Big Bad Wolf

Dostawcy: Quickspin

Slot Big Bad Wolf, stworzony przez Quickspin i czerpiący inspirację z bajki o trzech świnkach i okrutnym wilku, przypomni nam…

Big Bad Wolf

95
95
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

31%

Szansa by wygrać

97.34%

RTP

Ogólnie

Imie
Big Bad Wolf
Uruchomione
-
Dostawca
Wersja mobilna
Tak

Informacje o zyskach

Jackpot
0
RTP
97.34
Szansa by wygrać
31
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x600
Zmienność
-
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
100.00
Minimalna stawka
0.25

Big Bad Wolf opinia

Slot Big Bad Wolf, stworzony przez Quickspin i czerpiący inspirację z bajki o trzech świnkach i okrutnym wilku, przypomni nam lata z dzieciństwa i powrócą nasze wspomnienia z przedszkola. Okrutny wilk w tym slocie, chce zniszczyć domek świnek, a spadające bębny oferują wiele dodatkowych zwycięstw. Tematyka tej gry jest bardzo zabawna i znajdziesz w niej wiele bonusów i funkcję darmowych spinów. Zagraj w Big Bad Wolf w kasynach poniżej za darmo lub za prawdziwe pieniądze:

Big Bad Wolf Dowiedz się Więcej

Jak przystało na opowieść z bajki, gra toczy się na tle przepięknej, malowniczej wioski. Technicznie slot składa się z 5 bębnów i 25 linii płatniczych. Bębnami w tej grze są drewniane skrzynki w których znajdują się niezwykle urokliwe symbole, w tym trzy małe świnki, pluszowa świnka, symbole kart i symbol księżyca i ula. Ta gra bardzo nam przypomina znany NetEnt slot Gonzo’s Quest.

Big Bad Wolf Bonus

Symbolem Wild w tej grze jest symbol ula i zastępuje wszystkie inne symbole. Trzy świnki też mogą zamienić się w symbole Wild. Co druga wygrana, zamienia jedną z uroczych świnek w symbol Wild. Druga wygrana zamienia pierwszą świnkę, czwarta wygrana zamienia drugą, a szósta zamienia trzecią świnkę w symbol Wild. Jeśli trafisz trzy symbole księżyca w tej grze, to okrutny wilk zdmuchnie domek świnek, a ty otrzymasz za to dwa dodatkowe obroty i oprócz tego podwójny mnożnik wszystkich kolejnych obrotów. Następną ekscytującą funkcją w tej grze jest to, że każda wygrana uruchamia tryb spadających bębnów, który dobiega końca jeśli już nie będzie żadnych wygrywających kombinacji na bębnach.

Big Bad Wolf Darmowe Spiny

W slocie Big Bad Wolf znajdziemy również symbol Scatter, którym jest Okrutny Wilk. Jeśli trafisz ten symbol przynajmniej trzy razy, to otrzymasz 10 darmowych spinów. Na ekranie zapadnie noc i postać wilka będzie nam towarzyszyła podczas rundy free spinów. Jeśli podczas tej rundy trafimy ponownie trzy symbole Scatter, to ponownie otrzymasz 10 darmowych spinów!

Big Bad Wolf
95
Ocena

31%

Szansa by wygrać

97.34%

RTP