PayPal

Najpopularniejszy na świecie e-portfel

PayPal to jedna z wiodących marek w zakresie usług elektronicznego depozytu walut cyfrowych i bardzo popularna podczas uprawiania hazardu w kasynach online. Dzięki niemu dokonywanie płatności jest całkowicie darmowe, szybkie i bezpieczne. Dowiedz się więcej czytając przygotowany przez nas artykuł.

Avalon78

1
62
Ocena
Paysafe Paysafe
Trustly Trustly
Czat na żywo Czat na żywo
Program VIP Program VIP
1 000 zł Bonus
40x warunek obrotu
150 Darmowe spiny
40x warunek obrotu
Do kasyna
Opinia 18+ | Graj odpowiedzialnie | http://www.anonimowihazardzisci.org/ | Oferta dla nowych graczy. Spiny na wyznaczone sloty. Aby otrzymać bonus należy wpisać kod bonusowy przed każdą wpłatą. Min. depozyt 100 PLN. Warunek obrotu x40. Obowiązuje pełny regulamin bonusowy. | Obowiązują zasady i warunki

Paypal jest najbardziej popularnym i najczęściej używanym systemem płatności online i posiada miliony użytkowników na całym świecie(ponad 140 milonów).

Liczba kasyn internetowych posiadających PayPal jako metodę płatności ciągle rośnie. W kasynach poniżej, będziesz mógł płacić poprzez PayPal:

Paypal dowiedz się więcej

PayPal jest systemem płatności online, który jest wykorzystywany do dokonywania płatności internetowych.

Aby móc dokonać płatność za pomocą tej metody, jedyne co potrzebujesz to adres e –mail i konto w banku.

Firma została założona w 1998 roku, jako jeden z pionierów w dokonywaniu płatności internetowych, po czym została przejęta przez eBay w 2002 roku.

W 2007 roku firma uzyskała oficjalną europejską licencję bankową i w 2014 roku ich usługi były aktywne w ponad 193 krajach, dzięki czemu jego 143 miliony zarejestrowanych użytkowników może płacić i odbierać środki w systemie PayPal w około 26 walutach.

Najlepszą cechą ich serwisu jest to, że korzystanie z PayPal jest całkowicie bezpłatne dla kupujących, opłaty są tylko pobierane od sprzedawców.

PayPal - szybka i popularna metoda płatności

PayPal Zalety

Aby dokonać płatności w internecie poprzez PayPal, musisz najpierw otworzyć konto PayPal i być w posiadaniu normalnego konta bankowego lub karty kredytowej.

Informacje osobiste nigdy nie będą widoczne dla partii, która otrzymuje zapłatę.

Dlatego PayPal jest świetnym rozwiązaniem płatności online dla osób, które obawiają się kradzieży tożsamości lub danych osobowych.

PayPal posiada europejską licencję bankową, dlatego ich usługi posiadają najwyższe poziomy zabezpieczeń.

Płatności w systemie PayPal są szybkie i całkowicie anonimowe.

PayPal Wpłaty

PayPal jest rzadziej spotykaną metodą płatności w kasynach, ale ich liczba ciągle rośnie.

Dokonywanie wpłat w kasynie za pośrednictwem tej metody jest bardzo proste.

Na stronie płatności w kasynie online, należy wybrać PayPal, a następnie podać kwotę, którą chcesz przenieść, po czym otworzy się okno w którym można zalogować się na koncie PayPal .

Przelane przez ciebie pieniądze pojawią się od razu na koncie w kasynie.

PayPal Wypłaty

Wypłacanie środków z konta w kasynie i przenosząc je na konto PayPal, działa praktycznie tak samo jak przy dokonywaniu wpłat.

Wystarczy wybrać PayPal jako metodę wypłaty na stronie kasyna, wypełnić formularz, a pieniądze pojawią się na koncie PayPal w ciągu kilku sekund.