Village People Macho Moves

Dostawca: Microgaming

Twórcy przebojów takich jak Y.M.C.A. lub In The Navy, Village People odnieśli ogromny sukces w latach 70-tych i nadal są…

Village People Macho Moves

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
15 Linia wypłaty
6 Koła

-

Szansa by wygrać

96.5%

RTP

Ogólnie

Imie
Village People Macho Moves
Wydany
2019-06-25
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.5%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x5845
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
15

Stawka

Maksymalna stawka
25
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Village People Macho Moves

Twórcy przebojów takich jak Y.M.C.A. lub In The Navy, Village People odnieśli ogromny sukces w latach 70-tych i nadal są bardzo dobrze znani z niektórych swoich piosenek. Po raz pierwszy przyglądamy się automatowi Microgaming, który został zaprojektowany z myślą o ich dziedzictwie, markowym tytule o nazwie Village People: Macho Moves. Przeczytajcie naszą pełną recenzje slotu Village People Macho Moves aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możecie go wypróbować już od 25 czerwca 2019 roku!

Village People Macho Moves funkcje slotu

Bez wątpienia wyjątkowa i kolorowa gra rozgrywa się na scenie disco, gdzie zobaczysz wszystkie kultowe postacie z zespołu, z których każdy reprezentuje własną rolkę. Przypuszczamy, że dla efektu komicznego członkowie zespołu zostali zaprojektowani z ramionami goryla i wyglądają tak, jakby ominęli dzień nóg na siłowni. Obracając bębny, zobaczysz 4 symbole kart (pik, karo, trefl, kier ), wraz z bardziej wartościowymi symbolami okularów przeciwsłonecznych, butów do tańca, płyt winylowych, mikrofonów i kaset. Te ostatnie 5 mają tę samą wartość, dając Ci 6 razy stawkę za 6 w rodzaju. Istnieje również standardowy symbol wild w postaci białej kuli disco, który zastępuje wszystkie inne symbole.

Village Disco Macho Moves slot Microgaming funkcje

Village People Macho Moves funkcje bonusowe

Centralną częścią gry jest symbol VP Wild. Za każdym razem, gdy na niego trafisz, aktywujesz funkcję VP Wild, w której bęben rozszerzy się aby wypełnić całą rolkę symbolami WIld. Jeśli masz szczęście, możesz trafić na ten symbol na wszystkich 6 bębnach w jednym obrocie.

Village People Macho Moves od Microgaming funkcje bonusowe

Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz, że każdy członek zespołu stoi na platformie z 5 miejscami. Jest to tak zwany VP Wild Meter – gdy VP Wild pojawia się na szpuli, doda token do tego konkretnego miernika szpuli. Do wypełnienia licznika potrzeba 5 żetonów, co powoduje aktywację bębnów odpowiedniej gry Free Spins. Począwszy od 5 darmowych spinów, to właśnie oferuje:

Robotnik budowlany (bęben 1) – daje losowy mnożnik dla każdego obrotu w zakresie od 2x do 20x.

Kowboj (bęben 2) – w tej funkcji będziesz korzystać z od 2 do 12 dodanych symboli Wild przy każdym obrocie.

Policjant (bęben 3) – daje 2 do 4 w pełni ułożonych wildów na bębnach przy każdym spinie.

Indianin (bęben 4) – zaczyna się w pełni ułożonymi bębnami z symbolami wild na dwóch prawostronnych bębnach, które przesuwają 1 bęben w lewo przy każdym obrocie.

Motocyklista (bęben 5) – zastępuje symbole  o niższej wartości na jedną bardziej lukratywną premie za większe wypłaty.

Marynarz (bęben 6) – daje od 1 do 3 symboli wild, które losowo blokują pozycję na każdy obrót.

Village People Macho Moves funkcja bonusowa

Village People Macho Moves slot bonus

Jeśli nie masz pewności, czy slot Village People Macho Moves przypadnie Ci do gustu (w co szczerze wątpimy bo my od razu pokochaliśmy disco rytmy i naszych macho gentlemanów), pamiętaj, że możesz najpierw wypróbować grę za darmo lub za pomocą oferowanych przez kasyna bonusów. Najlepszym sposobem na uzyskanie przyzwoitej kwoty pieniędzy bonusowych jest dokonanie wpłaty w nowym kasynie online, które oferuje premię za dopasowanie depozytu klientom w Polsce. Zapoznaj się z tymi, które polecamy poniżej, gdzie będziesz mógł zagrać w slot Village People Macho Moves już od 25 czerwca 2019 roku.

Gdzie zagrać w slot Village People Macho Moves

Village People Macho Moves slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Aby zagrać w tę grę, możesz wydać zaledwie 0,20 centów na jeden obrót, ale slot pozwoli Ci także na postawienie znacznie więcej, aż do 25 euro w każdej rundzie. Jeśli uda ci się osiągnąć etap darmowych obrotów, w którym dostępne są duże mnożniki, możesz potencjalnie wygrać łączną stawkę w wysokości x 2400 w jednej rundzie. To może przełożyć się na nagrody w wysokości 60,000 euro, co nie jest złym wynagrodzeniem, do którego dążymy. RTP tej gry stoi na 96% i jest to gra o średniej wariancji.

Village People Macho Moves grafika i dzwieki

Village People Macho Moves slot ma bardzo ciekawą grafikę i dźwięki. Bardzo spodobały nam się postacie które są bardzo dobrze zaprojektowane oraz oryginalne. Fajną opcją jest również to, że możesz zmieniać piosenki podczas gry. Jest to bardzo unikalny slot i Microgaming jak zawsze nas nie zawiódł jeśli chodzi o efekty graficzne i dźwiękowe. Jesteśmy pewni, że Village People Macho Moves slot spodoba się wszystkich fanom disco.

Village People Macho Moves darmowe obroty

Village People Macho Moves – nasza opinia

Village People Macho Moves slot  jest zdecydowanie pełny akcji i oferuje wiele różnych dodatków w funkcjach darmowych spinów – najbardziej satysfakcjonująca jest funkcja Macho Move Construction Worker, ponieważ potencjalny 20-krotny mnożnik może okazać się owocny. Z wygranymi do 2400 razy wyższymi niż stawki w każdym darmowym obrocie z 20-krotnym mnożnikiem, musisz przygotować się do zdobycia najgorętszej muzyki disco, jaka kiedykolwiek trafiła na parkiet! Jeśli lubisz markowe automaty, Microgaming oferuje również Jurassic World i Game of Thrones. Zapraszamy do wypróbowania tego lub innego slotu Microgaming w jednym z kasyn ktore polecamy na tej stronie.

Village People Macho Moves
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.5%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?