The Smashing Biscuit

Dostawca: Microgaming

The Smashing Biscuit to nowy automat punkowo rockowy od Microgaming, który wydaje się czerpać inspirację z „This is Spinal Tap”…

The Smashing Biscuit

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.1%

RTP

Ogólnie

Imie
The Smashing Biscuit
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.1%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x11000
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
40
Minimalna stawka
0.2

Recenzja The Smashing Biscuit

The Smashing Biscuit to nowy automat punkowo rockowy od Microgaming, który wydaje się czerpać inspirację z „This is Spinal Tap” i wygląda świetnie. Ten automat w stylu komiksowym ma wszystko, od nastoletnich zmartwień do bezinteresownych rodziców, a gracze na pewno oszaleją na punkcie funkcji bonusowych tej gry. The Smashing Biscuit to najnowszy automat o tematyce rockowej, który niedawno trafił na nasze ekrany i uważamy, że jak na razie cieszy się wielkim sukcesem. Sprawdź naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach tego slotu oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 29 maja 2019 roku!

The Smashing Biscuit funkcje slotu

Smashing Biscuit to slot z bębnami 5×3, oraz 20 aktywnymi linii wypłaty w każdej rundzie. Symbole w Smashing Biscuit to trzej bracia Biscuit – Crunchy, Tiny, Soggy, tata i cztery symbole kart do gry, które wyglądają jak gitary elektryczne. Symbol wild w Smashing Biscuit jest złotym symbolem z tytułem zespołu, który może pojawiać się tylko na bębnach jeden, dwa, cztery i pięć i może zastąpić dowolny symbol z wyjątkiem symbolu Bitwy zespołów. Symbol Bitwy zespołów może wylądować tylko na bębnach jeden, trzy i pięć i może aktywować rundę darmowych obrotów.

The Smashing Biscuit funkcje slotu

Progresywny miernik mnożnika

Za każdym razem, gdy wygrasz w grze podstawowej, miernik mnożnika wzrośnie o jeden! Gdy przegrywasz, mnożnik zmniejsza się o jeden. Maksymalny mnożnik wygranych wynosi x 11.

Random Dad Bonus

Tata Biskwitów może przypadkowo wejść na bębny, ubrany w szlafrok i trzymając filiżankę kawy. Kiedy się pojawi, może wykonać dowolną z następujących czynności:

  • Nacisnąć jego pilot do telewizora, aby zwiększyć mnożnik wygranej
  • Przyznać wygraną
  • Przyznać rudne darmowych spinów Battle of the Bands (Bitwa Zespołów)

The Smashing Biscuit darmowe spiny

Bonus Dad jest uruchamiany losowo, a tata wchodzi od czasu do czasu, aby wyłączyć muzykę, a także nagrodzić Cię ulepszeniem mnożnika, wygraną lub darmowymi spinami Battle of the Bands o czym wspomnieliśmy wyżej. Funkcję darmowych spinów Battle of the Bands można również uruchomić, trafiając na trzy symbole Scatter. Gracze otrzymują 11 darmowych spinów i grają na innej siatce bębnów (4×3). Muzycy są na scenie, a tłum szaleje. Na bębnach pojawiają się nowe symbole, takie jak Rekordy, Kontrakty, Trofea, itp. Możliwe jest ponowne  aktywowanie tej funkcji poprzez trafienie na 1, 2 lub 3 dodatkowe symbole Scatter. Wygraj z członkiem zespołu, a dany członek zespołu zmieni się w symbol wild na resztę trwania funkcji.

The Smashing Biscuit funkcja darmowych spinow

The Smashing Biscuit bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot The Smashing Biscuit za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry Microgaming i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na The Smashing Biscuit lub inny slot w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot The Smashing Biscuit

The Smashing Biscuit slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Podobnie jak w wielu innych grach, musisz wybrać zakład na nadchodzący spin i może on wynosić od 0,20 centów do 100 euro. The Smashing Biscuit to slot o średniej zmienności, a RTP wynosi 96,08%. Do zgarnięcia jest równie 500-krotny jackpot jeśli akurat Ci się poszczęści. Nagrody nie są strasznie wysokie, pomimo obecności tej drabiny mnożnika, a ta wspomniana przez dewelopera zatrzymuje się przy 500-krotnej stawce. Biorąc pod uwagę możliwe zakłady, oznacza to wypłatę do maksymalnie 50,000 euro za jedną rundę.

The Smashing Biscuit slot grafika i dźwięki

Zabawne wprowadzenie przedstawia trzech braci Biscuit przed rozpoczęciem gry, ćwicząc ich piosenki w garażu taty. Gdy zaczyna się gra, usłyszysz chwytliwą muzykę rockową i możesz zobaczyć wnętrze sali treningowej zespołu, pełnej instrumentów, plakatów i sprzętu muzycznego. Po lewej stronie bębnów widać miernik progresywnego mnożnika, który zwiększa się za każdym razem, gdy trafisz wygrywającą kombinację. Po prawej stronie znajdziesz przycisk autoodtwarzanie, przycisk obracania i ustawienia zakładu. Możesz łatwo uzyskać dostęp do tabeli wypłat z bębnów.

The Smashing Biscuit nowy slot od Microgaming

Styl gry jest dość karykaturalny, z symbolami postaci o przesadnych cechach, które nadają im komiczny dotyk i bardzo dziwaczną osobowość. Wykorzystanie jasnych kolorów i gładkiej grafiki sprawia, że Smashing Biscuit ma bardzo doskonały wygląd, a każdy, kto docenia dobrze zaprojektowaną grę, doceni szczegółowe elementy w tym slocie.

The Smashing Biscuit – nasza opinia

Utalentowany zespół rockowy i kreskówkowe wizualizacje nie będą filiżanką herbaty dla wszystkich, ale nam bardzo spodobał się ten slot. Naprawdę podobało nam się słuchanie ich podczas ćwiczeń. Tata nawet nam się spodobał, mimo że ciągle im przeszkadzał, ponieważ nagradzał nas wygranymi, mnożnikami i gratisami. Oczekiwaliśmy, że podczas darmowych spinów zobaczymy mnożnik wygranych, ale tak się nie stało. Niełatwo jest też zamienić wysoko płatne symbole w symbole Wilds. Biorąc pod uwagę wszystko, myślimy, że każdy powinien odwiedzić garaż i zobaczyć grę The Smashing Biscuit. Wypróbuj ten slot już dziś w jednym z renomowanych kasyn online które znajdziesz na tej stronie.

The Smashing Biscuit
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.1%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?