Trolls Bridge

Ekscytujący, kolorowy  slot od Yggdrasil, pod tytułem Trolls Bridge, jest pełen magii, skarbów i trolli. Jest on dostępny już teraz ekskluzywnie w kasynie Betsson i Betsafe i już w krótce będziesz mógł na nim grać w większości kasyn online dostępnych w Polsce.


Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

Trolls Bridge Dowiedz się Więcej

Trolls Bridge składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Mniej wartościowymi symbolami na bębnach, są kolorowe symbole kart, a tymi bardzie wartościowymi są cztery rodzaje Trolli. Najbardziej wartościowym Trollem jest ten w kolorze czerwonym za którego dostaniesz 250 monet (jeśli wylosujesz pięć na linii płatniczej). Symbolem Scatter jest kociołek. Gra posiada również cztery rodzaje symboli Scatter, które uaktywniają się podczas rundy darmowych spinów.

Trolls Bridge slot

Trolls Bridge Golden Bet Bonus

Bardzo ważną opcją w tej grze jest to, że będziesz mógł wybrać na samym początku opcję Golden Bet, która podwyższa minimalną i maksymalną stawkę i daje nam dodatkową opcję w trakcie rundy darmowych spinów.

Trolls Bridge Darmowe Spiny

Darmowe spiny są główną atrakcją w tej grze i są one najbardziej lukratywnym bonusem. Darmowe spiny mogą się uruchomić na dwa różne sposoby:

Pierwsza opcja: Jeśli wylosujesz symbol kociołka na trzecim, czwartym lub piątym bębnie, to zostaniesz nagrodzony następująco:

► 10 darmowych spinów i do wyboru 1 z pięciu ekstra opcji

► 8 darmowych spinów i do wyboru 1 z 4 ekstra opcji

► 6 darmowych spinów i do wyboru 1 z 3 ekstra opcji

► Od 40 do 1000 monet

Trolls Bridge slot

Trolls Bridge Gdzie Grać

Na automacie Trolls Bridge możesz grać już teraz ekskluzywnie w kasynie Betsson i Betsafe i już wkrótce będzie on również dostępny w kasynach wymienionych poniżej, które oferują graczom z Polski wysokie bonusy powitalne i świetne promocje.


LeoVegas LeoVegas £ 1 500 bonus
200 darmowych spinów
Graj Teraz

Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

Trolls Bridge Nasza Opinia

Trolls Bridge jest z pewnością następnym sukcesem od Yggdrasil. Zdecydowanie możemy polecić Tobie tą fantastyczną grę, w której główną atrakcją jest tutaj runda darmowych spinów, która może być uaktywniona na dwa różne sposoby. Jeśli lubisz sloty o tematyce fantasy, to koniecznie musisz go wypróbować. Według nas jest fajną grą z dużym potencjałem na wygrane i z dużą ilością darmowych spinów. Grafika tego slotu jest na wysokim poziomie. Grając w nią z pewnością  będziesz mógł się zrelaksować, a może i przy tym wygrać jakąś kasę. Jeśli szukasz więc baśniowego klimatu, to koniecznie powinieneś wypróbować ten automat. Trolls bridge można znaleźć już teraz w wielu kasynach. Życzymy Ci wysokich wygranych i świetnej zabawy!

Oglądnij Zapowiedź Automatu Trolls Bridge

New Slot: Trolls Bridge (Yggdrasil)