Fairytale Legends: Hansel & Gretel

Dostawca: NetEnt

W końcu doczekaliśmy się najnowszego slotu od NetEnt , pod tytułem Fairytale Legends: Hansel & Gretel, który jest już dostępny…

Fairytale Legends: Hansel & Gretel

94
94
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
10 Linia wypłaty
5 Koła

16%

Szansa by wygrać

96.7%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Fairytale Legends: Hansel & Gretel
Wydany
2017-04-20
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.7%
Szansa by wygrać
16%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1250
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
10

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Fairytale Legends: Hansel & Gretel

W końcu doczekaliśmy się najnowszego slotu od NetEnt , pod tytułem Fairytale Legends: Hansel & Gretel, który jest już dostępny w kasynach. Polecamy wypróbowania gry na tym slocie w kasynach poniżej.

Przygotuj się na nową, bajkową przygodę Jasia i Małgosi. Poprzednim automatem z tej serii był Red Riding Hood (Czerwony Kapturek), który dzięki wspaniałej animacji 3D i licznych rund bonusowych, zdobył popularność wśród wielu z nas i jesteśmy przekonani, że ten uroczy slot z pewnością zdobędzie wielu fanów.

Fairytale Legends: Hansel & Gretel Dowiedz się Więcej

Automat z 5 bębnów, 3 rzędów i 10 linii płatniczych. Posiada on funkcję „Random Fairy”, bonus darmowych spinów i rundę bonusową „Candy House”, które mają potencjał wyprodukowania mega wygranych. Slot ten jest oczywiście oparty na bardzo dobrze nam wszystkim znanej bajki braci Grimm Jaś i Małgosia. Tłem slotu jest ciemny las, a symbolami na bębnach są Jaś, Małgosia, skrzynia skarbów i kolorowe cukierki. Maksymalna wygrana za jeden spin wynosi 4000 monet i wysokość zwrotu do gracza wynosi 96.71%.

Zagraj na automacie Jaś i Małgosia!

Fairytale Legends: Hansel & Gretel Symbole Wild

Spiętrzone symbole Wild mogą się pojawić na bębnach 2, 4  podczas gry głównej lub na bębnach 1 i 5 podczas rundy re-spin. Symbole te mogą pokryć wszystkie bębny. Jeśli symbol Wild pokryje cały rząd bębnów, to zostaniesz nagrodzony spiętrzonym Wild Re-spinem.

Fairytale Legends: Hansel & Gretel Funkcje Bonusowe

Slot ten posiada 3 funkcje Random, którymi są: Fairy Wonder Spin, Surprise I Fairy Wild Spin. Funkcje te, aktywują się losowo podczas gry głównej.

Fairy Wonder Spin – podczas tej funkcji,  klaster symboli pokryje bębny, co pomoże ci w zdobyciu większej wygranej.

Fairy Suprprise – Ta funkcja uaktywni się losowo w przypadku gdy nie ma możliwości wygranej podczas gry głównej.  Jeden z symboli zostanie wylosowany, do którego podpasują się pozostałe, co pomoże utworzyć zwycięską kombinację.

Fairytale Legends: Hansel & Gretel Darmowe Spiny

Bonus free spin może się pojawić na bębnach 1,3,4 lub 5. Jeśli wylosujesz 1 symbole Free Spins, to dostanie 2 Darmowe Spiny, 2 Symbole Free Spin, dają 4 darmowe spiny, a 3 symbole free spins nagradzają 10 darmowymi spinami.

Fairytale Legends: Hansel and Gretel darmowe spiny!

Fairytale Legends: Hansel & Gretel  Werdykt

Nie tylko grafika I ścieżka dźwiękowa w tym slocie jest na naprawdę wysokim poziomie, ale również wszystkie funcie bonusowe i rundy darmowych spinów są bardzo ciekawym dodatkiem, które zostały zaprojektowane w bardzo oryginalny sposób i wspaniale pasujące do tematyki tego slotu. Wypróbuj gry na Fairytale Legends: Hansel & Gretel  za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

Fairytale Legends: Hansel & Gretel
94
Ocena

16%

Szansa by wygrać

96.7%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?