EcoPayz

Jeśli lubisz grę w kasynach, lecz nie chcesz aby kwestia bezpieczeństwa i prywatności spędzała Ci sen z powiek to warto zapoznać się z dostępnymi opcjami płatniczymi.

EcoPayz jest usługą płatniczą, z której możesz korzystać, płacąc za usługi i produkty online. Możesz jej użyć na przykład w przypadku, gdy chcesz grać w kasynie online. Firma została założona w 2000 roku, co czyni ecoPayz jednym ze starszych e-portfeli. 

Jak wiadomo w sieci dostępnych jest coraz więcej kasyn, a co za tym idzie również coraz więcej metod płatności online. Jedną z nich jest metoda o nazwie ecoPayz. W tym artykule skupimy się na tym, co oznacza ta usługa, jakie korzyści ma ona i czy są jakieś wady.

EcoPayz – dawna ecoCard

Aż do 2013 roku, ecoPayz nosiła nazwę „ecoCard”. Jeśli więc nie słyszałeś o ekoPayz, być może nazwa ecoCard coś Ci mówi. Firma zmieniła nazwę z ecoCard na ekoPayz z bardzo prostego powodu, a mianowicie rozszerzyłą zasięg swych usług.

Ecopayz – Jak to działa?

Aby zacząć korzystać z metody płatności ecoPayz, musisz najpierw założyć konto, co jest niebywale proste. Można tego dokonać na stronie tej firmy.. Rejestracja jest szybka i łatwa, ale korzystanie z usługi wymaga zaktualizowania konta. Oznacza to, że musisz wysłać informacje o tożsamości do obsługi klienta ekoPayz, a cały proces nie zajmuje może wieczności, ale jednak może chwilę potrwać, a więc jest to zdecydowany minus jeśli chodzi o Twój czas. Z drugiej strony możesz spać spokojnie używając tej opcji, mając pewność, że Twoje dane i jak i środki, są bezpieczne, gdyż ecoPayz podejmuje dodatkowe, zapobiegawcze środki ostrożności w celu ich zabezpieczenia.

Aby używać konta ecoPayz do dokonywania płatności online, dostępnych jest wiele opcji. Możesz, między innymi, wybrać, czy chcesz zarządzać transakcją przelewami elektronicznymi, czy na przykład kartą bankową.

Obecnie można używać ecoPayz w 159 krajach na całym świecie, a usługa działa również z 45 walutami. To sprawia, że ​​ecoPayz jest firmą globalną.

Jeśli chcesz korzystać z ecoPayz podczas gry online, najpierw sprawdź, czy kasyno w którym zazwyczaj grasz, oferuje tę usługę. Jeśli znajdziesz tą metodę w opcjach, po prostu wybierz kwotę, którą chcesz przelać za pomocą konta ecoPayz.

Twoje środki mogą być również wypłacane za pomocą konta ecoPayz.

Dlaczego warto wybrać ecoPayz?

 • Otwarcie konta ekoPayz jest całkowicie bezpłatne.
 • ecoPayz może być używany w wielu krajach i przy użyciu wielu walut.
 • Transfery są bezpieczne, a ecoPayz stosuje te same standardy co banki.
 • Wpłata jest dokonywana natychmiastowo.
 • Wielu operatorów z grami online obsługuje funkcję ecoPayz.
 • Możesz także wypłacić pieniądze za pomocą tej metody.
 • ecoPayz oferuje zarówno karty debetowe, jak i wirtualne, dzięki czemu można łatwo śledzić ilość pieniędzy, które posiadasz na swoim koncie.

Czy ecoPayz posiada jakieś wady?

Jedyny dyskomfort, jaki mogą odczuć użytkownicy tej metody, może być spowodowany:

 • Korzystanie z usług ecoPayz wiąże się z kosztami, jednak jest to zależne od tego, gdzie mieszkasz.
 • Nie wszystkie kasyna oferują ecoPayz.
 • Za każdym razem, gdy saldo jest niskie, musisz przelać środki na swoje konto.
 • Konto musi być aktualizowane, co mimo, że dodaje bezpieczeństwa, to może okazać się czasochłonne.

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z ecoPayz coś kosztuje?

– Tak, ecoPayz musi jakoś zarobić na swoich usługach, dlatego nie jest metodą bezpłatną, co dla wielu jest minusem.

Czy ecoPayz jest bezpieczny?

– Tak. EcoPayz jest zdecydowanie bardzo bezpieczną metodą płatności. Twoje bezpieczeństwo i uczciwość to absolutny priorytet ecoPayz, a twoje informacje finansowe na pewno nigdy nie zostaną nikomu udostępniane.

Czy mogę korzystać z ecoPayz na moim telefonie komórkowym?

– Jak najbardziej!