Skrill

Skrill jest metodą płatności z której korzysta ogromna większość graczy i jest ona dostępna prawie we wszystkich kasynach. Wystarczy zarejestrować swoje konto i zasilić je pieniędzmi za pomocą konta bankowego. Po czym ten przelew zostanie zaksięgowany i pieniądze będzie można przelać dalej. Wpłaty tą drogą są darmowe i trwają zaledwie kilka sekund, niezależnie czy jest weekend, święto, czy środek nocy. Wypłaty przez Skrill są również realizowane w szybkim czasie. Kasyna wypłacają tą metodą płatności pieniądze w ciągu 24 godzin, ale zazwyczaj nie trwa to dłużej niż kilka goadzin.

Skrill Kasyna

Kasyna poniżej oferują Skrill jako jedną z metod płatności:

Więcej o Skrill

Firma Skrill została założona w 2001 roku w Wielkiej Brytanii pod nazwą „Moneybookers” i oferuje szeroką gamę internetowych usług finansowych dla swoich klientów. Z ich usług korzysta ponad 36 milionów klientów na całym świecie i są dostępni w 200 krajach. Przelewy skrill mogą być wykonane w 40 różnych walutach i są akceptowane przez ponad 156.000 sklepów internetowych.

Usługa Skrill polega na utworzeniu internetowego portfela (e-wallet), na który wpłacamy pieniądze , a następnie fundusze na koncie skrill mogą być wykorzystane do dokonywania płatności w Internecie.

Jak otworzyć konto na Skrill ?

Otwarcie konta Skrill jest bardzo proste, bezpłatne i odbywa się w czasie krótszym niż 5 minut . Jedynym wymogiem jest tylko adres emaliowy. Po otwarciu konta możesz załadować swój wirtualny portfel funduszami, dzieęki którym będziesz mógł dokonywać płatności w Internecie. Przelew pieniędzy na swoje konto Skrill możesz dokonać między innymi za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Skrill- Metoda płatności w Kasynach Internetowych