Obecna sytuacja na Polskim rynku kasyn sprawia, że strony wielu zagranicznych dostawców są blokowane przez rząd, wbrew przepisom obowiązującym w Unii Europejskiej. Siła oddanych graczy i internetu jest jednak dużo silniejsza i są sposoby obejścia tych blokad. Jeśli przy próbie wejścia na jakąkolwiek zagraniczną stronę kasynową, wyskoczy na ekranie wiadomość którą umieściliśmy poniżej, to podpowiemy wam jak ułatwić wejście na tak zwane „zakazane” strony.

jak wejść na zablokowane strony kasyn

System DNS

Jednym ze sposobów odblokowania waszych ulubionych kasyn czy bukmacherów, jest poprzez użycie systemu DNS, który zmienia nazwy domen na adresy IP, po czym następuje przekierowanie do wybranej strony internetowej. Zmiana serwera DNS firmy Google może zostać przeprowadzona bez fachowej wiedzy na własnym komputerze lub smartfonie. Działa to w bardzo prosty sposób. Zespuł kasyna Bet-at-home przygotował dla swoich graczy bardzo praktyczny poradnik z dołączonymi screenshotami: http://media.bet-at-home.com/popup/google_dns_pl.pdf.

Zmiana VPN

Następnym sposobem na obejście tego problemu jest zmiana VPN.

VPN(Virtual Private Network), to usługa, która pozwala ci połączyć się z Internetem z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu nikt niepowołany nie będzie w stanie przechwycić twoich danych, przesyłanych przez Internet, bez znaczenia gdzie się znajdujesz. Dzięki temu będziesz mógł grać w kasynie jakie ci się tylko podoba, a twoje dane nie będą mogły być przypisane konkretnemu użytkownikowi, ponieważ Internet nie będzie widział adresu IP użytkownika. Polecamy darmowy VPN wbudowany w operę, który jest bardzo łatwy w użyciu i skuteczny. Opera VPN, działa na systemach Windows, OS oraz Linux.

Mamy nadzieję, że dzięki tym rozwiązaniom nie przegapisz ekskluzywnych bonusów dla Polskich graczy w kasynach poniżej:

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?