Neteller

Neteller jest jedną z najpopularniejszych metod płatności w kasynach internetowych. Jest to tak zwany portfel elektroniczny, który może być używany do wysyłania i odbierania pieniędzy przez Internet. Możemy sobie wyobrazić Neteller jako Internetowe konto bankowe, na które mogą być przesyłane pieniądze, po czym następnie mogą być one wykorzystane do przeprowadzenia internetowych transakcji finansowych.

Neteller Kasyna

Kasyna poniżej oferują Neteller jako jedną z metod płatności:

Więcej o Neteller

Neteller jest systemem płatności online, założonym w 1999 roku i należy do spółki Optimal Payments PLC, która ma korzenie w kanadzie. W 2004 roku firma zmieniła swoją siedzibę z Kanady do Isle of Man. Neteller jest notowany na FSA jako „upoważniona instytucja pieniądza elektronicznego”. System Neteller jest dostępny w ponad 200 krajach, ma miliony posiadaczy rachunków bankowych, a przede wszystkim koncentruje się na wykonywaniu przelewów pomiędzy poszczególnymi klientami kasyn online i witryn hazardowych. W roku 2000 serwis Neteller obejmował około 80% wszystkich transakcji pieniężnych odbywających się na witrynach hazardowych.

Jak otworzyć konto Neteller ?

Aby móc korzystać z usług płatności Neteller, wystarczy otworzyć konto poprzez ich stronę internetową. Przy otwarciu konta, będzie musiał podać następujące informacje, takie jak: imię, nazwisko, adres, data urodzenia, płeć, numer telefonu, żądane konto waluty, hasło i odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa . najważniejszym warunkiem jest posiadanie konta emaliowego.

Netelller - bezpieczna metoda płatności w Kasynach Intenetowych