Stereo Miami
Producent gier : Odobo
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.18
Ilość linii płatniczych : 18
Liczba kół : 6
Ocena: 4.5 / 5

Stereo Miami

Masz ochotę na imprezę z dobra muzyką? Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na częste nocne szaleństwa, ale nie masz co się martwić, ponieważ automat Stereo Miami z pewnością umili wam wieczory. Stereo Miami, od tego niesamowicie wyjątkowego producenta - Odobo, tematycznie bardzo nam przypomina slot, o którym wspomnieliśmy wcześniej – DJ Wild.

Poniżej znajduje się lista kasyn w których możesz zagrać w Stereo Miami i inne gry od producenta Odobo:€ 50 bonus.

Stereo Miami Dowiedz się Więcej

Automat Stero Miami jest zbudowany z 6 bębnów i 18 linii wygrywających. Wygląda on jak dwie maszyny stojące obok siebie, które znajdują się w klubie nocnym w Miami. Stereo Miami posiada 3 różne bonusy; Bonus VIP, Powerbeats Bonus i darmowe spiny.

Stereo Miami w trakcie gry Stereo Miami - bonus Room VIP Stereo Miami - symbol Scatter

1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.

Stereo Miami Bonus Room VIP

Funkcja Bonus VIP, uruchomi się gdy pojawi się na bębnach 3 lub więcej symboli Bonus. Po czym zostaniesz przeniesiony do pokoju VIP w którym dostaniesz do wyboru trzy opcje – wybierz jedną, aby ujawnić premię pieniężną w wysokości od 1 do 20 razy całkowitego zakładu. Liczba wyborów zależy od liczby symboli bonusowych, które pojawiły się na bębnach.

Stereo Miami Powerbeats Bonus

Za każdym razem gdy wylosujesz na bębnach symbol pioruna, to będzie on pokazany na liczniku znajdującym się nad bębnami. Jeśli zbierzesz 10, to funkcja Powerbeats Bonus uruchomi się automatycznie. Po lewej stronie ekranu ukarzą się cyfry, które zostaną dołączone do głośników po prawej stronie. Ostani numer pomnoży twoja wygraną o 5,10 lub 20 razy.


1 500 zł bonus i 10 darmowe spiny bez depozytu + 130 darmowe spiny.

Stereo Miami Darmowe Spiny – Beach Free Spins

Beach party zaczyna się, gdy pojawią się na bębnach różowe flamingi, które aktywują funkcję Beach Free Spins. Każda połówka różowego flaminga liczy się jako Scatter. Jeśli zbierzesz od 6-do 12 przy jednym spinie, to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami. Każdy wygrany darmowy spin podczas tej funkcji, daje ci możliwość pomnożenia wygranej do x5.Stereo Miami Slot Nasza Opinia

Według nas jest to świetna gra zdecydowanie godna polecenia. Oferuje ona nie tylko wspaniałą zabawę, ale i szanse na uzyskanie przyzwoitych wygranych i dostarczy Ci ona z pewnością niesłychanych emocji! W połączeniu z klasycznym wyglądem i ścieżką dźwiękową,  automat ten dostarcza wspaniałą rozrywkę oraz możliwość wzbogacenia się. Bardzo polecamy Ci jego wypróbowanie. 


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

Możesz zagrać w tę grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych!


3 000 zł bonus.

€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.


20 zł bonus bez depozytu + 2 000 zł bonus.