Big Bad Wolf

Dostawca: Quickspin

Big Bad Wolf to bajkowy automat o wysokiej zmienności od dostawcy Quickspin. Gracze znajdą w nim RTP w wysokości 97.31% oraz mnóstwo niesamowitych funkcji!

Big Bad Wolf

95
95
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

31%

Szansa by wygrać

97.3%

RTP

Ogólnie

Imie
Big Bad Wolf
Wydany
2012-06-26
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
97.3%
Szansa by wygrać
31
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1225
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
125
Minimalna stawka
0.25

Recenzja Big Bad Wolf

Slot Big Bad Wolf, stworzony przez Quickspin i czerpiący inspirację z bajki o trzech świnkach i okrutnym wilku, przypomni nam lata z dzieciństwa i powrócą nasze wspomnienia z przedszkola.

Okrutny wilk w tym slocie, chce zniszczyć domek świnek, a spadające bębny oferują wiele dodatkowych zwycięstw. Tematyka tej gry jest bardzo zabawna i znajdziesz w niej wiele bonusów i funkcję darmowych spinów.

Big Bad Wolf automat of Quickspin

Big Bad Wolf Dowiedz się Więcej

Jak przystało na opowieść z bajki, gra toczy się na tle przepięknej, malowniczej wioski. Technicznie slot składa się z 5 bębnów i 25 linii płatniczych.

Bębnami w tej grze są drewniane skrzynki w których znajdują się niezwykle urokliwe symbole, w tym trzy małe świnki, pluszowa świnka, symbole kart i symbol księżyca i ula. Ta gra bardzo nam przypomina znany NetEnt slot Gonzo’s Quest.

Big Bad Wolf Bonus

Symbolem Wild w tej grze jest symbol ula i zastępuje wszystkie inne symbole. Trzy świnki też mogą zamienić się w symbole Wild. Co druga wygrana, zamienia jedną z uroczych świnek w symbol Wild.

Druga wygrana zamienia pierwszą świnkę, czwarta wygrana zamienia drugą, a szósta zamienia trzecią świnkę w symbol Wild.

Jeśli trafisz trzy symbole księżyca w tej grze, to okrutny wilk zdmuchnie domek świnek, a ty otrzymasz za to dwa dodatkowe obroty i oprócz tego podwójny mnożnik wszystkich kolejnych obrotów.

Następną ekscytującą funkcją w tej grze jest to, że każda wygrana uruchamia tryb spadających bębnów, który dobiega końca jeśli już nie będzie żadnych wygrywających kombinacji na bębnach.

Big Bad Wolf Darmowe Spiny

W slocie Big Bad Wolf znajdziemy również symbol Scatter, którym jest Okrutny Wilk. Jeśli trafisz ten symbol przynajmniej trzy razy, to otrzymasz 10 darmowych spinów.

Na ekranie zapadnie noc i postać wilka będzie nam towarzyszyła podczas rundy free spinów. Jeśli podczas tej rundy trafimy ponownie trzy symbole Scatter, to ponownie otrzymasz 10 darmowych spinów!

Big Bad Wolf runda darmowych spinów
Big Bad Wolf
95
Ocena

31%

Szansa by wygrać

97.3%

RTP