VISA

Visa jest kartą kredytową , która pozwala na dokonywanie płatności w milionach punktów sprzedaży na całym świecie. Zarówno w trybie online (sklepie internetowym czy kasynie) lub w sklepie spożywczym za rogiem lub na wakacjach w obcym kraju. Karta może być również używana do wypłacenia pieniędzy w bankomacie. Celem Visy jest zastąpienie transakcji gotówkowych w jak największym stopniu, poprzez przelewy elektroniczne.

Visa Kasyna

Płatności kartą kredytową Visa są możliwe prawie we wszystkich kasynach, i pieniądze będą natychmiast dostępne na twoim koncie. Kasyna poniżej oferują Visa jako jedną z metod płatności. Korzystają one z najbardziej zaawansowanych technologii szyfrowania, co utrzymuje bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych:

Płatności kartą Visa w kasynie online

Wpłata na konto w kasynie online w zasadzie ma taką samą procedurę jak w przypadku karty kredytowej MasterCard. Na stronie płatności kasyna trzeba wybrać opcję „karty kredytowe”, a następnie „Visa” – jako kartę której chcesz użyć. Po czym trzeba wpisać numer karty Visa, imię i nazwisko(które widnieje na karcie), termin upływu ważności i 3 cyfrowy kod bezpieczeństwo CVC, Który znajdziesz na odwrocie karty. Po wskazaniu kwoty jaką chcesz wpłacić, należy zweryfikować szczegóły płatności i je potwierdzić. Podobnie jak wszystkie płatności kartą kredytową, pieniądze będą natychmiast dostępne na twoim koncie w kasynie.

Visa - popularna metoda płatności w kasynach online

Opłaty Visa w kasynach

Opłaty pobierane od kasyna online przy depozycie poprzez Visa różnią się od kasyna do kasyna. Jeśli depozyt nie jest darmowy, to opłata jest w wysokości 2% – 3% za każdą wpłatę dokonaną kartą Visa. W niektórych z kasyn po przekroczeniu danej kwoty, opłata nie jest pobierana. Większość kasyn online ma ustalony limit minimalnej i maksymalnej kwoty depozytu za pomocą karty Viza. Jest to przeważnie minimum €10 i maksymalnie €5.000. Pomimo tego, że płatności kartą kredytową są natychmiastowe to czas potrzebny na kompletne zakończenie transakcji może potrwać od 3 do 5 dni.

Zalety korzystania z Visy

Głównymi zaletami płacenia kartą kredytową Visa w kasynach są:

Depozyt za pomącą Visa są natychmiastowe(pieniądze będą dostępne natychmiast na koncie w kasynie)

Posiadanie karty Visa jest przydatne i miliony punktów sprzedaży na całym świecie akceptuje tą formę płatności.

Wpłacenie depozytu na konto kasyna z karty Visa jest możliwe nawet jeśli nie masz wystarczająco funduszy na swoim koncie( Visa zapewnia kredyt, który musi być spłacony po pewnym czasie).

Wady korzystania z Visy

Główną wadą korzystania z karty kredytowej ( nie ważne czy w kasynach internetowych, w sklepach internetowych lub w innych punktach sprzedaży) możesz bardzo łatwo stracić kontrolę nad tym ile pieniędzy wydajesz, więc z pewnością jest tu wymagana samokontrola, bo jeśli jej nie masz to łatwo jest wpakować się w problemy finansowe.

W niektórych kasynach, będziesz tylko mógł wpłacić depozyt korzystając z karty Visa, a wypłaty są dokonywane poprzez inną formę płatności, co może opóźnić transfer twojej wygranej. Pamiętaj więc, żeby dokładnie sprawdzić metody wpłat i wypłat w każdym kasynie w którym planujesz założyć konto. Kasyna w których możesz dokonać zarówno wpłat jak i wypłat znajdziesz poniżej: