Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 25
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Guns N' Roses

Nareszcie NetEntertaiment wydał oczekiwany przez nas slot Guns N Roses! Jest to oczywiście slot zainspirowany jednym z największych zespołów rockowych w historii muzyki. Guns N Roses wydał 6 albumów i sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie. Są znani z utworów, takich jak „Welcome to the Jungle” i „November Rain”. NetEnt postanowił uwiecznić ich w historii jako online slot, tworząc 5 bębnowy, 3 rzędowy slot z 20 liniami wypłat. Slot wyposażony jest w szereg ciekawych funkcji, takich jak Wilds, rozszerzające się Wilds, darmowe spiny, mnożniki i runda bonusowa. Guns N Roses, ma wszystko, czego możesz oczekiwać od slotu o tematyce rockowej!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

400 zł bonus i 100 darmowe spiny.

Ta marka operatora przestała istnieć

Guns N' Roses Dowiedz się Więcej

Slot Guns N Roses został wspaniale zaprojektowany. Na bębnach znajdziesz ikony Guns N Roses, które odzwierciedlają historię zespołu. Spodziewaj się okładek albumów, teledysków, członków zespołu i symboli kart do gry. Niesamowicie wspaniałą funkcją w tym slocie jest to, że możesz sam wybrać ścieżkę dźwiękową podczas gry! Jest to całkowicie nowatorski pomysł i z pewnością mile widziany przez graczy. Do wyboru masz następujące utwory Guns N Roses: Welcome to the Jungle, November Rain, Paradise City, Sweet Child of Mine, Chinese Democracy. Intro w tym slocie to członkowie zespołu w trakcie koncertu na stadionie.

Guns N Roses w trakcie gry Gunns N Roses Appetite for Destruction Wild Guns N Roses tabela wypłat

Guns N' Roses Funkcje Slotu

Slot Guns N Roses posiada funkcje, które są aktywowane losowo: Legend spins, the Appetite for Destruction Wild i Solo multiplier(mnożnik).

Guns N' Roses Wild i Rozszerzający się Wild

Symbolem Wild jest symbol Guns N Roses, który może się pojawić w dowolnym miejscu na bębnach w każdej chwili. Symbole Wild mogą się przekształcić w rozszerzający się Wild, który rozszerza się na całym bębnie i pomoże ci zwiększyć twoją wygraną.

Guns N' Roses Appetite For Destruction Wild

Ten symbol Wild, jest oparty na jednym z klasycznych utworów Guns N Roses „ Appetite For Destruction”. Jest to symbol w kształcie krzyża, który pojawia się na bębnach losowo i wypłaca na największych kombinacjach wygranej.

Guns N' Roses Legendarne Free Spiny

Jest to funkcja przyznawana losowo, w której zostaną ci przyznane 3 darmowe spiny. W funkcji free spin ukazują się członkowie zespołu.

Guns N' Roses Mnożnik Solo

Mnożnik solo aktywuje się, gdy 3 takie same symbole pojawią się w linii obstawionego zakładu.

Guns N' Roses Runda Bonusowa

Slot Guns N Roses jest wypełniony funkcjami bonusowymi, takimi jak Encore Free Spins, Croud Pleaser Bonus i Coin Wins(zwycięskie monety). Jeśli funkcja premii zostanie zaktywowana, to na ekranie pojawi się obracające koło, które będziesz musiał zatrzymać na jednej z opcji wymienionych powyżej.

Guns N Roses jest fenomenalnym slotem z dużą ilością niesamowitych funkcji. Warty wypróbowania nie tylko przez fanów tego zespołu.


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Guns N' Roses Video Slots™ - NetEnt