Odobo

Najbardziej popularne sloty od Odobo

Popularne kasyna z automatami od Odobo

Fakty o Odobo

Obodo, to firma, która nie tylko jest producentem gier dla kasyn online, ale również platformą na której każdy może stworzyć gry internetowe.

Główna działalność Odobo, oferuje projektantom i operatorom platformę na której można rozwijać i sprzedawać swoje produkty. Dają oni programistom i operatorom dostęp do narzędzi i klientów , który byłby trudny do osiągnięcia bez ich pomocy.

Firma powstała w 2012 roku, z siedzibą na Gibraltarze. Od momentu powstania zostali nominowani do wielu nagród i udało im się pokonać firmy, takie jak Playtech, Microgaming czy NYX o nagrodę na najlepszego developera gier mobilnych w 2015 roku.

Odobo Gry

Odobo głównie dostarcza kasynom gry typu jednoręki bandyta, co nas wcale nie dziwi, ponieważ sloty są najbardziej popularnym rodzajem gier w tej branży.

Odobo bonusy

W kasynach poniżej, gdzie możesz się cieszyć grami od tego dostawcy zawsze znajdziesz wspaniałe oferty bonusów i darmowych spinów.

A jeśli jesteś nowym graczem, to możesz również podwoić swoją pierwszą wpłatę i odebrać darmowe spiny przy rejestracji konta.

Odobo gry mobilne

Firma Odobo oferuje unikatowe gry aby zadowolić wszystkich graczy. Zespół profesjonalistów patrzy w przyszłość i są niezwykle elastyczni.

Wykorzystują oni zaawansowane technologie w procesie tworzenia gier aby spełnić wszystkie wymagania nowoczesnego przemysłu hazardowego.

Oferują oni kompletny pakiet mobilny, który może być zintegrowany w każdym kasynie. Możesz grać na każdym urządzeniu. Nie ważne czy używasz smartfona z systemem iOS, Android lub Windows.

Wszystkie sloty od dostawcy Odobo

Imie Ocena łączna RTP Maksymalny zysk (x Twoja stawka) Liczba rzędów Linia wypłaty
Stereo Miami 66 96% x1000 3 18

Zagraj w automaty od Odobo w

Imie Ocena łączna Popularność Użyteczność Obsługa klienta Opublikowane
Winota 80 80 75 100 01/01/2021

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?