Bitcoin

Bitcoin, czyli Bitmoneta jest kryptowalutą, która została wprowadzona w 2009 roku. Kryptowaluta, a inaczej waluta kryptograficzna, to najprościej sprawę ujmując waluta internetowa. Opiera się ona na systemie posiadania, który bazuje na kryptografii. Ten system przechowuje informacje o stanie posiadania w umownych jednostkach. Stan posiadania związany jest z tak zwanymi “portfelami” a do danego portfela ma dostęp tylko jego właściciel.  Kryptowaluty są zbudowane na kryptografii, a więc są one ekstremalnie zabezpieczone. Bitcoin jest obecnie najpopularniejszą z nich.

Każdy Bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, które noszą nazwę satoshi. Od czasu wprowadzenia ta metoda płatności zdobywa coraz większą popularność. Rośnie również liczba kasyn która oferuje tę metodę płatności.

Bitcoin historia powstania

Aby lepiej zrozumieć wprowadzanie w użycie tej waluty, musimy się cofnąć do roku 2008, gdy na całym świecie zaczął panować kryzys finansowy. Najpotężniejsze światowe waluty zaczęły tracić na wartości. Zaczął panować strach przed ekonomiczną katastrofą. Do dziś nie do końca wiadomo, kto tak naprawdę odpowiada za powstanie tej wirtualnej waluty. Hipotezy na temat twórcy sprowadzają sie do tajemniczej postaci Satoshi Nakamoto. Niektórzy twierdzą, że jest to jedna a inni, że grupa osób, programistów. Jednakże cała historia krypto monety posiada enigmatyczną otoczkę. Dużo w niej luk i niewyjaśnionych zagadnień.

Botcoin zalety

Główną zaletą tej metody płatności jest to, że nie jest ona powiązana z żadną walutą światową ani bankami centralnymi. A więc nie mają na nią wpływu polityczne i ekonomiczne wydarzenia co jest ogromnym plusem. Jest niezależna od banków, rządów i innych instytucji finansowych. 

Kolejną zaletą tej kryptowaluty jest fakt, iż Bitcoin jest walutą wolną od opłat, przez co jest bardzo atrakcyjną formą płatności, również dla graczy w kasynach online.  Transfer przy użyciu Bitcoin jest natychmiastowy i bardzo bezpieczny. Jego twórcy korzystają z zaawansowanych zabezpieczeń, dzięki czemu transfer jest zupełnie bezpieczny. Jest walutą zabezpieczoną przez kryptografię, jest niezwykle bezpieczna i nie do podrobienia. Wystarczy, upewnić się, że operator kasyna internetowego z którego korzystasz, jest godny zaufania. Korzystanie z waluty Bitcoin jest bardzo  proste i posiada wiele dogodności. 

Bitcoin dowiedz się więcej

Należy pamiętać, że waluta Bitcoin nie istnieje w formie fizycznej, a pieniądze są przechowywane w elektronicznych portfelach Bitcoin. Konto Bitcoin możesz utworzyć za pomocą różnych aplikacji i witryn internetowych. Dzięki rozproszonemu modelowi obiegu, emisja nowych bitcoinów nie jest kontrolowana bezpośrednio przez żadną pojedynczą osobę czy instytucję. Zamiast tego, w oprogramowanie węzłów bitcoin jest na stałe wpisany mechanizm kontroli emisji nowych bitmonet, który jest z góry założony od początku jego istnienia i również podany do wiadomości publicznej. Jeśli posiadasz Bitcoiny w swoim portfelu, to już teraz możesz zacząć grać w każdym kasynie oferującym tą metodę płatności. 

Bitcoin Wpłaty

Bitcoin jest coraz częściej spotykaną metodą płatności w kasynach,a liczba kasyn wprowadzających użycie tej metody ciągle rośnie. Dokonywanie wpłat w kasynie za pośrednictwem tej metody jest bardzo proste. Na stronie płatności w kasynie online, należy wybrać Bitcoin, a następnie podać kwotę, którą chcesz przenieść z e-walleta na swoje konto wybranego kasyna . Przelane przez ciebie pieniądze pojawią się od razu na koncie w kasynie.

Bitcoin Wypłaty

Wypłacanie środków z konta w kasynie za pomocą Bitcoin, działa praktycznie tak samo jak przy dokonywaniu wpłat. Wystarczy wybrać Bitcoin jako metodę wypłaty na stronie kasyna, wypełnić formularz, a pieniądze pojawią się w Twoim e-portwelu. 

Bitcoin Kasyna

Popularność tej internetowej waluty wciąż wzrasta a co za tym idzie, wzrasta również ilość kasyn, które akceptują tą kryptowalutę jako metodę płatności. Wszystkie linki zawarte w tym artykule zaprowadzą Cię do właśnie tych, które posiadają Bitcoin jako metodę płatności.