Relax Gaming i Bet365 łączą siły

Relax Gaming, producent gier i unikalnych treści dla kasyn online, z powodzeniem zintegrował swoje bogate portfolio gier z Bet365.

Szeroka gama popularnych gier Relax, w tym Money Train 3, Iron Bank i Temple Tumble, jest teraz dostępna dla klientów Bet365.

Oprócz niezwykle popularnych gier autorstwa Relax Gaming, dostępny dla klientów bet365 będzie również bogatszy wybór treści premium z ogromnej biblioteki dostawcy.

Obiecujący kamień milowy dla gier Relax Gaming

To przełomowe osiągnięcie znacznie zwiększy zasięg marki Relax Gaming na całym świecie, zarówno w obecnych jurysdykcjach, jak i na nowych i wschodzących rynkach.

Marka dotrze do nowych odbiorców, m.in. tych w Polsce, dzięki partnerstwom z globalnymi operatorami.

Nadiya Attard, CCO w Relax Gaming, powiedziała: „Reputacja Bet365 w branży mówi sama za siebie, a korzystanie z naszych rozwiązań to dla nas ważny moment, ponieważ nadal rozwijamy się w szybkim tempie, a popyt na treści iGaming wciąż rośnie.”

„Ponieważ Bet365 dobrze zna swoją bazę graczy i konsekwentnie wprowadza innowacje i rozwija wysokiej jakości ofertę, cieszymy się, że wybrali Relax Gaming, aby ulepszyć zawartość, którą oferują milionom graczy na całym świecie”.

Według rzecznika Bet365: „Witamy Relax Gaming w naszym portfolio innowacyjnych i najnowocześniejszych partnerów w zakresie gier. Dzięki obszernej i zróżnicowanej ofercie kasyn, Relax doskonale spełnia potrzeby naszej rosnącej klienteli”.

Relax Gaming to jeden z wiodących dostawców B2B w branży i został niedawno uznany za najlepszego dostawcę oprogramowania do gier mobilnych w konkursie EGR B2B Awards

A także, programistę kasyna/slotu roku w konkursie SBC Awards oraz najlepszego dostawcę gier w konkursie AskGamblers Awards.

Poznaj inne wiadomości ze świata kasyn online:

Autor
Specjalista Pokera Online
Judyta to copywriter w polskiekasyno.com, a przez ostatnie 8 lat specjalizuje się w tworzeniu treści związanych z pokerem online. Jest ekspertem w dziedzinie hazardu online i pasjonatką tej branży. W swojej pracy pisze recenzje, przewodniki i wiele innych materiałów związanych z pokerem online.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?