MasterCard

Mastercard jest kartą kredytową, która może być używana do dokonywania płatności w milionach punktach sprzedaży, jak i również w kasynach lub sklepach internetowych. Mastercard jest akceptowana w ponad 210 krajach na całym świecie. Mastercard może być wykorzystywana w skali międzynarodowej, aby wypłacić pieniądze w bankach i bankomatach na całym świecie. Mastercard , jak wszystkie karty kredytowe, jest związana z normalnym kontem bankowym i gwarantuje płatności do odbiorcy. Więc nawet jeśli w danym momencie nie masz jeszcze pieniędzy na koncie bankowym, to nadal możesz dokonać wpłaty i wypłaty poprzez Mastercard praktycznie gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. W rzeczywistości bierzesz kredyt, który będziesz musiał spłacić zazwyczaj po 30 dniach.

Mastercard Kasyna

Podobnie jak w przypadku karty Visa, płatności kartą kredytową Mastercard są możliwe prawie we wszystkich kasynach internetowych, a pieniądze będą natychmiast dostępne na twoim koncie. Kasyna poniżej akceptują Mastercard jako jedną z metod płatności i korzystają one z najbardziej zaawansowanych technologii szyfrowania, co utrzymuje bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych.

Wpłaty kartą MasterCard w Kasynach Online

Dokonywanie wpłaty w kasynie online poprzez Mastercard jest prostą i szybką procedurą. Na stronie płatności w kasynie, wystarczy wybrać opcje „karty kredytowe” i „MasterCard,” po czym wpisać swój 16 – cyfrowy numer karty MasterCard oraz imię i nazwisko, datę ważności karty i 3 cyfrowy kod bezpieczeństwa (CVV). Oczywiście trzeba wypełnić kwotę, którą chcesz wpłacić i wreszcie trzeba potwierdzić płatność po sprawdzeniu czy szczegóły płatności są poprawne. Wpłacona kwota będzie natychmiast widoczna na twoim koncie w kasynie. Opłaty korzystania z tej opcji są zazwyczaj od 2% do 3%, ale jeśli kwota przekroczy ustaloną przez kasyno wartość to opłata będzie dużo niższa.

Wypłaty kartą MasterCard w Kasynach Online

Wypłacanie środków na kartę Mastercard działa praktycznie w ten sam sposób jak przy dokonywaniu wpłaty. Również do pobierania pieniędzy z konta w kasynie trzeba podać numer karty kredytowej, nazwisko, numer CVV i datę ważności karty. Pieniądze będą widoczne na twoim koncie zwykle od 1 do 5 dni

Mastercard - metoda płatności w kasynach online

MasterCard Zalety

Głównymi zaletami korzystania z karty Mastercard w kasynach online są:

Dokonywanie wpłat zajmuje tylko kilka minut

Pieniądze zostaną dostarczone natychmiastowo

Można dokonać wpłaty pomimo nie posiadania pieniędzy na koncie

Płatności kartą Mastercard są dostępne w punktach sprzedaży na całym świecie

Mastercard - metoda płatności w kasynach online

Mastercard Wady

Pomimo tego, że istnieje wiele zalet korzystania z Mastercard jako opcji płatności, zarówno w kasynach online, stronach internetowych lub w normalnych sklepach , to warto pamiętać, że istnieją również wady korzystania z tej formy płatności, którymi są:

Dane osobowe i finansowe mogą wpaść w niepowołane ręce, dzięki czemu możesz się stać ofiarą oszustwa.

Możliwość wydania pieniędzy, których nie masz na koncie może być dużą wadą i łatwo jest w ten sposób popaść w poważne problemy finansowe, szczególnie podczas hazardu.

Następną rzeczą, którą warto rozważyć są opłaty korzystanie z Mastercard w niektórych kasynach.