcja Crystal Ray jest w grze, liczba linii wygranych wzrośnie do 50.

Queen of the Crystal Rays recenzja slotu Microgaming

Specjalne symbole obejmują:

  • Wild – wild symbol zastąpi wszystkie płacące symbole. Symbole Wild są dostępne tylko podczas funkcji Crystal Ray.
  • x2 Wild – symbol x2 Wild zastępuje wszystkie płacące symbole i zwielokrotnia wygrane przez 2. X2 Symbole Wild są dostępne tylko podczas funkcji Crystal Ray.
  • Bonus/scatter – symbol bonusu jest potrzebny, aby uruchomić funkcję darmowych spinów w slocie. Potrzebujesz trzech lub więcej z nich w dowolnym miejscu na bębnach, aby uruchomić tę funkcję.
  • Pryzmaty – symbole pryzmatów w ogóle nie płacą i wchodzą w grę tylko podczas promienia kryształu i funkcji premii. Gdy Wilds zostaną wystrzelone na bębny, jeśli trafi symbol Prism, wtedy więcej Wilds zostanie dodanych do bębnów, ale promień skręci w innym kierunku.

W slocie Queen of the Crystal Rays istnieje również funkcja Crystal Ray, która uruchamia się w grze podstawowej i jest funkcją losową. Po uruchomieniu liczba linii wygranych wzrośnie do 50, a promienie z boku bębnów staną się aktywne. Promienie zaczną wystrzeliwać symbole Wilds na bębny, a jeśli promienie to Pryzmaty, liczba Wildów wzrośnie, gdy promień skręci w innym kierunku.

Queen of the Crystal Rays slot funkcja Crystal Ray

Queen of the Crystal Rays slot darmowe spiny

Jeśli trafisz na 3 lub więcej symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach, uruchomisz funkcję premii. W takim przypadku zostaną przyznane 4 rundy bonusowe. Na początku rundy bonusowej plansza jest wypełniona kwotami gotówkowymi. Crystal Rays są rozrzucane po planszy i mnożnik jest stosowany do kwot gotówki, którą promień wykonuje w poprzek.

Queen of the Crystal Rays slot funkcja bonusowa

Queen of the Crystal Rays slot bonus

Jeśli nie masz pewności, czy slot Queen of the Crystal Rays przypadnie Ci do gustu pamiętaj, że możesz najpierw wypróbować grę za darmo lub za pomocą oferowanych przez kasyna bonusów. Najlepszym sposobem na uzyskanie przyzwoitej kwoty pieniędzy bonusowych jest dokonanie wpłaty w nowym kasynie online, które oferuje premię za dopasowanie depozytu klientom w Polsce. Zapoznaj się z tymi, które polecamy poniżej, gdzie będziesz mógł zagrać w slot Queen of the Crystal Rays już od 31 lipca 2019 roku.

Gdzie zagrać w slot Queen of the Crystal Rays

Queen of the Crystal Rays slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Minimalny zakład w slocie Queen of the Crystal Rays wynosi 0,20 centów a maksymalnie można postawić 50 euro za spin. Po symulacji wielu spinów testowych (10 miliardów rund) Crazy Tooth doszedł do wniosku, że gra zapłaci maksymalnie do 2597.45X łącznej stawki, co w rzeczywistości oznacza najwyższą wartość w wysokości 129,872 euro. Spodziewaj się, że ta gra będzie charakteryzowała się średnią zmiennością, co zapewni graczom pewną równowagę między scenariuszami wysokiego ryzyka/wysokiej nagrody i niskiego ryzyka/niskiej nagrody. Jeśli chodzi o RTP, to ma się całkiem dobrze, bo wynosi 96,70%.

Queen of the Crystal Rays slot grafika i dźwięki

Grafika w tej grze jest naprawdę imponująca, a Queen Of The Crystal Rays to naprawdę wizualna uczta. Gdy promienie są włączone, dynamicznie zmieniają swoją ścieżkę, a kiedy odbijają się od kryształowych reflektorów, tworzą kalejdoskop kolorów, które zachwycają. I nie zapominajmy o animacjach, które podkreślają każdy obrót, oraz ścieżce dźwiękowej, która dodaje atmosfery.

Queen of the Crystal Rays slot Microgaming

Queen of the Crystal Rays slot – nasza opinia

Naprawdę nie wiemy, co myśleć o najnowszym tytule Microgaming. Są sekcje, które naprawdę lubimy i których nie lubimy. Na przykład funkcja Crystal Ray może zaskoczyć Cię od czasu do czasu słodką wygraną, ale będą okresy, w których setki obrotów miną bez wyzwolenia tej funkcji. Premia jest również bardzo satysfakcjonująca, ale nie tak łatwa do uruchomienia. Najlepszą rzeczą, jaką możemy powiedzieć, jest to, że gracze powinni spróbować sami zdecydować, czy slot Queen of the Crystal Rays im się to podoba, czy nie.

Queen of the Crystal Rays
68
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.7%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?