Guns N' Roses

Nareszcie NetEntertaiment wydał oczekiwany przez nas slot Guns N Roses! Jest to oczywiście slot zainspirowany jednym z największych zespołów rockowych w historii muzyki. Guns N Roses wydał 6 albumów i sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie. Są znani z utworów, takich jak „Welcome to the Jungle” i „November Rain”. NetEnt postanowił uwiecznić ich w historii jako online slot, tworząc 5 bębnowy, 3 rzędowy slot z 20 liniami wypłat. Slot wyposażony jest w szereg ciekawych funkcji, takich jak Wilds, rozszerzające się Wilds, darmowe spiny, mnożniki i runda bonusowa. Guns N Roses, ma wszystko, czego możesz oczekiwać od slotu o tematyce rockowej!


Betsafe Betsafe 3 000 zł bonus
400 darmowych spinów
Graj Teraz

Gunsbet Gunsbet 400 zł bonus
100 darmowych spinów
Graj Teraz

Royal Panda Royal Panda 500 zł bonus
10 darmowych spinów
Graj Teraz

Guns N' Roses Dowiedz się Więcej

Slot Guns N Roses został wspaniale zaprojektowany. Na bębnach znajdziesz ikony Guns N Roses, które odzwierciedlają historię zespołu. Spodziewaj się okładek albumów, teledysków, członków zespołu i symboli kart do gry. Niesamowicie wspaniałą funkcją w tym slocie jest to, że możesz sam wybrać ścieżkę dźwiękową podczas gry! Jest to całkowicie nowatorski pomysł i z pewnością mile widziany przez graczy. Do wyboru masz następujące utwory Guns N Roses: Welcome to the Jungle, November Rain, Paradise City, Sweet Child of Mine, Chinese Democracy. Intro w tym slocie to członkowie zespołu w trakcie koncertu na stadionie.

Guns N Roses w trakcie gry Gunns N Roses Appetite for Destruction Wild Guns N Roses tabela wypłat

Guns N' Roses Funkcje Slotu

Slot Guns N Roses posiada funkcje, które są aktywowane losowo: Legend spins, the Appetite for Destruction Wild i Solo multiplier(mnożnik).

Guns N' Roses Wild i Rozszerzający się Wild

Symbolem Wild jest symbol Guns N Roses, który może się pojawić w dowolnym miejscu na bębnach w każdej chwili. Symbole Wild mogą się przekształcić w rozszerzający się Wild, który rozszerza się na całym bębnie i pomoże ci zwiększyć twoją wygraną.

Guns N' Roses Appetite For Destruction Wild

Ten symbol Wild, jest oparty na jednym z klasycznych utworów Guns N Roses „ Appetite For Destruction”. Jest to symbol w kształcie krzyża, który pojawia się na bębnach losowo i wypłaca na największych kombinacjach wygranej.

Guns N' Roses Legendarne Free Spiny

Jest to funkcja przyznawana losowo, w której zostaną ci przyznane 3 darmowe spiny. W funkcji free spin ukazują się członkowie zespołu.

Guns N' Roses Mnożnik Solo

Mnożnik solo aktywuje się, gdy 3 takie same symbole pojawią się w linii obstawionego zakładu.

Guns N' Roses Runda Bonusowa

Slot Guns N Roses jest wypełniony funkcjami bonusowymi, takimi jak Encore Free Spins, Croud Pleaser Bonus i Coin Wins(zwycięskie monety). Jeśli funkcja premii zostanie zaktywowana, to na ekranie pojawi się obracające koło, które będziesz musiał zatrzymać na jednej z opcji wymienionych powyżej.

Guns N Roses jest fenomenalnym slotem z dużą ilością niesamowitych funkcji. Warty wypróbowania nie tylko przez fanów tego zespołu.


Casumo Casumo € 300 bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

Guns N' Roses Video Slots™ - NetEnt